Ana72154 Online Ana72154 komentáře u knih

Freed Freed E. L. James (p)

Nejvíc mi lezlo na nervy, zbytečné natahování děje, kdy se prakticky opakovala to stále stejné dokola. Christian by potřeboval pár facek, jak se k Aně choval, jako by byla jeho panenka, kterou kam posadíte, tam bude stále sedět. Ana by si nemohla ani prdnout bez jeho povolení. :-D Jsem ráda, že je celá série za mnou.

27.03.2024 2 z 5

Deník Sprosté matky Deník Sprosté matky Ian Frazier

Knihu jsem přelítla letem světem, zda se to od některé části nezlepší, když jsem dočetla na stranu 60. Nezlepšilo. Tolik nadávek a sprostých slov jsem nikdy nečetla. Proboha, jak mohl někdo tuto knihu vydat natož přeložit do češtiny, když je tolik jiných knih který nebyly nebo nebudou přeloženy... Katastrofa

01.10.2023 odpad!

Život plný iluzí Život plný iluzí Katarína Gillerová

Příběh zajímavý, obzvlášť postupné rozuzlování osudů bývalých spolužaček.

30.08.2023 5 z 5

Šťastný život mezi řádky Šťastný život mezi řádky Michaël Uras

Podle anotace jsem čekala suprový příběh, ale po přečtení jsem velmi zklamaná. Jedním slovem: nuda. Jednu hvězdu dávám za obálku knihy.

15.06.2023 1 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Kniha se četla prakticky sama. Morgan mi přišla v pár chvílích trochu mimo svým jednáním.

14.06.2023 4 z 5

Škola lásky Škola lásky Barbara Cartland

Děj skoro žádný a poslední kapitola? Co to sakra bylo??? Vypadá to, že autorka zapomněla odevzdat část knihy.

11.06.2023 1 z 5

Já ti to opepřím, miláčku Já ti to opepřím, miláčku Ellen Berg

Při čtení jsem se bavila, občas mi něco přišlo přitažené za vlasy, ale jinak příjemná oddechovka.

11.06.2023 4 z 5

Fantom v Monte Carlu Fantom v Monte Carlu Barbara Cartland

Děj se strašně vleče a je na můj vkus zbytečně natahován.

09.06.2023 2 z 5

Útěk do lásky Útěk do lásky Barbara Cartland

Pár momentů mi přišlo trochu přitažených za vlasy, ale jinak knihu hodnotím průměrně. Plus dávám detektivní zápletce

19.10.2022 3 z 5

Vášeň a strach Vášeň a strach Nora Roberts

Ani jedna povídka se mi nelíbila.

19.10.2022 2 z 5

Spala jsem s vrahem, pane štábní! Spala jsem s vrahem, pane štábní! Ladislav Beran

Přišlo mi to všechno na jedno brdo. Čekala jsem, že to bude jeden celistvý příběh, místo toho je to několik povídek.

Cestou ke štěstí Cestou ke štěstí Barbara Cartland

Za mě mohu říci, že kniha se mi zdála trochu víc padlá na hlavu svým dějem. Od zápletky až přes mluvu mezi postavami.

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Osobně se mi líbil nápad děje knihy, který jsem zatím nikde jinde nečetla.

19.10.2022 4 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Za sebe mohu říct, že mě kniha ihned vtáhla do děje a nemohla jsem se odtrhnout. Hezky napsaná sympatické postavy (některé). Určitě doporučuji k přečtení.

19.10.2022 4 z 5

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Ihned mě příběh pohltil, četl se prakticky sám.

06.08.2022 5 z 5

Buckinghamský babylon: vzestup a pád rodu Windsorů Buckinghamský babylon: vzestup a pád rodu Windsorů Peter Fearon

Jedno velké kliše. Jednu hvězdičku dávám za rozdělení na kapitoly, o jednotlivých lidech.

06.08.2022 1 z 5

Eva tropí hlouposti Eva tropí hlouposti Fan Vavřincová (p)

Pár pasáží mě pobavilo, jinak hodnotím průměrně. Film jsem zatím neviděla.

06.08.2022 3 z 5

Diana a Dodi - Osudová setkání Diana a Dodi - Osudová setkání Odile Verdier

Proboha co to bylo? Nic jiného než odpad a paskvil (jen můj názor).

25.07.2022 odpad!

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Jedná velká blbost. Ta konverzace mezi Jakem a Penelope (která mi přišla že vůbec nemá mozek) a milostné scény nechávám bez komentáře. Třešničku tomu dala (evidentně se autorka snažila zapůsobit) "vystupováním" zpěváka Eda Sheerana (asi se snažila o scénu z filmu Dítě Bridgit Jonesové, kde se objevil), to už jsem se musela smát.

24.07.2022 1 z 5

Nevěsta, která měla smůlu Nevěsta, která měla smůlu Janna MacGregor

Za mě kniha nic moc. Musela jsem jí číst po částech. Moc tomu nepomohlo ani neustálé opakování údajné kletby.

14.07.2022 3 z 5