Annna333 Annna333 komentáře u knih

Je tohle láska? Je tohle láska? Holly Bourne

Nějací lidé si myslí, že kniha ukazuje amber jako ukňouranou puberťačku, která vše shazuje na svoji matku. Já osobně patřím do věkové skupiny 12-15 a knihy od autorky se mi velice zalíbily. Holly Bourne je velice nadaná spisovatelka, která se perfektně umí vžít do role teenagerky, která má svoje vlastní názory a vlastní dramata. Díky této trilogii jsem se začala zajímat o feminismus a rovnost pohlaví. Knihy od Holly Bourne jsou dost k zamyšlení a myslím, že jako YA kniha pro dívky jsou její knihy perfektní.

21.10.2020 5 z 5

Alchymistova šifra Alchymistova šifra Kevin Sands

Tato kniha je jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla

12.02.2019 5 z 5

Mezi Indiány: dcera náčelníkova Mezi Indiány: dcera náčelníkova Veronika Válková

To pokračování... ten příběh... ta fantazie... to je mooooooooooooooc krásná kniha.

30.10.2017 5 z 5

Strašidlář - Mezi námi vílami Strašidlář - Mezi námi vílami Hynek Klimek

Tato kniha u mě neměla moc velký úspěch. Ta ,, čokoládová víla" byla jen obyčejná černoška.

28.07.2017 3 z 5

Elvíra, strašidlo z kontejneru Elvíra, strašidlo z kontejneru Lucie Paulová

Je to super kniha. Nejvíc se mi zalíbil šišlavý Bruno a jeho pyžmo. Když jsem ji četla s maminkou smála jsem se ještě potom. Tato kniha má u mě velký úspěch protože byla hezky ilustrovaná, měla hezký příběch a byla hodně vtipná. Ale dokonce jsem si u ní i poplakala. A to když zmizel Bruno. Rozhodně ji všem doporučuji.

Egypt - V nitru pyramidy Egypt - V nitru pyramidy Veronika Válková

Super kniha. A dozvěděla jsem se i něco o Egyptě.

28.07.2017 5 z 5

Leonardo da Vinci - Úsměv Mony Lisy Leonardo da Vinci - Úsměv Mony Lisy Veronika Válková

Je to super kniha ale nechápu že tam nebylo uvedeno komu patří úsměv Mony Lisy.

28.07.2017 4 z 5

Boj o Ameriku - Nečekané setkání Boj o Ameriku - Nečekané setkání Veronika Válková

Je to super kniha a překvapuje mě že se v minulosti Kanadě říkalo Nová Francie. Asi protože ji nejdříve obklopovali Francouzi.

Příběhy nehorázný primadony Příběhy nehorázný primadony Rachel Renée Russell

Mackenzie je i zmetek i chudáček. Ségry Nikki i Mackenzie jsou mrch ale i dohromady nemají na Mackenzie.

25.07.2017 5 z 5

Tvůj vymazlený mimózní deníček Tvůj vymazlený mimózní deníček Rachel Renée Russell

Brianna je takovej zmetek:(

25.07.2017 5 z 5

Příběhy nepohádkový budoucnosti Příběhy nepohádkový budoucnosti Rachel Renée Russell

Ta knížka je super ale Mackenzie super nebude i kdyby ji k tomu NUTIL sám Bůh.

25.07.2017 5 z 5

Příběhy nestylový TV celebrity Příběhy nestylový TV celebrity Rachel Renée Russell

Nikkiina písnička byla dokonalá takže jsem to čekala:) Ale nečekala jsem že s natáčením je takový problém.

Příběhy nešťastný lásky Příběhy nešťastný lásky Rachel Renée Russell

R. R. Russell má dost fantazie i na 6 díl což je super. I 6 díl mě nadchl při jeho čtení jako všechny díly.

Příběhy nerozumný poradkyně Příběhy nerozumný poradkyně Rachel Renée Russell

Je to super když si i KCO lidi dokážou říct o pomoc stejně hezky jako neoblíbení lidé.

25.07.2017

Příběhy neohrabaný krasobruslařky Příběhy neohrabaný krasobruslařky Rachel Renée Russell

Když zapomeneš na strach dokážeš cokoli.

25.07.2017 5 z 5

Příběhy netalentovaný pop hvězdy Příběhy netalentovaný pop hvězdy Rachel Renée Russell

Nikdy bych nevymyslela lepší název kapely.

Příběhy z neslavnýho života Příběhy z neslavnýho života Rachel Renée Russell

Moc ráda čtu knihy ve kterých čtenáři mohou nahlédnout do duše jiných lidí. (I když jsem ' Deník malého poseroutky' ještě nečetla.)

Příběhy neoblíbený pařičky Příběhy neoblíbený pařičky Rachel Renée Russell

Nechápu jak... to může... být...tak... dokonalé!!!!! To bych doporučila i klukům!!

25.07.2017 5 z 5

Deník Mimoňky : Příběhy neschopný psí chůvy Deník Mimoňky : Příběhy neschopný psí chůvy Rachel Renée Russell

Doufám že bude další díl. Já ji totiž četla už 333!