andrisek.k andrisek.k komentáře u knih

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Určitě je potřeba si knihu čas od času znovu přečíst, aby byl člověk stále ve střehu a moc neprokrastinoval.

02.06.2019 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Zatím jsem četla knihu jen jednou, ale rohodně né naposledy.

08.09.2017 5 z 5

Pět jazyků lásky Pět jazyků lásky Gary Chapman

Skvělé kniha, která vás donutí se podívat na váš vztah z jiného úhlu a pochopit jak partner projevuje svoji lásku a jak vnímá tu vaši. Určitě doporučuji všem párům.

08.09.2017 4 z 5

Francouzky se umí otáčet Francouzky se umí otáčet Mireille Guiliano

Khina je plná zajímavých rad a nápadů, které určitě využiji v práci.

22.06.2016 3 z 5

Francouzky netloustnou - Tajemství věčné štíhlosti Francouzky netloustnou - Tajemství věčné štíhlosti Mireille Guiliano

Kniha mi moc pomohla. Po přečtení si určitě více vybírám co budu jíst, a také si jídlo určitě více vychutnávám. Určitě vyrábím i více hravé variace, aby lahodily také mému oku.

22.06.2016 4 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Nešťastní lidé dokáží být opravdu krutí. Moc se mi líbilo, jakou formou je kniha napsána.
Určitě doporučuji.

27.11.2015 4 z 5

Na východ od ráje Na východ od ráje John Steinbeck

Konec mohl být lepší, ale jinak jsem byla spokojená.

07.10.2015

Tom Jones Tom Jones Henry Fielding

Pomalejší start, většina lidí se nedostane za stranu 150 :). Jinak je kniha velice čtivá, pokud přeskočíte vždy první část v každé kniže. Spousta dobrodružství a skvělý závěr.

23.03.2015 5 z 5

Paní Bovaryová Paní Bovaryová Gustave Flaubert

Ten konec je celkem uspěchaný a popis prostředí je zase hodně zdlouhavý, ale je to klasika, kterou by si měl každý přečíst.

07.11.2014 3 z 5

Nadějné vyhlídky Nadějné vyhlídky Charles Dickens

Nadějné vyhlídky si teda představuji jinak:)

28.10.2014 3 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Po dočtení prvního dílu jsem se nemohla dvojky dočkat. Kniha se mi četla jedním dechem.

01.10.2014 4 z 5