anna2449 anna2449 komentáře u knih

Memento Memento Radek John

Tohle by mela byt povinna četba ve školách.Byla jsem v šoku kdyz jsem ji četla a opravdu jsem postavam nezavidela. Jsem tak rada ze se mě tohle netýká. Strašný život byt v zajetí pervitinu a porad chtít víc a víc si píchnout i kdyz není už kde na těle a mate samé bolaky. Ani to člověka neodradí . Hrůza.

03.06.2020 5 z 5

Horory na dobrou noc 3 Horory na dobrou noc 3 Anthony Horowitz

Pro mne osobne skvele povidky.Mne bavily.Urcite se k nim vratim znovu.Horowitz je muj clovek,presne takto psane povidky mam rada,i kdyz se nekomu muze zdat ze je to spise pro mladez,no co, ja jsem jeste snad stale mlada:-),alespon v duchu(30 let).
:-)))))))))))

18.02.2016 5 z 5

Horory na dobrou noc 2 Horory na dobrou noc 2 Anthony Horowitz

Fuj teda,ten konec mne vyděsil.Citila jsem se opravdu nesvá ! Jinak skvělé povídky.Miluji Horowitze,Povidka : Spálený ,mne velice pobavila:-)

07.02.2016 5 z 5

Horory na dobrou noc Horory na dobrou noc Anthony Horowitz

Super povidky,knihu jsem zhltla jako malinu.:-)Mnam

03.02.2016 5 z 5

Utažení šroubu Utažení šroubu Henry James

Naprosto souhlasim s uzivatelem Honzeecheck:neúměrně dlouhý souvětí se nedají číst, věty vnořené podpořené několika závorkama už se často nikdy nevynoří a i když jsem je několikrát opakoval, o nic moudřejší jsem z toho nebyl.
Presne tak,hruza,necetla se mi tato kniha dobre,Pritom jsem vsude slysela a cetla jake je to dilo.
Ne ne ne.Chtela jsem to vzdat ale docetla jsem,prece jen kniha ma pouze 138 stran.
Zklamani prevelike

27.01.2016 1 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Kytici jsem milovala,i presto ze jsme ji povine cetli ve skole ja si ji neustale stejne pujcovala v knihovne.Ja byla proste hororovy fanousek uz od mala.A kytici jsem hltala.Moje nej :Zlaty kolovrat,Vodnik,Svatebni kosile,Polednice

25.01.2016 5 z 5

Dušemrdi Dušemrdi Natascha

Jo jo chudak holka ale takovych je po svete.Je to smutne.

25.01.2016 5 z 5

101 hororů, které musíte vidět, než umřete 101 hororů, které musíte vidět, než umřete Steven Jay Schneider

Já byla vždy na horory.a jakmile kniha vyšla okamžitě jsem ji musela mít a měla jsem ohromnou radost.

24.01.2016 5 z 5

Historie trestu smrti Historie trestu smrti Martin Monestier

No já si ji koupila asi před 8 lety.Doslova ji hltala.
Dnes už opravdu o takovéto věci nemám zájem.:-)
Ale dávám 5.
Pro ty co se o tyto mordy zajímají(jako já dříve),je to skvěle obsáhlá a ilustrovaná kniha.

24.01.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Skvela kniha,doporucuji vsem co radi holduji alkoholu.:-)
A hrozne se tesim na zfilmovani !

11.01.2016 5 z 5

Posedlí Posedlí John Christopher (p)

No nevím. Kniha mě nenadchla.opravdu jsem se těšila až ji dočtu.nudila mě.

24.11.2015 2 z 5

The best horror - povídky. III The best horror - povídky. III * antologie

Jojo povídka o trosečníkovi mne dostala nejvíce.Bravurní

16.11.2015 5 z 5

Tajemný svět strašidel Tajemný svět strašidel Neprakta (p)

Též kniha mého dětství kterou jsem si půjčovala stále dokola:-)

16.11.2015 5 z 5

Kniha o prdění Kniha o prdění Alec Bromcie

Zábavná kniha,vždy jakmile ji otevřu:-))))))))))

13.11.2015 5 z 5

Zrada Zrada Robert Lawrence Stine

Tak tohle me neuveritelne dostalo.!
Cetla jsem kdyz mi bylo nact.Kdyz jsem dosla k pasazi kde upalovali divku na hranici tak mi nebudete verit ale me to rozplakalo.Opravdu jsem se rozbrecela.A pokud toto kniha dokaze tak ja proste nemohu jinak nez plny pocet.a jsem stastna ze tento klenot mam

12.11.2015 5 z 5

Pod maskou nevinnosti Pod maskou nevinnosti Nicholas Adams (p)

Určitě jedna z těch lepších.četla jsem ji zamlada a i teď je to pro mě velice kvalitni příběh +skvělá nostalgie:-)

12.11.2015 5 z 5