AnetaB AnetaB komentáře u knih

Hřích panenské královny Hřích panenské královny Ella March Chase

Knihu jsem začala číst a docela mě chytla.Problém nastal někde uprostřed kdy Elinor neví jestli Alžběta ví že Elinor ví..Na chvili jsem ji odložila a pak až do konce byla pěkná a poutavá :)

16.02.2014 4 z 5

Tma a prázdnota Tma a prázdnota Carrie Ryan

Tahle kniha je pro mě první ze série.Nejdřív jsem uvažovala jak to vlastně je : kdo jsou verbíři,je temné město Manhathan,co bylo za protektorátu a podobobně.Ale pak mě kniha pohltila a všechno se vysvětlilo..Jsem na straně 250 a zatím skvělé..Těším se na závěr

13.01.2014 4 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Příjde mi že tahle kniha je hrozně přecenovaná. Chybí mi Oland a severská atmosféra.Hlavní hrdina Jan je chudák který má trauma z dospívání a tak si to vynahradil tim že to samé provedl dítěti nepřítele jeho dávné lásky.Ale vlastně celou dobu dělá že je hodný a že má děti rád.A tají minulost přede všemi.Co si o tom myslet?Není to detektivka a na thiller mi to nepříjde dost strašidelné.A závěr je jednoduše takový že mi hlavního hrdiny ani není líto protože po tom všem si to vlastně i zasloužil.Nicméně kniha je čtivá ale člověk od ní nesmí moc čekat.A navzdory mému zvyku mít ráda Theorinovi hlavní hrdiny Jan spíš s každou další stránkou mé sympatie ztrácel.Takže zklamání na celé čáře.Něco mezi 2 a 3 hvězdičkami.A vzhledem k míéstnímu vysokému hodnocení dávám 2.

31.12.2013 2 z 5

Hvězdný prach Hvězdný prach Neil Gaiman

Zvláštní.Sex na prvních strankách a k tomu spadlá hvězda..A romantika ze staré školy.Celek ale docela pěkný 2,5-3 *

03.12.2013 3 z 5

Zítra změním svět Zítra změním svět Louise Bagshawe (p)

Tahle knížka mě nevím proč uchvátila.Děj byl trochu předvídatelný ale přesto jsem si ji četla do noci.Lucy je super postava co hledá svoje místo.

15.11.2013 5 z 5

V kůži supermodelky V kůži supermodelky Meg Cabot

Knížka ke které se vždycky ráda vrátim :3 Meg je jednička.Série Airhead je pro mě osobně zatím nejlepší od Meg.

07.11.2013 4 z 5

Smršť Smršť Johan Theorin

Ještě lepší než Mlhy Ölandu.Krásně propletené rafinované..

18.10.2013 5 z 5

Nenasytná Nenasytná Meg Cabot

Nemá to náhodo být parodie??

12.10.2013 2 z 5

Princezna Mia Princezna Mia Meg Cabot

Asi nejhorší díl z téhle série.

12.10.2013 2 z 5

Na útěku Na útěku Meg Cabot

Začátek nic moc,trochu slabší než předchozí dvě ale konec to vylepšil. 3,5 hvězdičky ale protože je konec tak 4.

12.10.2013 4 z 5

Mráz přichází z Hradu Mráz přichází z Hradu Michal Viewegh

Děsivé.Přečetla jsem a najednou se vynořila kauza Nagyová.

12.10.2013 4 z 5

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

Skvělá knížka která mi pomohla vyrovnat se s biomacechou :)

12.10.2013 5 z 5

Gossip Girl: Trojčata Gossip Girl: Trojčata Cecily von Ziegesar

Ještě lepší než první série.Líbí se mi různorodost postav i to že se to jednou odehrává vážně ve škole a né na nejrůznějších prázdninách.

12.10.2013 5 z 5