anatonka anatonka komentáře u knih

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Úžasné. Po tom co mě Lovci hlav naprosto zklamali, mě Sněhulák naprosto unesl. Samozřejmě epická konečná vražda a právě za tu má Nesbo můj obdiv. Byla jsem celkem ráda , že ji čtu na jaře, kdy sníh ještě dlouho nebude... Jen si nejsem jistá kterou mám číst jako další...

23.05.2017 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Knihu jsem četla již několikrát a chystám se na ni znovu. Brečím u ní úplně pokaždé, což se snad žádné knize dosud nepovedlo. Když jsem zjistla, že bude film, bylo to to nejhorší co se mohlo stát. Říkala sem si proč chtějí kazit filmem další úžasnou knížku. Nesklamali mě film byl otřesný a půl postav tam vůbec nebyla. Kniha je úžasná jak spracováním, vytvořením světa a světů mimo naši planetu, tak úžasným pojetím rozdvojené osobnosti. Určitě doporučuji přečíst.

02.05.2016 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Čekala jsem víc. Líbil se mi název, obálka fantastická a myšlenka na svět rozdělený krví mě nadchla. Ze začátku Selekce, dívka z lidu si má vzít prince, pak přišlo Hunger games, dívka z lidu musí být poslušná aby pomohla zachovat svět který je špatně přestože ona ví jak moc. Líbil se mi Julian a Will, Kilorn jak už někdo nadnesl je tu pro to aby v dalších dílech mohl být v milostném trojúhelníku místo Mavena, svým způsobem se mi líbila i Evagelina. Původně jsem si chtěla knihu koupit, od toho jsem po přečtení ustoupila, druhý díl si přečtu, ale stejně jako první si ho radši půjčím v knihovně.

02.05.2016 3 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Úžasná kniha, vřele doporučuji. Sympatické postavy, napínavý děj a dobře vymyšlený příběh. Za mě plný počet bodů.

22.04.2016 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Po knize jsem sáhla, protože jsem chtěla Nesba a já si vybrala tuto. Kniha mě prostě a jednoduše nezaujala. Prvních sto stránek jsem přečetla spíš proto že sem chtěla vedět jestli se teda už něco stane než že by mě to bavilo. Neumím číst z donucení a tak uvažuji že knihu ani nedočtu, což se mi nestalo už opravdu dlouho. Zkusím ještě jinou nesbovku a uvidím.

22.04.2016 2 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Po knize jsem sáhla, protože myslím že je to jedna z nejslavnějších. Nějaké knihy od Aghaty jsem měla za sebou, ale zatím žádnou s Herculem Poirotem. Kniha je bezpochyby geniální, samozřejmě jsem kažkou chvili měla své kandidáty na pachatele. Velmi napínavé čtení, výborné chraktery postav a nečekaný závěr, méně bych ani nemohla očekávat.

16.04.2016

Není kouře bez ohýnku Není kouře bez ohýnku Agatha Christie

Má první kniha od královny detektivek. Četla jsem ji jako povinnou četbu k maturitě a od té doby na Aghatě ujíždím :)

16.04.2016