anishta anishta komentáře u knih

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

To snad ne! To jsou prostě knihy k na*rání! Stejné pocity jsem měla z některých knih Amo Jones.

Za mě 75 % knihy o ničem, vynechat sexuální scény, tak máme příběh na 30 stran. Jo vím, že je to určitý žánr, kde to patří, ale tady to bylo tak uměle cpané snad do každé kapitoly! Bylo toho tolik, že mě to nudilo.

Každopádně když už se konečně něco dozvíme tak bum, bác, konec knihy přátelé! Tak zase příště a samozřejmě, že chci vědět co bude dál, takže se k téhle sérii musím vrátit...

18.04.2023 2 z 5

Temné sestry Temné sestry Krystal Sutherland

Prvně jsem měla pocit, že něco takového jsem ještě nečetla, pak jsem si vzpomněla na Rybáře. Má to takový podobný nádech hniloby a odporu. Vůbec to není pěkná knížka, je tam hodně ošklivých věcí a často vás to zhnusí, ale příběh super, bavilo mě to.

22.01.2023 5 z 5

Mezi zloději Mezi zloději Adrienne Young

Nádhera. Miluju příběhy a lá Piráti z Karibiku, nebo jakékoliv námořní, pirátské dobrodružství a tohle pohladilo mou duši. Miluji to a potřebuju pokračování.

09.02.2022 5 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Jak už bylo tady zmíněno, nebylo to špatné. Ale... Začátek byl velmi vtipný, tím myslím seznámení Jacka a Eleny, ale potom už to bylo takové nijaké. Každopádně jsem zvědavá na příběhy dalších fotbalistů.

05.01.2022 3 z 5

Prázdné sliby Prázdné sliby Lexi Ryan

(SPOILER) Ale, bylo to fajn. Kdo má rád Maasovou si na tomhle určitě nezkazí chuť... Ale vědět, že další díl ještě není dopsaný ani v originále.. Sakra fix... Až na konci se mi Brie začínala líbit .. Celou dobu jsem na ni řvala, že si vybrala špatného prince... neposlechla .. Na další díl se těším a doufám, že bude ve velkém pomstychtivém stylu...

13.11.2021 4 z 5

Po stopách Jacka Rozparovače Po stopách Jacka Rozparovače Kerri Maniscalco

Povedené. Téma Jacka Rozparovače mám ráda, i když je to hrozně omýlané téma, ale má to svoje "kouzlo" jestli se to vůbec dá tak popsat.
A tenhle příběh? Skvělé.

07.11.2021 5 z 5

Dívka, had, trn Dívka, had, trn Melissa Bashardoust

Když si tento příběh zpětně přehrávám, tak mi vlastně na začátku chyběla ta úvodní scéna s tím pohádkovým zámkem a logem Disney. Opravdu je to pohádka, ale povedla se. Disney by na tom vydělal. :D

04.11.2021 4 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Ty jo. To jsem nečekala. Tohle mě fakt chytlo. Uvažuji, jestli zvládnu vydržet do vydání druhého dílu v češtině. Myslím, že ne...
Svět byl skvělý. Jeho fungování nám bylo postupně odtajňováno a pak bum, vše může být jinak.
Navic, nečekala jsem, že se mi tak zalíbí postava Poppy. Jako, že se mi zalíbí Hawke, o tom nebylo pochyb, ale Poppy? Skvělá postava. Musím uznat, že její emoční krize jsem s ní hodně prožívala.
Za mě skvělá kniha.

16.10.2021 5 z 5

Zvon Zvon Neal Shusterman

Trošku jsem se bála, co s posledním dílem autor udělá, ale je to geniální. Prostě tak jak mě svou dokonalostí překvapil první díl, tak přesně stejně si laťku držel druhý i třetí díl.
Miluju to a s těžkým srdcem se s touto sérií loučím.

14.10.2021 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Tak ještě, že to bylo tak krátké, protože to bylo celkem zklamání. Těšila jsem se na příběh, kde hlavní aktéři měly být děti, ale bylo to slabé.

19.09.2021 3 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Nemůžu si pomoct, ale tohle nebylo vůbec hororové, naopak. Přišlo mi to více jako moderní pohádka, asi ne pro nejmenší, ale pohádka. Jako pohádka dobrý.

19.09.2021 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Dobré... Moc dobré... Nečekala jsem, že mě to tak chytne... Autorce určitě dám ještě možnost mě vyděsit, nejhorší byla asi ta lesní honička... Ale dám si pauzu ať nemusím nakoupit sadu hnědých bezpečnostních trenek...

16.09.2021 5 z 5

10 000 kilometrů pěšky Jižní Amerikou 10 000 kilometrů pěšky Jižní Amerikou Jan Rendl

Tak jo, zaprvé musím upozornit, že jsem ovlivněná, Honza je náš (s manželem) dlouholetý kamarád, a i když se už skoro nevidíme, tak prostě je v našich srdíčkách zakořeněný.
Zadruhé normálně cestopisy nečtu, takže vůbec netuším jak má takový cestopis vypadat. Dokonce jsem slyšela názor, že když podobnou literaturu nečtu nebo není pro mě cílená, tak vlastně můj názor je zbytečný, ale já Vám ho tady stejně napíšu. :D
Mně se to líbilo. Honza píše tak jak mu pusa narostla, píše tak jako by vyprávěl kamarádům, takže mně to nepřišlo nijak rušivé a divné, protože jsem si ho úplně představovala, jak nám to vypráví. Na druhou stranu chápu, že jeho osobitý styl někoho může pohoršovat, ale banán.
Řádky odsýpají a mnohem rychleji než kilometry, které musel Honza nachodit, ale bavilo mě to od začátku do konce, i když jsem to četla neskutečně dlouho (mimino). Dneska jsem však zfoukla dvě třetiny knihy a šup, je dočteno.
Takže Honzo, jak jsem slíbila, do vydání druhé knihy jsem to dočetla a moc se těším na druhou část tvého putování.

14.09.2021 5 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Opět mě nic nepřekvapilo, tentokrát ani ten konec ne, ale čte se to dobře a myslím, že i ten poslední díl stojí za přečtení, takže se na něho v nejbližší době vrhnu..

14.09.2021 3 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Celou dobu mě tady nic nepřekvapilo až na poslední větu, která mě teda asi i přesvědčila, že v sérii budu pokračovat. Myslím, že průměr v této kategorii. Místy mi dokonce vadily vulgarismy, ale asi jsem odvykla

08.09.2021 3 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

No, tak jak mě nadchla Šelma, tak tohle se mi líbilo asi i více.. To vyvrcholení honu bylo geniální.. Skvělý příběh a těším se s čím přijde autor příště..

06.09.2021 5 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Uf.. Ten konec celkem síla, každopádně se mi líbí jak se Theo do všeho pouští po hlavě a pak až mu dochází následky.. Jako tahle hlavní postava mě baví..

01.09.2021 4 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Kubrickův film byl geniální, skvělý, ten jsem viděla první.
No, po přečtení knihy... film dost zaostává. Psycho!! Psycho!!
Hotel jako parazit nahlodávající mysl, creepy...

30.08.2021 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

(SPOILER) Whaaat? ... Kdy bude prosím další díl?? Teď? HNED!!!?
Mám husinu... HUSINU (Husařinu, zimomriavky)!!! Dlouho se mě nějaký příběh tak nedotknul.. Já vlastně ani nevím co říct, ani mi vlastně nevadí spasitelský syndrom na konci a prostě... Je to skvělý, geniální a jsem ráda, že to není jen trilogie, i když asi umřu při čekání na další díl...

25.08.2021 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

No do pr... Prčic... Tak tenhle příběh mě nepřestává udivovat.. Bojím se pokračovat dalším dílem, protože čtvrtý ještě není... Skvělé... Svět, postavy... Uf...

20.08.2021 5 z 5