Anna-Soltysova

Tisíc polibkůTisíc polibkůTillie Cole

Vynikajúca kniha, jedna z najlepších, ktoré som čítala. Pripomína, prečo je dobré sa niekedy "zastaviť" a popremýšľať, čo je v živote dôležité. Všetko zlé je na niečo dobré.

15.07.2019

LovLovElle Kennedy

úžasná kniha, autorka píše pútavo, páči sa mi jej štýl písania, teším sa na ďalšie knihy od Elle Kennedy

16.06.2019

Krásny omylKrásny omylVi Keeland

Zase jedna z tých kníh, ktoré nedokážete odložiť a chcete ich prečítať do konca. Je to niečo iné, ako som doposiaľ čítala od Vi Keeland, ale páčilo sa mi to. Krásne. Som zvedavá, čo bude nasledovať.

13.07.2019

Miluj mě kdekoliMiluj mě kdekoliJennifer Probst

Vydarená séria..., krásny príbeh, som zvedavá na tretiu časť. Hneď sa do nej pustím...

20.07.2020

Bane: Prokletá láskaBane: Prokletá láskaL. J. Shen

Celá séria bola super, ale Bane sa mi páčil najviac.

28.10.2020

Struny láskyStruny láskySamantha Young

Krásny, emotívny príbeh, ktorý ma chytil za srdce.

28.10.2020

OdhalenáOdhalenáJodi Ellen Malpas

Teším sa na ďalšie knihy. Jodi nesklamala.

24.05.2019

Miluj mě všímMiluj mě všímJennifer Probst

Opäť krásny príbeh..., skvelé zakončenie série.
J. Probst to vie.

23.07.2020

Kontrakt 2Kontrakt 2Melanie Moreland

Krásne, dojemné... láska dodá vieru, viera silu pokračovať a napredovať, rodina, zázemie a ak sa to spojí - dokážete veľké veci.

30.07.2020

Drzý bastardDrzý bastardVi Keeland

Opäť skvelá kniha.

30.10.2020

ZpověďZpověďJodi Ellen Malpas

Celú sériu som čítala jedným dychom, teším sa na ďalšie knihy od tejto autorky. Veľmi sa mi to páčilo.

Nejtemnější úsvitNejtemnější úsvitAly Martinez

Smutné, napínavé, dojemné a napriek tomu krásne. Príbeh, ktorý vás vtiahne do deja a nepustí vás, vy len dúfate, že po tom všetkom sa to dobre skončí a život si pripraví aj krajšie okamihy, ktoré povzbudia. Zaslúžia si to...

30.07.2020

ZlodějZlodějTarryn Fisher

Na túto sériu určite nezabudnem, vyvolala vo mne pocity o ktorých som dlhšie premýšľala.

01.02.2021

Zámek hříchůZámek hříchůTiffany Reisz

Je to prvá kniha od tejto autorky, ktorú som čítala a nesklamala.
Čítala sa sama, tajomstvá, záhady, nečakané rozuzlenia, erotika jej dodali ten správny šmrnc.

17.03.2021

Něco jako láskaNěco jako láskaJulie James

Tak toto sa mi veľmi páčilo. Prečítala som to za dva dni. Autorka patrí medzi moje obľúbené.

29.05.2019

Učitel láskyUčitel láskyRobin Schone

Erotický oddychový román s dobrým záverom. Fajn námet, spracovanie, skrátka ma kniha príjemne prekvapila. Bavila ma.

29.05.2019

Pravidla touhyPravidla touhyRachel Van Dyken

Skvelá kniha, čítala sa sama, nedalo sa od nej odtrhnúť, nebudú ďalšie?

18.06.2019

Hvězdný šéfHvězdný šéfJ. D. Hawkins

Kniha na oddych, ktorá sa dobre číta, najlepšie čo najďalej od kuchyne.

19.06.2019

ZničenáZničenáRachel Van Dyken

Skvelý začiatok novej série... teším sa na dalšie...

26.12.2020

Získaj si jej priazeňZískaj si jej priazeňTamera Alexander

Prekrásna kniha, autorka píše pútavo. Je to príbeh, ktorý vás drží v napätí a núti vás pokračovať v čítaní, príbeh, ktorý je miestami smutný, ale v zápätí povzbudí a dodá nádej v lepšiu budúcnosť.

23.01.2021

Vévoda a jáVévoda a jáJulia Quinn

Krásna romantická oddychovka. Kniha sa mi páčila viac ako seriál, aj keď ma práve on motivoval k čítaniu tejto série a urobila som dobre.

11.03.2021

Hriešny dedičHriešny dedičElizabeth Michels

Som rada, že sa mi dostala do rúk. Zaujala.

19.05.2019

Muž v černémMuž v černémSylvain Reynard

Wau - je tam všetko, láska, napätie, teroristi, tajné služby, umenie, stále sa tam niečo deje. Super čítanie.

24.05.2019

Navždy mojouNavždy mojouE. D. Beňová (pseudonym)

Kniha, pri ktorej nemusíte rozmýšľať, iba čítať, a to až do konca.

20.06.2019

Rodinné prokletíRodinné prokletíLaura Martin

Niekedy je fajn prečítať si niečo také, ako je tento príbeh. Je to dojemné a zároveň pútavé, skrátka šťastie v nešťastí.

14.07.2019

Pred namiPred namiAnna Todd

Kniha skvele zapadla do série After. Je písaná z pohľadu Hardina - jeho pocity a správanie k Tesse, dozvedáme sa viac z jeho minulosti, prítomnosti. Určite stojí za to, si ju prečítať.

15.03.2020

Hľadá sa MiaHľadá sa MiaSam Tschida

Je to príbeh o Mii, ktorá sa preberie po úraze hlavy v nemocnici a nepamätá si vôbec nič. Začína pátrať, kto vlastne je , ako žije, kde pracuje a vôbec sa jej nepáči doterajší spôsob života, ktorý žila. Rozhodla sa ho zmeniť.
Postupne si ho dáva do poriadku a stáva sa z nej nová Mia, ktorú začína mať rada.

14.02.2021

ZhorímeZhorímeAdam Kováčik

Súhlasím s komentármi, kniha ma zaujala a dobre sa čítala, aj keď sa dej odohráva v podsvetí.

09.03.2021

HabibiHabibiBaja Dolce

Táto kniha je jedna z tých, ktoré som nedokázala odložiť.
Veľmi sa mi páčil príbeh Harryho a Cassie, ktorý je dynamický, zahalený tajomstvami a temnotou.
Cesta z temnoty je nebezpečná, odhalenia sú šokujúce, koniec prekvapil, epilog potešil.
Teším sa na príbeh pána Candyho.

13.03.2021

Horkosladké esencieHorkosladké esencieBaja Dolce

Krásna kniha, v ktrorej je vášeň, bolesť, smútok, láska, šťastie a odvaha.
Príbeh je dobre spracovaný, dokázal ma vtiahnuť do deja a sledovať v napätí osudy troch žien.
Určite to nie je posledná kniha, ktorú som od tejto autorky čítala.

16.03.2021