anah1 anah1 komentáře u knih

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Náhodou mi byl autor doporučen a tak jsem si knihy vzala na dovolenou a četla a četla. Píše poutavě, napínavě a i když některé popisy jsou pro mě drsné, tak jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Skvělé čtení!

11.09.2017 5 z 5

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Skvělé čtení, nahlédnutí "pod pokličku" moderního faráře. Myslím, že dobře vystihl dnešní způsob života, rodiny i jednotlivců. Ve spoustě věcí jsem se s ním ztotožnila ... opravdu lidem chybí pokora, odpuštění a heslo: žij a nech žít. Dokonce jsem se mockrát pobavila, je vtipný! Prostě takový skrytý návod jak život žít a né přežít.

03.02.2017 5 z 5

Kočár do neznáma Kočár do neznáma Hana Marie Körnerová (p)

Prostě odpočinková, romantická kniha k podzimní plískanici.

17.11.2015 5 z 5

Dokud se budeš smát Dokud se budeš smát Hana Marie Körnerová (p)

I tato "neveselá" kniha se mi dobře četla. Nemoc i týrání je život mnohých žen a není lehké se s tím vyrovnat. A děje se to kolem nás dnes a denně. Bylo skvělé si připomenout minulou dobu.

01.11.2015 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

První setkání s touto spisovatelku a jsem nadšená. Ač to je kniha o nelehké době, je pěkně poutavě napsaná.

27.10.2015 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Kniha se mi velmi dobře četla, občas to bylo trochu překombinované, ale jako celek to bylo čtivé a napínavé.

10.09.2015 5 z 5

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Leila Meacham

Na knihu jsem se moc těšila, ale...nejdříve jsem se do ní nemohla začít, ale stále jsem jí dávala šanci, až....jsem četla a četla a nakonec musím napsat, že kniha se mi líbila. Konec mě opravdu překvapil, i když nevím jestli mile.

11.04.2015 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha mě velmi oslovila. Po přečtení jsem o ní dlouho přemýšlela....polemizovala jsem mezi naštvaností na hlavního hrdinu a pak jsem se ho snažila pochopit....Toto téma je tak silné, že nejde udělat žádný závěr, dokud se člověk v takové situaci nenachází.

25.03.2015 5 z 5

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Knihu jsem četla ze zvědavosti, bylo to mé první setkání s tímto spisovatelem. Pěkný příběh, prolínající se současnost s minulostí. Některé tituly jsem viděla zfilmované a moc se mi líbily.

25.03.2015 5 z 5

Sen o Somersetu Sen o Somersetu Leila Meacham

Nádherná, čtivá sága od které jsem se nemohla odtrhnout. Líbila se mi ještě o malinko více než Poselství růží.

24.03.2015 5 z 5

Poselství růží Poselství růží Leila Meacham

Čtivá kniha, která nejde skoro odložit.

01.03.2015 5 z 5

Krutý zločin Krutý zločin Patricia MacDonald

Kniha, která se mi velmi dobře četla, měla spád a po přečtení jsem o ní dost přemýšlela. Jak je člověku, kterého neprávem odsoudili a on si odseděl tolik let.... A jaké dopady to má na rodinu a okolí?

01.03.2015 5 z 5

Ztracená nevinnost Ztracená nevinnost Patricia MacDonald

Čtivá kniha s prvky detektivky a romance.

23.02.2015 4 z 5

Hranice odvahy Hranice odvahy Patricia MacDonald

Skvělá kniha, dobře se četla, má spád.

11.02.2015 5 z 5