Aniikki Aniikki komentáře u knih

Uražení a ponížení Uražení a ponížení Fjodor Michajlovič Dostojevskij

Na to, jak moc mám Dostojevskiho ráda, mi tahle knížka přišla zdlouhavá a občas nudná. Na druhou stranu tam byly i pasáže, od kterých jsem se nemohla odtrhnout. Mám vydání z roku 1919 a ten překlad se mi hodně líbil. Obzvlášťě často používané slovo podlec :)

26.10.2013 4 z 5

Dáma s kaméliemi Dáma s kaméliemi Alexandre Dumas, ml.

Hezká kniha, vcelku čtivá a dobře napsaná. Jediný problém byl, že mě poněkud štvali hlavní hrdinové.

19.08.2013 3 z 5

Mort Mort Terry Pratchett

Knihu jsem četla asi už po páté a ještě nikdy mne nezklamala. Smrť je prostě jedna z nejlepších postav, kterou pan Terry Pratchett vytvořil :)

12.08.2012 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Velmi poutavá, na druhou stranu velmi děsivá.

06.04.2012 5 z 5

Hobita jsem četla už několikrát a můžu se k němu neustále vracet, aniž by mne omrzel. Je to krásně psaná pohádka, která se čte jedním dechem. Pan Tolkien byl pan Spisovatel.

01.04.2012 5 z 5

Feťák Feťák William Seward Burroughs

Kniha, která rozhodně není pro každého. Burroughs bez obalu popisuje svoje zkušenosti s drogou. Knihu jsem četla podruhé a líbila se mi snad ještě víc, než na poprvé.

20.03.2012 5 z 5