Anna-Soltysova Anna-Soltysova komentáře u knih

Zámek hříchů Zámek hříchů Tiffany Reisz

Je to prvá kniha od tejto autorky, ktorú som čítala a nesklamala.
Čítala sa sama, tajomstvá, záhady, nečakané rozuzlenia, erotika jej dodali ten správny šmrnc.

17.03.2021 5 z 5

Horkosladké esencie Horkosladké esencie Baja Dolce

Krásna kniha, v ktrorej je vášeň, bolesť, smútok, láska, šťastie a odvaha.
Príbeh je dobre spracovaný, dokázal ma vtiahnuť do deja a sledovať v napätí osudy troch žien.
Určite to nie je posledná kniha, ktorú som od tejto autorky čítala.

16.03.2021 5 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

Táto kniha je jedna z tých, ktoré som nedokázala odložiť.
Veľmi sa mi páčil príbeh Harryho a Cassie, ktorý je dynamický, zahalený tajomstvami a temnotou.
Cesta z temnoty je nebezpečná, odhalenia sú šokujúce, koniec prekvapil, epilog potešil.
Teším sa na príbeh pána Candyho.

13.03.2021 5 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Krásna romantická oddychovka. Kniha sa mi páčila viac ako seriál, aj keď ma práve on motivoval k čítaniu tejto série a urobila som dobre.

11.03.2021 5 z 5

Zhoríme Zhoríme Adam Kováčik

Súhlasím s komentármi, kniha ma zaujala a dobre sa čítala, aj keď sa dej odohráva v podsvetí.

09.03.2021 4 z 5

Hľadá sa Mia Hľadá sa Mia Sam Tschida

Je to príbeh o Mii, ktorá sa preberie po úraze hlavy v nemocnici a nepamätá si vôbec nič. Začína pátrať, kto vlastne je , ako žije, kde pracuje a vôbec sa jej nepáči doterajší spôsob života, ktorý žila. Rozhodla sa ho zmeniť.
Postupne si ho dáva do poriadku a stáva sa z nej nová Mia, ktorú začína mať rada.

14.02.2021 4 z 5

Zloděj Zloděj Tarryn Fisher

Na túto sériu určite nezabudnem, vyvolala vo mne pocity o ktorých som dlhšie premýšľala.

01.02.2021 5 z 5

Získaj si jej priazeň Získaj si jej priazeň Tamera Alexander

Prekrásna kniha, autorka píše pútavo. Je to príbeh, ktorý vás drží v napätí a núti vás pokračovať v čítaní, príbeh, ktorý je miestami smutný, ale v zápätí povzbudí a dodá nádej v lepšiu budúcnosť.

23.01.2021 5 z 5

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Skvelý začiatok novej série... teším sa na dalšie...

26.12.2020 5 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Opäť skvelá kniha.

30.10.2020 5 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Celá séria bola super, ale Bane sa mi páčil najviac.

28.10.2020 5 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Krásny, emotívny príbeh, ktorý ma chytil za srdce.

28.10.2020 5 z 5

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Smutné, napínavé, dojemné a napriek tomu krásne. Príbeh, ktorý vás vtiahne do deja a nepustí vás, vy len dúfate, že po tom všetkom sa to dobre skončí a život si pripraví aj krajšie okamihy, ktoré povzbudia. Zaslúžia si to...

30.07.2020 5 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Krásne, dojemné... láska dodá vieru, viera silu pokračovať a napredovať, rodina, zázemie a ak sa to spojí - dokážete veľké veci.

30.07.2020 5 z 5

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Opäť krásny príbeh..., skvelé zakončenie série.
J. Probst to vie.

23.07.2020 5 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Vydarená séria..., krásny príbeh, som zvedavá na tretiu časť. Hneď sa do nej pustím...

20.07.2020 5 z 5

Pred nami Pred nami Anna Todd

Kniha skvele zapadla do série After. Je písaná z pohľadu Hardina - jeho pocity a správanie k Tesse, dozvedáme sa viac z jeho minulosti, prítomnosti. Určite stojí za to, si ju prečítať.

15.03.2020 4 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Vynikajúca kniha, jedna z najlepších, ktoré som čítala. Pripomína, prečo je dobré sa niekedy "zastaviť" a popremýšľať, čo je v živote dôležité. Všetko zlé je na niečo dobré.

15.07.2019 5 z 5

Rodinné prokletí Rodinné prokletí Laura Martin

Niekedy je fajn prečítať si niečo také, ako je tento príbeh. Je to dojemné a zároveň pútavé, skrátka šťastie v nešťastí.

14.07.2019 5 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Zase jedna z tých kníh, ktoré nedokážete odložiť a chcete ich prečítať do konca. Je to niečo iné, ako som doposiaľ čítala od Vi Keeland, ale páčilo sa mi to. Krásne. Som zvedavá, čo bude nasledovať.

13.07.2019 5 z 5