Alternative Alternative komentáře u knih

Vzdelaná Vzdelaná Tara Westover

Musím říct, že tohle je pro mě (zatím) nejsilnější kniha tohoto roku. Jestli váháte, jestli si ji přečíst, ztraťte veškeré pochybnosti. Tohle si vážně přečtěte, nebudete litovat ani chvilinku.

23.07.2020 5 z 5

Neboj se vrátit domů Neboj se vrátit domů Aleš Palán

Za me teda rozhodne ne. Na muj vkus bylo v cele knize tolik viry a nabozenstvi, ze to podle me prerusta az ve fanatismus. Tematum hospicu jsem se venovala opravdu dlouhou dobu, knizka me bohuzel velmi zklamala.

19.03.2020 2 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Knížka mě šíleně bavila. Ale co ten konec?!

10.09.2019 4 z 5

Skoncovat s Eddym B. Skoncovat s Eddym B. Édouard Louis (p)

Sociální sonda. Moc zajímavé.

25.07.2019 5 z 5

Vysněný život Ernesta G. Vysněný život Ernesta G. Jean-Michel Guenassia

Jedno velike prekvapeni, ktere ale vybradovalo po zjisteni, kdo je Ernesto G.

17.02.2018 5 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Vynikaji kniha, opravdu! Davam 5 * a kdybych mohla, dala bych vic!

06.02.2018 5 z 5

Doupě Doupě Jakuba Katalpa (p)

To bylo zase uplne uzasny pocteni!

24.11.2017 5 z 5

Mělo to smysl?! Mělo to smysl?! David Menasche

Na knihu jsem se vazne velmi tesila a cekala jsem v ni hloubku, o ktere lide ve svych recenzich psali. Misto toho jsem nasla jen snusku klise a americky vyjadrovanych emoci... Jsem rada, ze jsem knihi docetla.

01.10.2017 2 z 5

O kolečko míň (můj život s autismem) O kolečko míň (můj život s autismem) Josef Schovanec

Knížka mě bavila o mnoho víc než Vítejte v Autistánu.

07.09.2017 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Velice silný příběh.

21.05.2017 5 z 5

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Škoda jen, že otázky nejsou tak duchaplné jako odpovědi.

31.01.2017 5 z 5

O čem mluvíme, když  mluvíme o Anne Frankové O čem mluvíme, když mluvíme o Anne Frankové Nathan Englander

Na tuhle knížku jsem se fakt těšila, ale nějak mi to vůbec nesedlo. Dočetla jsem, ale hodně jsem se k tomu přemlouvala.

08.01.2017 3 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Úžasná kniha. Přečetla jsem jí jedním dechem.

17.10.2016 5 z 5

Vrah z města meruněk: Příběhy z Turecka Vrah z města meruněk: Příběhy z Turecka Witold Szabłowski

Mít více času, jednoznačně bych knihu dočetla rychleji. Kniha se mi velmi líbila, byla zvláštní a stále mě nutila k zamyšlení. Turecko miluju a knihu budu dlouho vstřebávat, pokud se to dá :-). Jednoznačně doporučuju k přečtení.

27.09.2016 5 z 5

Fabrika Fabrika Kateřina Tučková

Aboslutně jiný než Bohyně nebo Gerta. Nemůžu ale v žádném případě říci, že by mě to zkalamalo. Kdyby člověk znal Brno lépe, bylo by to zase o něčem jiném, ale kniha se mi velmi líbila, i když jsem měla ze začátku problém s množstím postav.

16.09.2016 4 z 5

Já se vrátím Já se vrátím Adriaan Van Dis

Silný.

07.09.2016 5 z 5

Den, kdy jsem se naučil žít Den, kdy jsem se naučil žít Laurent Gounelle

Po 50 stranách jsem odložila.

07.04.2016

Rozhovory Rozhovory Karel Kryl

Když život není zrovna tak, jak bych si ho představovala, vždycky sáhnu po této knize, a světě div se! Ale tolik pravdy co se zde píše, pomáhá.

03.05.2011 5 z 5