Annnysek Annnysek komentáře u knih

Dvě pravdy a lež Dvě pravdy a lež Sara Shepard

Čím dál víc zajímavější :)

30.11.2018 5 z 5

Nikdy v životě Nikdy v životě Sara Shepard

Tahle série mě baví víc a víc ???? tolik napětí tolik zapletek. Nemá to chybu

23.11.2018 5 z 5

Hra lží Hra lží Sara Shepard

Dobře knížka, už se těším az si přečtu další díly ????

20.11.2018 5 z 5

Dračí proroctví Dračí proroctví Sandra Regnier

Ano, tento díl už byl mnohem lepší než první ale řekla bych že z Felicity se nám stala vážně nafoukaná slečna. Nevím příběh krásný ale postavy nic moc.

25.03.2018 4 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Knížka mě doslova pohltila. Nejen samotným glavním příběhem ale hlavně těmi různými příběhy mnoha lidí, drogy, sebevražda, šikana, homosexualita, nemoce ať psychické či fyzické. Opravdu povedená knížka kterou by si mělo přečít mnoho mladých. Konec ač svým způsobem dopadl dobře tak mě i na jednu stranu zklamal, mám z něj smíšené pocity. Čekala bych nějaké pokračování ale bohužel druhý díl je jen z pohledu Rhiannon ale i tak si ho asi přečtu :)

12.03.2018 4 z 5

Boj o trůn Boj o trůn Amanda Hocking

Tak musím říct že tento díl se mi líbil asi nejvíce.

02.03.2018 5 z 5

Rozpolcení Rozpolcení Amanda Hocking

Druhý díl byl už mnohem lepší než první.. Líbilo se mi že se Wendy konečně sblížila s matkou a matka jí vše vysvětlila. Jinak nevím ja ostatní ale já si stojím pořád za Finnem. Je to smutný a nespravedlivý ale bohužel vím jak to dopadne neboť mám přečtený Kroniky Kaninu které můžu taky všem vřele doporučit, příběh je možná ještě lepší než tento. :)

27.02.2018 5 z 5

Dědička Dědička Amanda Hocking

na turo knížku mám hodně smíšené názory, místama mě bavila a byla napínavá a chvíli jsem přemýšlela že čtení vzdám. Kroniky Kaninu mám přečtený všechny 3 a upoutaly mě už od 1. Dílu více ale uvidíme jak budou vypadat další díly :)

24.02.2018 4 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Moc krásná knížka, už se nemůžu dočkat až se vrhnu na další díly. Ze začátku se mi zdála teda trošku nudná. "Kluk co příjde na školu a je prostě jiný než ostatní kluci." Měla sem chuť knížku zavřít ale jsem moc ráda že jsem to neudělala

21.02.2018 5 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Nemůžu říct že by se mi první díl nelíbil ale druhý je naproti prvnímu naprostá bomba, knížku jsem měla za 3 dny přečtenou a nemohla jsem se od ní odtrhnout, je tam hodně zajímavých zvratů a líbilo se mi že tam byla vysvětlena historie Vendy, Dalbrecku i Morigganu. Vážně úžasný příběh.

12.02.2018 5 z 5

Králova klec Králova klec Victoria Aveyard

Králova klec stejně jako předchozí díly opět nezklamala

07.02.2018 5 z 5

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

Moc se mi příběh líbil ale je pravda že oproti prvnímu dílu je tento poněkud slabší, je tam sice více akčních a zajímavých scén ale chyběla mi tam ta romantika jako byla v prvním díle a docela mě i zklamala hlavní hrdinka, začínala s úmyslem pomáhat ale dost se změnila a začíná působit dosti arogantně :(

01.01.2018 4 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Super krásná knížka, hodnè mi připomínala Hunger games, Paralelní světy a Divenerci, kdo tyto příběhy má rád určitě doporučuji

09.11.2017 5 z 5

Křišťálové království Křišťálové království Amanda Hocking

Krásné završení posledního dílu ale hrozně mě mrzela smrt Ember a Konstantina

13.10.2017 5 z 5

Tajemství Lynburnů Tajemství Lynburnů Sarah Rees Brennan

Moc se mi ta knížka líbila, byla jsem z ní uplně dojata. Ale čekala jsem teda trošku jiný konec, v tom mě kniha docela zklamala.

28.09.2017 3 z 5