Angiee88

Odvrácená tvář láskyOdvrácená tvář láskyColleen Hoover

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností....
Pravdivé uvedení do knihy. Colleen je prostě nej. Těším se na další příběh.

04.06.2019

ToToStephen King

Tak konečně dočteno... Moje nejdelší kniha v životě a docela zklamání. Kniha má docela vysoke hodnocení, moc nechápu proč, ale proste asi King. Ztrácela sem se hodně v čase a těšila sem se jak se budu u knihy lehce bát a bohužel nic. Asi sem Kingovi nepřišla na chuť, ale moje první kniha od něho a asi i poslední.

10.11.2019

Pravda, nebo ležPravda, nebo ležColleen Hoover

Uff, to byla jízda :) co dodat, prostě Colleen, nikdy nezklame. Knížka me totálně pohltila a dostala. Opravdu hodně mrazilo z příběhu. Jen, opravdu Pravda nebo lež? Verity manipulátorka.. no prostě mrazivý příběh, ale nemohla jsem se od knížky odlepit. Jen tak dál Colleen :) všechny její knížky hltam ;)

05.07.2020

To nejlepší v násTo nejlepší v násColleen Hoover

Prostě Colleen, zbožňují všechny její knížky a nemohu se dočkat na další :)

SestřičkySestřičkyDonna Douglas

Kniha se mi moc libila. Mam rada pribehy z lekarskeho prostredi. Osudy tri divek, ktere se uci byt zdravotnimi sestrickami a jejich kazdodenni pece o pacienty, trapeni s vrchni sestrou a jejich osudy. Moc se tesim na dalsi dil.

01.09.2018

NespoutanáNespoutanáKathryn Taylor

Naprosto skvělá knížka, již čtu po několikáté a nemohu se nikdy odtrhnout. Neskutečné mě děj vtáhne:) knížka prectena jedním hltem a hurá na další díly :) sladké čtení, pro nás naivky skvělé čtení.
Doporučuji!

22.08.2020

MisterMisterE. L. James (pseudonym)

Opět romantický a kouzelný příběh. Rada se ztrácím v knižních romantických pohádkách a zapomínám na realitu. Tohle bylo skvělé. Autorka umí.

22.08.2020

Hilda: Hilda a troll / Hilda a půlnoční obrHilda: Hilda a troll / Hilda a půlnoční obrLuke Pearson

Muj prvni komiks a nelituji zakoupeni. Uzasne vybervene, modrovlasa holcicka Hilda no a mazlik Vetvik. Naprosto uzasne a rozhodne doporucuji!!

12.09.2016

VýpověďVýpověďW. G. (pseudonym)

Moc pěkná knížka. Provokace a jiskření mezi hlavními hrdinami bylo skvělé. Pěkná oddychovka a romantika.

22.08.2020

Živí mrtví 32: Odpočívej v pokojiŽiví mrtví 32: Odpočívej v pokojiRobert Kirkman

A je po všem, Velké finále je tu. Ac jsem tomu nevěřila, ze to někdy skonci a ono to vše skončilo. Závěr mě překvapil, ale celá sága bude mít u mě v knihovně vždy své místo. Jsem spokojená, ikdyz mi budou zivaci a mrtvaci chybět.

15.11.2020

O upírech a vlkodlacíchO upírech a vlkodlacích* antologie

Velice mile me kniha prekvapila. Nektere povidky opravdu skvele, doporucuji precist. Obrazky prekvapily. Proste upiri a vlkodlaci, vauu:)

04.08.2018

PodzimPodzimHubertus Rufledt

Velice pekny komiks. Libila se mi kresba. Dej na zacatku trosku pokulhaval, ale dale se to rozjelo. Tesim se na dalsi dil.

18.08.2018

Převorství u pomerančovníkuPřevorství u pomerančovníkuSamantha Shannon

Knížka me milé překvapila. Nejsem zrovna nadšenec do tlustých knih, 850 stran...... Ale děj byl zajímavý, ikdyz hodně postav, občas jsem se ztrácela, ale příjemné fantasy :)

22.08.2020

Historky z psíšeříHistorky z psíšeříEvan Dorkin

Juuuuu, to bylo boží. Moc se těším na další díl.

Nejseš nějaká namyšlená?Nejseš nějaká namyšlená?Maryse Dubuc

Vsech 7 komiksu pobavilo. Holky potvory:) prijemne pocteni. Zaver me prekvapil.

02.10.2016

Karlík a továrna na čokoláduKarlík a továrna na čokoláduRoald Dahl

Naprosto dokonala knizka. Sice detska, ale krasne odreagovani :) Moc se mi libila!

27.01.2017

SlaďákSlaďákPhilippa Rice

Naprosta bomba!! Moc pekny dej ze zivota. Zasmala sem se, doporucuji!!

08.04.2017

Purpurová stuhaPurpurová stuhaKathleen Weise

Uzasna knizka. Sem z ni nadsena, krasne se cetla, dejove velice povedena. Krasna kresba a konec me dostal. Doporucuji!!

23.04.2017

Kiki z MontparnassuKiki z MontparnassuCatel Muller

Zacatek skvelej, konec moc nenadchl. Kiki zivot bylo rozhodne veseli.

26.09.2017

Podzim 1152Podzim 1152David Petersen

Nadherna kresba, krasna pohadka. Moc pekny napad o fantastickych myskach a jejich pribeh.
Knihu rozhodne doporucuji.

26.09.2017

Zima 1152Zima 1152David Petersen

Uzasna kresba, napinavy pribeh a kruta zima s myskama. Originalni pribeh. Opravdu me to neskutecne nadchlo, precteno jednim dechem. Doporucuji

28.09.2017

Živí mrtví: Teď poznáte Negana!Živí mrtví: Teď poznáte Negana!Robert Kirkman

Těšila sem se na příběh o ,,nejlepsim zaporakovi,, ... Ale čekala sem, že dej bude více rozvinutější a ukáže se vice ze života Negana.
No ale i tak je Negan silná osobnost.

15.06.2019

Justina a Julietta (komiks)Justina a Julietta (komiks)Donatien Alphonse François de Sade

Uffff, chvilema masakr. Justina a její nevinnost dostala pěkně zabrat.

28.09.2019

Krásná temnotaKrásná temnotaFabien Vehlmann

Krásná kresba, no a ten děj mě docela překvapil. Občas to bylo drsné, ale kresba me ucarovala. Prostě Krásná temnota. Doporučuji !

Orální sex - To nejlepší pro nějOrální sex - To nejlepší pro nějSonia Borg

Poučné :) ;)

Sousedská hlídkaSousedská hlídkaMike Mignola

Jsem naprosto nadšená z druhého komiksu. Ale jen nechápu, proč v první povídce Hellboy, ten tam byt vážně nemusel.

Hilda se vracíHilda se vracíLuke Pearson

Opět Hilda a Vetvik nezklamali. Oba příběhy krasne vypracovane a dějově velice prijemne. Doporucuji.

05.12.2016

BorgiaBorgiaAlejandro Jodorowsky

Zajimavy a strhujici dej. Nemohla sem se odtrhnout. Uzasnej historickej komiks.

06.05.2017

Hilda a kamenný lesHilda a kamenný lesLuke Pearson

Opět ani kapka zklamání. Moc pěkné. Hilda je prostě úžasná. No a vetvik je tak kouzelnej. Těším se na další navazujici díl. Příjemné pocteni a krasna kresba.

01.10.2017

SkvrnaSkvrnaGillian Flynn

Prvni stranka knizky me vazne dostala a absolutne sem necekala, co od toho cekat.. No knizka, tedy povidka nebyla spatna, ale cekala sem trochu neco jineho. No a format knihy po rozbaleni baliku me docela sokoval.. Ale mile :)

06.11.2017