Annisem Annisem komentáře u knih

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Pěkná kniha. Taková letní oddechovka. :) doporučuji

20.07.2021 4 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Prostě bomba. Jestli si myslíte, že se u téhle knihy budete nudit. Tak rozhodně ne. Je napínavá, vtipná a skvěle napsaná. Rozhodně doporučuji

Polibek Polibek Anna Todd

Kniha mě moc neoslovila.

20.07.2021 3 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Celý příběh se vám zdá předvídatelný. Že víte jak dopadne. Ale u této knihy to je jinak. Dopadne úplně jinak než si myslíte a takové knihy jsou podle mě nejlepší. Nečekaný zvrat a konec. Kniha byla skvělá. Doporučuji

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

Kniha je vydaná už celkem dlouho a od začátku jsem měla nutkání si ji koupit. A konečně jsem to udělala a dokonce ji hned přečetla a jedním slovem prostě Skvělý. Dokonalá kniha. Plná humoru a skvěle napsaná. Nejlepší odreagování od otravných zkoušek nebo nekonečného papírování. Velice doporučuji.

20.07.2021 5 z 5

Kniha byla hezká, napsáno s humorem a trochu na přemýšlení. Pěkné odpočinkové čtení na letní tábor či sezení na zahradě při okopávání záhonku.

20.07.2021 4 z 5

Pan slušňák Pan slušňák Jennifer Miller

Celý příběh byl psán s humorem a to v knihách opravdu oceňuji, když u nich pláčete a smějete se. Vždy jsou ty příběhy pak lépe prožité a dobře zapamatovatelné. Ale téhle knize sice nechyběl humor, za to něco úplně jiného. Bohužel si tento příběh nebudu moc zapsat mezi své oblíbené, ale špatná taky nebyla. Hvězdičku navíc za humor.

20.07.2021 3 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Na tuto knihu jsem četla a slyšela spoustu pozitivních ohlasů. Věděla jsem, že je i filmové zpracování knihy a rozhodla jsem se, že si nejdříve knihu přečtu. Kniha se mi nelíbila. Nevím proč, možná ten konec? Nebo styl jakým kniha byla napsaná - netuším. Film byl podle mě dobrý, ale jak jsem řekla, ten konec byl na nic. A proto mě kniha moc neoslovila.

20.07.2021 2 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Skvělý poslední díl celé série. Celý konec mě úplně překvapil a na jednu stranu i potěšil. Napínavé až do konce. Myslím si osobně, že tento díl byl nejlepší.

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

I tento druhý díl byl velmi napínavý a vtipný. Romantika v něm samozdřejmě nechyběla a kniha mě zaujala.

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Už ze začátku se mi zalíbila. Je vtipná a hlavní postavy jsou mi dost sympatické. Celá kniha mě dost pobavila a zaujmula. Moc doporučuji.

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Úžasná kniha. Skvěle se mi četla. Je vtipná, romantická, napínavá. Okamžitě jsem si ji zamilovala. Vřele ji doporučuji všem vášnivým čtenářkám.

07.03.2018 5 z 5