Ana72154 Ana72154 komentáře u knih

Smrt staré posluhovačky Smrt staré posluhovačky Agatha Christie

Měla jsem problém zorientovat se v množství postav, čímž jsem si pomohla vypsáním jejich jmén na papír+ informace o nich. Poté už se četla velmi snadno.

12.11.2021 4 z 5

Od mamuta k modelce - Třicet kilo radostí a starostí Od mamuta k modelce - Třicet kilo radostí a starostí Barbora Walterová Benešová

Nevěděla jsem, co od knihy mám očekávat, protože jsem na ni náhodou narazila v knihovně, kde mě zaujal název. Smála jsem se od začátku do konce. Jediné co mi vadilo, bylo to, že si stěžovala, že ji skoro nikdo nelichotí, že zhubla.

09.11.2021 5 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Stejně jako první díl, mě i dvojka vtáhla do děje okamžitě. Napínavé od začátku do konce.

09.11.2021 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Kniha se mi líbila, jenom se mi zdálo, že se tam některé situace točili dokola.

09.11.2021 3 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Velmi rychle jsem se do knihy začetla. Jsem zvědavá, jak to bude s Larou Jean, Peterem, Genevieve atd.

03.11.2021 5 z 5

Marta Kubišová Marta Kubišová Lubomír Nečas

Knihu jsem četla v rámci čtenářské výzvy, protože jinak biografie nevyhledávám.

03.11.2021 4 z 5

Saturnin zasahuje Saturnin zasahuje Miroslav Macek

Kniha nemá na první díl, ale rozhodně je lepší než druhý.

01.11.2021 4 z 5

Ďáblova nevěsta Ďáblova nevěsta Alexander Stainforth (p)

Pěkná kniha, do které jsem se ihned začetla.

25.10.2021 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Příjemná, oddechová kniha. Hned od začátku jsem tušila, kdo je ten tajemný pisatel.

23.10.2021 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Nechápu, že byl a je kolem knihy takový boom. Za mě neuvěřitelná slátanina.

22.10.2021 1 z 5

Jed Jed Fiona Paul

Nejdříve mě upoutala obálka a poté i anotace. Děj byl ovšem zklamání, vůbec mě nebavil- možná to bylo stylem psaní.

17.10.2021 2 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Oproti prvnímu dílu, u kterého jsem byla celkem zklamaná, mě pokračování mile překvapilo. Nevím jestli je to tím, že má o 100 stran méně nebo že je to jiné- dojemné...

17.10.2021 5 z 5

Alenka v kraji divů a za zrcadlem Alenka v kraji divů a za zrcadlem Lewis Carroll (p)

Těšila jsem se na čtení, ale jsem velmi zklamaná. Vůbec to nemělo žádný příběh, u většiny vět jsem nevěděla co tím Alenka chce vlastně říct...

14.09.2021 2 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Sotva jsem začala číst, byla jsem na konci. Super oddechovka.

12.09.2021 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Ze začátku jsem byla v rozpacích, co si mám o knize myslet, nakonec se mi ale líbila. Těším se na další díl.

11.09.2021 4 z 5

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

Za mě super kniha. Akorát ten konec mohl být trošku jiný :-)

11.09.2021 5 z 5

Co Alice neřekla Co Alice neřekla T. A. Cotterell

Přidávám se k ostatním komentářům. Kniha je neuvěřitelně nudná, jenomže mi bylo líto ji nedočíst, když jsem ztratila se čtením dost času.
A ten konec???

08.09.2021 2 z 5

Letní něžnosti Letní něžnosti Lenka Lanczová

Chování Simony a Kamily ponechám bez komentáře. Děj se mi zdál nedokončený.

08.09.2021 2 z 5

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

Kniha se mi líbila- styl psaní, příběh, snadné začtení během pár stránek. Co mi jediný lezlo krkem, bylo chování Nathaniela (měla jsem chuť ho proplesknout za jeho sobeckost), bez toho by ale nebyla tak dobrá kniha. :-)

06.09.2021 5 z 5

Snoubenec mé sestry Snoubenec mé sestry Rachael Anderson

Rychle jsem se začetla. Liší se od ostatních románů. Kdybych měla více času na čtení, tak knihu přečtu za jedno odpoledne.

04.09.2021 5 z 5