Ana72154 Ana72154 komentáře u knih

Chci jen dítě Chci jen dítě Susan Elizabeth Phillips

Začátek nic moc, poté se to rozjelo a nemohla jsem přestat číst. Cal by si za některé výstupy zasloužil dostat jednu mezi oči.

27.03.2022 4 z 5

Mamma mia! - Na mateřské s trojčaty Mamma mia! - Na mateřské s trojčaty Jackie Clune

Na knihu jsem narazila náhodně v knihovně v sekci Právě vrácené. Nedokázala jsem se při jejím čtení odtrhnout. Skvěle napsaná a vtipná.

18.03.2022 5 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Jako proč ne. Chvílemi jsem měla nutkání Joshovi za jeho chování zakroutit krkem. Film jsem zatím neviděla.

18.03.2022 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Po přečtení jsem mile překvapená. Začátek byl trochu táhlý, ale po 1/4 se to hezky rozeběhlo. Při čtení jsem měla chuť fackovat Justina za ty jeho výstupy.

24.02.2022 4 z 5

Spolu to zvládneme Spolu to zvládneme Miroslava Varáčková

Kniha je pro mě celkem zklamání. Čtení jsem si vůbec neužívala, obzvlášť části s rodiči, což bylo velmi smutné. Čteno v rámci čtenářské výzvy.

24.02.2022 2 z 5

Veterinářka Veterinářka Gillian Hick

Knihu doporučuju všemi deseti. Než jsem se nadála byl konec knihy, prakticky jsem se od knihy nemohla odtrhnout.

08.02.2022 5 z 5

Řvi potichu, brácho Řvi potichu, brácho Ivona Březinová

Kniha je napsaná tak, než jsem se nadála byl konec. Nedovedu si představit, jak těžké je to být v jedné domácnosti s autistou.

06.02.2022 5 z 5

Život na ostro Život na ostro Lenka Lanczová

Kniha se mi velmi líbila, rodiče Tibora bych nejraději zaškrtila, to samé Patricii. Opět byl, jako u mnoha knih, otevřený konec.

06.02.2022 5 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Kvůli negativní kritice, která proběhla ve všech možných médiích po vydání knihy, jsem knihu původně nechtěla číst.
Kniha byla překvapivě velmi čtivá. Já osobně sport nesleduji a nijak se o něj nezajímám, ale v této knize je vidět, co vše je za oponou skryté a co nevidí běžný divák nebo fanoušek. co vše musí poctivý sportovec dokazát a přetrpět, aby se mohl dostat vysoko a vyhrávat.

04.02.2022 5 z 5

V přestrojení V přestrojení Barbara Cartland

Začátek vypadal slibně, ale poté to bylo na můj vkus uspěchané a příliš mnoho náhod.

04.02.2022 3 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Na základě názvu jsem čekala něco "ostřejšího", což se nakonec ani moc nedělo, za což jsem ráda, protože tento styl vůbec nemusím. Děj mě chvílemi nudil, ale i přesto jsem musela číst dál, abych zjistila jak to bude dál pokračovat. Bylo zde několik velmi úsměvných momentů, jediné, co mě vadilo, bylo neustále opakující se slova óčko a harém.

01.02.2022 4 z 5

Růžový víkend Růžový víkend Sandra Brown

Ze začátku jsem byla natěšená, jak příběh bude pokračovat, což sliboval začátek, ovšem poté mé nadšení odpadlo. Nejvíce mi lezly na nervy hádky mezi Cyn a Worthem.
Moje první kniha od této autorky. Uvidím, jak dopadnou další.

29.01.2022 2 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Jako oddechovka na odpoledne super. Jen mi ten příběh přišel tak trochu padlý na hlavu.

24.01.2022 2 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Čteno v rámci výzvy. Je to bohužel velmi podobné současné situaci.

31.12.2021 5 z 5

Jak hacknout zlomené srdce Jak hacknout zlomené srdce Kristin Rockaway

Kniha se četla prakticky sama. Vadilo mi celkem chování zaměstnanců v IT firmě.

30.12.2021 3 z 5

Manželky, milenky, zoufalky Manželky, milenky, zoufalky Lenka Lanczová

Nevím, přišlo mi to takový divný. Alexandra byla ale ze všech těch celkem normální.

30.12.2021 2 z 5

Naivní detektivka z knihovny Naivní detektivka z knihovny Jana Chroustová

Skvělá oddechovka. Jenom jako detektivka nic moc.

30.12.2021 4 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Ze všech tří dílů byl tento nejslabší. Nevím, jestli mi vadilo více chování Petera, neustálé rozhodování Lary Jean nebo Peterova matka, která se jim montovala do vztahu...

17.11.2021 3 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Po přečtení nevím, co si mám o knize myslet. Buď mi vadí styl psaní nebo dokola omíjející události či neustálé náhody Sery a Bena...

17.11.2021 3 z 5

Fimfárum Fimfárum Jan Werich

Fimfárum jsem ráda četla v dětství. Teď jsem se vrátila ke čtení v rámci výzvy.

13.11.2021 5 z 5