Anca136 Anca136 komentáře u knih

Cesta stínů Cesta stínů Brent Weeks

Zajímavá kniha. Nevím jestli mám napsat skvělá, protože jsem četla skvělé knihy a je těžké tuhle k nim přiřadit. Už se mi dlouho nestalo, že bych knihu radši viděla jako film, ale u téhle to tak bude. Pohledy postav často přeskakovali a pro někoho kdo čte s velkými rozestupy by mohlo být složité se orientovat v příběhu. Příběh se několikrát odehrával i z pohledu zdánlivě zbytečné postavy, ale musím říct že to rozhodně bylo zajímavé. Rozhodně to není kniha, kde byste mohli jen tak pár stran přeskočit, protože vám to přijde 'nezajímavé' nebo 'nudné'. Jakmile byste to udělali skoro určitě minete nějaký milník. Knihu s klidem můžu doporučit.

26.05.2020

Trnový císař Trnový císař Mark Lawrence

Skvělá série, ten konec mě teda dostal a nejspíš i trochu zklamal, ale na druhou stranu trn doslov to tak dokonale opodstatnil že se člověk ani nemůže zlobit. Rozhodně si celou serii někdy přečtu znovu. Celá serie mi vzala dech.

28.09.2019

Ostrov zasvěcení Ostrov zasvěcení Ilka Pacovská

O této knize jsem se dozvěděla od kamarádky a velice se mi zalíbila. Ze začátku je těžší se prokousat Útulnym domovem, ale pak to okamžitě zaujme a už se neodtrhnete.

07.02.2018 5 z 5