Angiee88 Angiee88 komentáře u knih

Teď poznáte Negana! Teď poznáte Negana! Robert Kirkman

Těšila sem se na příběh o ,,nejlepsim zaporakovi,, ... Ale čekala sem, že dej bude více rozvinutější a ukáže se vice ze života Negana.
No ale i tak je Negan silná osobnost.

15.06.2019 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností....
Pravdivé uvedení do knihy. Colleen je prostě nej. Těším se na další příběh.

04.06.2019 5 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Kniha se mi moc libila. Mam rada pribehy z lekarskeho prostredi. Osudy tri divek, ktere se uci byt zdravotnimi sestrickami a jejich kazdodenni pece o pacienty, trapeni s vrchni sestrou a jejich osudy. Moc se tesim na dalsi dil.

01.09.2018 5 z 5

Podzim Podzim Hubertus Rufledt

Velice pekny komiks. Libila se mi kresba. Dej na zacatku trosku pokulhaval, ale dale se to rozjelo. Tesim se na dalsi dil.

18.08.2018 4 z 5

Kámošky jak kráva Kámošky jak kráva Maryse Dubuc

Vzdy me potesi si je precist :)

07.08.2018 4 z 5

O upírech a vlkodlacích O upírech a vlkodlacích * antologie

Velice mile me kniha prekvapila. Nektere povidky opravdu skvele, doporucuji precist. Obrazky prekvapily. Proste upiri a vlkodlaci, vauu:)

04.08.2018 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Prvni stranka knizky me vazne dostala a absolutne sem necekala, co od toho cekat.. No knizka, tedy povidka nebyla spatna, ale cekala sem trochu neco jineho. No a format knihy po rozbaleni baliku me docela sokoval.. Ale mile :)

06.11.2017 3 z 5

Hilda a kamenný les Hilda a kamenný les Luke Pearson

Opět ani kapka zklamání. Moc pěkné. Hilda je prostě úžasná. No a vetvik je tak kouzelnej. Těším se na další navazujici díl. Příjemné pocteni a krasna kresba.

01.10.2017 5 z 5

Zima 1152 Zima 1152 David Petersen

Uzasna kresba, napinavy pribeh a kruta zima s myskama. Originalni pribeh. Opravdu me to neskutecne nadchlo, precteno jednim dechem. Doporucuji

28.09.2017 5 z 5

Podzim 1152 Podzim 1152 David Petersen

Nadherna kresba, krasna pohadka. Moc pekny napad o fantastickych myskach a jejich pribeh.
Knihu rozhodne doporucuji.

26.09.2017 5 z 5

Kiki z Montparnassu Kiki z Montparnassu Catel Muller

Zacatek skvelej, konec moc nenadchl. Kiki zivot bylo rozhodne veseli.

26.09.2017 3 z 5

Borgia Borgia Alejandro Jodorowsky

Zajimavy a strhujici dej. Nemohla sem se odtrhnout. Uzasnej historickej komiks.

06.05.2017 5 z 5

Purpurová stuha Purpurová stuha Kathleen Weise

Uzasna knizka. Sem z ni nadsena, krasne se cetla, dejove velice povedena. Krasna kresba a konec me dostal. Doporucuji!!

23.04.2017 5 z 5

Slaďák Slaďák Philippa Rice

Naprosta bomba!! Moc pekny dej ze zivota. Zasmala sem se, doporucuji!!

08.04.2017 5 z 5

Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu Roald Dahl

Naprosto dokonala knizka. Sice detska, ale krasne odreagovani :) Moc se mi libila!

27.01.2017 5 z 5

Hilda se vrací Hilda se vrací Luke Pearson

Opět Hilda a Vetvik nezklamali. Oba příběhy krasne vypracovane a dějově velice prijemne. Doporucuji.

05.12.2016 5 z 5

Nejseš nějaká namyšlená? Nejseš nějaká namyšlená? Maryse Dubuc

Vsech 7 komiksu pobavilo. Holky potvory:) prijemne pocteni. Zaver me prekvapil.

02.10.2016 5 z 5

Muj prvni komiks a nelituji zakoupeni. Uzasne vybervene, modrovlasa holcicka Hilda no a mazlik Vetvik. Naprosto uzasne a rozhodne doporucuji!!

12.09.2016 5 z 5