Alzbetta Alzbetta komentáře u knih

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Moc dobře napsaná. Zaujala hned od začátku a až do konce !!! A konec úplné překvapení.

27.02.2021 5 z 5

Dúhový most Dúhový most Táňa Keleová-Vasilková

Jsem ráda, že jsem ze začátku nevzdala přečíst si knížku celou. Olga mě strašně vytačela. Byla nesnesitelná. Chtěla jsem knížku odložit,ale pak jsem nelitovala.
Je zde krásně vidět, jak člověk přehodnotí celý život. To co se zdá zdravému člověku strašně důležité, nemá vlastně žádnou cenu. Jsem ráda,že jsem si Duhový most přečetla.

03.02.2021 5 z 5

Půlnoční rituál Půlnoční rituál Laura Walden

Moc se mi líbila. Nevadilo mi prolínání historie a současnosti ,ale příběhy si byly hodně podobné a občas jsem se ztrácela ve jménech a čí to zrovna příběh je.

30.01.2021 5 z 5

Líbila se mi. Dobrá oddechovka

16.01.2021 4 z 5

Ledové objetí Ledové objetí Paullina Simons

Nezáživná,nudná.
Nebavila mě A bohužel jsem ji nedočetla.

12.11.2020 1 z 5

Suši v duši Suši v duši Eva Urbaníková

Moc pěkný příběh. Pěkně napsany a poučný.

23.07.2020 5 z 5

Pokud přijde zítřek Pokud přijde zítřek Sidney Sheldon

Četla se sama. Začátek drsný,odplata sladká???? Hezky vymyšlený????

19.07.2020 5 z 5

Panenka Panenka Joy Fielding

S velkým trapenim jsem dočetla. Nebavila mě asi kvůli hlavní postavě. Ta byla fakt na ranu????

06.06.2020 2 z 5

Matčino vyznání Matčino vyznání Kelly Rimmer

Opravdu hodně smutné čtení. Představa,že takový osud má hodně žen i mužů,je ještě smutnější. A ten překvapivý konec....

17.04.2020 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Líbila se mi. Jen trochu přehnané.

11.04.2020 3 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Chůva su mi moc libila. Z počátku jsem neměla ráda Virginii,potom zase Jo. Nakonec to všechno bylo jinak... Knížka u které jsem se nenudila.

25.03.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Libila se mi a trochu jsem se i bála. Dokonce jsem uhadla i vraha.

21.03.2020 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Nedočetla jsem. Prostě to nešlo. Přemýšlím marně čím byla Mia tak výjimečná?

17.03.2020 1 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Trošku jsem se nemohla začíst,ale potom jsem nemohla přestat číst. Proto neodkládejte knížku,protože fakt to stojí za to. A jdu na Sovu☺

20.02.2020 4 z 5

Láska podle návodu Láska podle návodu Melissa Pimentel

Nedočetla jsem. Nebavila mě.

08.01.2020 odpad!

Vánoce po francouzsku Vánoce po francouzsku Fiona Valpy

Potřebovala jsem si teď přečíst něco takhle sladkého,takže se mi to zrovna hodilo do krámu :) a libilo se mi to. Ale musim mít na tento styl zrovna náladu.
Přála bych si prožít takhle romantické vánoce. Škoda,že to je jen v knížkách a v televizi!! :)))

03.11.2019 3 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Je to nejsilnější příběh,který jsem kdy četla. Musela jsem přestával číst a prodychat ty hrůzy které jsem četla.
Vážím si doby v které žiju. Opravdu to neni samozřejmost.

17.09.2019 5 z 5

Opak starostí Opak starostí Benny Lindelauf

Neni to příběh,který by se mi libil tak,že si knížku ještě někdy přečtu a myslím,že za čas nebudu vědět,ani o čem knížka byla.

17.09.2019 3 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Krásné čtení. Ale těch slz...

13.08.2019 5 z 5