Andílek13 Andílek13 komentáře u knih

Šepot Šepot Isabel Abedi

Kniha Šepot se mi moc líbila, do poslední chvíle jsem vůbec nevěděla, kdo nakonec Elizu (Sněhurku) zavraždil. Proto to pro mě byl na konci docela šok, když jsem zjistila KDO ji vlastně zabil a proč. Musím říct, že to je rozhodně jedna z nejlepších knih, co jsem četla a určitě si v budoucnu ještě přečtu :)

22.01.2015 5 z 5

Balthazar Balthazar Claudia Gray (p)

Už od samého začátko této série se mi líbila postava charismatického baltazara, takže tenhle díl hodnotím kladně :) Vlastně hodnotím kladně celou tuto sérii. Absolutně jedna z nejepších knížek, kterou jsem prozatím četla :)

11.05.2014 5 z 5

Andělé noci Andělé noci Lili St. Crow (p)

Knížka byla hezká, ale vypustila bych některé pasáže, které dost nudili :/ Autorka do toho mohla dát více napětí. To ovšem neplatí o druhém dílu, který je velice podařený a nemám k němu žádné výhrady. Je jen zajímavé, že první díl je slabší než druhý. Většinou to bývá naopak :)

11.05.2014 3 z 5

Zrádce Zrádce Lili St. Crow (p)

Druhý díl je velice podařený, už se těším na třetí díl :)

Věčný polibek temnot Věčný polibek temnot Jeaniene Frost

Velice podařená série. První díl byl o trošičku lepší než druhý, ale moc hezký námět :)

První rudá kapka První rudá kapka Jeaniene Frost

Knížka připomínající seriál True blood :) Akorát, když jsem jí četla, tak se mi chvilkami zdálo, jako kdybych nějaký díl přeskočila, ale opravdu je toto první díl :D

11.05.2014 5 z 5

Stále nezvěstná Stále nezvěstná Chevy Stevens (p)

Jedna z nejlepších knížek, co jsem v tomhle žánru četla :) Když jsem se dostala asi do poloviny knížky, tak jsem si říkala, co když se ještě od toho psychopata nedostala?? Třeba se jen zbláznila a představovala si, jak má sezení u psycholožky a další věci....hlavně mě k tomu dostal název knížky...musím ale říct, že takhle dobrou detektivku, jsem snad nikdy nečetla :)

Slepá vášeň Slepá vášeň Meg Cabot

Hezká knížka, připomínající film sedm dní a sedm nocí :) Napínavá, vtipná...prostě jsem se nenudila :)

Tati, prosím ne! Tati, prosím ne! Barbara Naughton

Velice poučná knížka...nechápu, jak tohle může někdo udělat :/ A horší než te magor, je ta její matka...on byl nemocný a měl se jít léčit na psychiatrii a nikdy ho nepustit. Ale jak se může takhle zachovat matka?? Pro to žádné odůvodnění není...

Witch Expedice: Svět ulity Witch Expedice: Svět ulity Eva Carvani

Knížky Witch jsem měla ráda. Ještě že jsem četla knížku dříve než jsem viděla seriál, protože po shlédnutí seriálu, bych si knížku v žádném případě nepřečetla :)

09.12.2013 5 z 5