angelbooks angelbooks komentáře u knih

Bunny Bunny Lydia Strong

Jeden z nejlepších a nejroztomilejších knih žánru LGBT, které jsem četla.

Bunny je úžasný příběh o neopětované lásce, která však neznamená jen to špatné. Díky tomu si Bunny najde svého ''prince'', který jej nejen naučí mít rád sebe, ale i něco víc. :D

Vřele doporučuji, avšak musím upozornit na časté chyby, překlepy a grafickou úpravu textu. Nevím proč, ale mám pocit, že korektura by si mohla příště dát víc záležet. Třebaže však i přes tyto chyby chci přečíst další knihy této autorky.

04.08.2021 5 z 5

To bylo tvé jméno. 03 To bylo tvé jméno. 03 Makoto Šinkai (p)

U mangy většinou popisuji poslední díl a protože toto je poslední díl, tak hurá na to.

Příběh je nádherný, poutavý, smutný, ale i veselý. Skrývají se v něm všechny různé emoce, špetka komedie a taky menší drama, nebo spíš řečeno napětí, zda se hlavní dvojice setká či nikoli.

Tyto mangy mají i anime zpracování, které též vřele doporučuji. Nemusíte se bát, že by se konec zde či v anime lišil, je to stejné. Avšak příběh, nu posuďte samy. :)

04.08.2021 5 z 5

Pac & Pussy Pac & Pussy Albrecht Smuten

Opravdu vtipné pojetí z kočičího života! Doporučuju! :D

Záhadný muž Záhadný muž Kay Hooper

Doporučuji, rozhodně se nebudete nudit.
Nejvíc se mi líbilo to ''hašteření'' hlavních hrdinů, ale i to ''tajemno''. :D

Čertovo kvítko Čertovo kvítko Kay Hooper

Krásná oddechová romantika :)

Odpověď na všechna proč Odpověď na všechna proč Kay Hooper

Byla to snad první harlekýnka, kterou jsem četla a rozhodně nelituji. Od této autorky jsem tedy četla jen 3 knihy, a myslím, že u toho zůstanu, avšak ne kvůli psaní, jen mám ráda autory jiné.
A teď k příběhu, zbožňuji, když je žena v úzkých a muž ji pomůže, avšak zde mi to přišlo, že buď jí pomáhá až moc nebo je hlavní hrdinka až moc ufňukaná. Avšak, četla jsem to pár let zpátky a je možné, že teď bych na to měla jiný názor. :)

V pasti lásky V pasti lásky Nora Roberts

Aneb, když dokážete dát druhou šanci, vyplatí se to - věta, která mě napadla hned po přečtení knihy.
Doporučuji, rozhodně si ji znovu přečtu. Možná kvůli příběhu, rodinným vztahům či chemii mezi hlavními hrdiny. Kdo ví... :)

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Julie Garwood

Velmi zajímavý příběh, kde se mísí situace z oblasti policie, božské víry i všedního života. Byl zde nádherný vztah mezi sourozenci a protože mám sama sourozence, velmi jsem to ocenila.

Knihu doporučuji.

Stejně se vrátíš Stejně se vrátíš Nora Roberts

Nečekala jsem, že mě příběh tak zaujme a i když mě začátek přišel pomalejší, nakonec dávám 5* a vřelé doporučení!

12.09.2020 5 z 5

Jako rtuť Jako rtuť Amanda Quick (p)

Hmmm... prakticky jsem knihu četla s nosem zabořeným mezi řádky, jako kdybych se ocitla v příběhu. Od začátku do konce velmi poutavý děj, hlavní hrdinové, kteří vám přirostou k srdci a vedlejší postavy, které vás zaujmou.
To a mnohem víc jsem objevila v této knize, kterou vám doporučuji!

12.09.2020 5 z 5

Nikomu nevěř Nikomu nevěř Amanda Quick (p)

Zajímavá zápletla, správná chemie mezi hlavními hrdiny a skvělý humor. Co víc si přát. Doporučuju :) !
Ps: Aneb i trapasy k něčemu jsou :D :D

Křehká láska Křehká láska Julie Garwood

Od začátku do konce mě kniha držela a mnohdy ani hlad mě od ní nemohl odtrhnout. Rozhodně si ji v budoucnu přečtu - doporučuju!!

Sykot Sykot Julie Garwood

WOW! Rozhodně příběh doporučuju, nebudete litovat. A řeknu jediné - nic není takové, jaké se na první pohled zdá! :D

12.09.2020 5 z 5

Nedotknutelný Nedotknutelný Amanda Quick (p)

Knihu jsem si původně koupit nechtěla, dostala jsem ji za splněnou zkoušku, avšak když jsem zjistila, že jde o pokračování série, vrhla jsem se na ní.
I když jsem si na konci říkala, že mě z příběhu něco chybí, že tam je ještě jeden otázník, přesto jsem dala 5*. Myslím, že si z knihy znovu přečtu jen některé části a možná právě díky nim dávám knihu do doporučených.

12.09.2020 5 z 5

Na hraně Na hraně Amanda Quick (p)

Další poutavé, deketivní a romantické pokračování této série. Příběh mě držel až do konce a až do konce jsem pochybovala o pravém ''zločinci''.
Knihu doporučuji!

Srdce v bouři Srdce v bouři Nora Roberts

Knihu sice doporučuji, avšak znovu po ní nesáhnu a do doporučených ji k sobě nedám, výjimečně. Koupě nelituji, ale něco prostě příběhu chybělo.
Ano, byl zde krásně popsán příběh z pohledu baletu, avšak romantika mi přišla, že trošku kulhala. Nevím proč, rozhodně však nechci dát plný počet bodů.

12.09.2020 4 z 5

Na hraně zákona Na hraně zákona Nora Roberts

Autorka úžasně vykreslila prostředí minulého století a skvěle do příběhu zasadila romantiku. Po dlouhé době jsem i narazila na jinou ''ženštinu'', která nepřála osudovou lásku hlavní dvojici. Většinou jde o bývalé muže či stalkera, kteří pronásledují ženskou hrdinku, ale tady ne. Tady to byla žena tou mr...u. Radši jsem to napsala tečkami, abych nebyla za neslušnou, avšak pochopí mě každý, kdo si příběh přečte. :)
Doporučuji

12.09.2020 4 z 5

Mág z Monterey Mág z Monterey Nora Roberts

Protože jsem čekala, až si knihu koupím, tak jsem se na ní pak doslova vrhla a hltala příběh. Nejprve detektivní zápletka, poté zápletka romantická. Příběh mě držel od začátku do konce a já jej chci doporučit i vám. :)

Okouzlená šamanka Okouzlená šamanka Nora Roberts

Jessie byla úplné zlatíčko a vlastně díky nehodě, která se jí stala, se hlavní dvojice dala dohromady. Upřímně, chtěla bych vidět dům, ve kterém Anastazie žila, protože i když se ho snažím představit, mám pocit, že mi to nejde... Možná kvůli kouzlu příběhu? :D
Doporučuji :)

Vražda podle seznamu Vražda podle seznamu Julie Garwood

Zajímalo by mě, jak by se podobné situace řešily v dnešním světě. Celkem zvláštní otázka, která mě napadla po přečtení jednoho z nejlépe napsaných příběhů této série. Vím, že mám pár dílů ještě před sebou (a že je čtu na přeskáčku), ale zatím mám pocit, že po této knize rozhodně ještě sáhnu.
Doporučuji! :D