Andy Andy komentáře u knih

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

Můj nejoblíbenější díl pentalogie o baleríně Cathy. Tahle kniha má opravdu kouzlo, jaké má dobře napsaný román mít, skvěle se čte, postavy jsou taky skvělé.. co dodat, tohle je prostě dílko, které jsem zatím četla dvakrát, ale ráda se k němu ještě několikrát vrátím.

30.11.-0001

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Naprosto dokonalá kniha po všech stránkách. Film se mi líbil úplně stejně jako knižní verze, ale chyběly mi v něm některé postavy, například pan Máselníček :-)), kdo nečetl knihu, tak by ani ve filmu nevěděl, kdo to je. Ale přes všechnu kritiku, Pán prstenů je opravdu mimořádná a vynikající kniha.

Moje zlatá Audrina Moje zlatá Audrina Virginia Cleo Andrews

Moje oblíbená kniha od Virginie Andrewsové.. skvělý příběh, bezvadně vymyšlené postavy, dobré časové linie... tato kniha je jedním ze ,,skvostů“ rodinných ság a pentalogií. Klobouk dolů!

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Dřív jsëm četla jenom románky.. ovšem pak se mi jednou do ruky dostala tahle pentalogie a já musím říct, jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla! Poutavě a čtivě napsaná, velice zajímavé zápletky.. k těmto knihám se budu ráda vracet i v budoucnosti.