Almond Almond komentáře u knih

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Taky jste si říkali, jak to Wade stihl?! tamten film 20x, tenhle seriál zná nazpaměť, všechny ty hry, “sedět” ve škole, studovat Halliday. ???? Kniha se mi moc líbila, nejvíc nadšená jsem byla, když jsem se chytala v titulech.
A teleportovat se například do Středozemě ? Pěkná představa.

17.11.2018 4 z 5

Sběratel Sběratel John Fowles

Brr, tolik let uběhlo a i přesto si jasně vzpomínám, jak je tahle kniha děsivá. Málokterá kniha mě dostala do kolen. Doporučuji

23.08.2016

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Stále moje nejpřitažlivější kniha vůbec. Pochybuji, že tomu někdy bude jinak. Prostě každý máme něco, na co když si vzpomeneme, srdce nám zaplesá. A v době, kdy já četla stmívání, jsem netušila, že děj je o čem je :D. Prostě jeden šok za šokem. Už je mi 24 (každý rok můžu komentář měnit, jak krásné :D ) a stále čekám, že mě nějaká kniha "šokne" tak, jako to kdysi udělalo "Stmívání".

22.06.2015 5 z 5

Pouštní píseň Pouštní píseň Angela Dorsey

Ani nevím proč, ale když si na tuhle knihu vzpomenu, vždy se ve mne něco příjemného pohne. Knihy s koňmi jsem ráda neměla, ale tohle se ve mě příjemně podepsalo.

22.06.2015 4 z 5

prostě geniální Tim Burton nezklamal. V originále ještě větší bártovina :D

O zahradě O zahradě Pavel Čech

Opět můžu jen litovat, že jsem ji nečetla jako malá. Dokonalé ilustrace, za kterými se skrývá víc, než se na první pohled zdá. Smekám.

20.06.2015 5 z 5

Zeď: Jak jsem vyrůstal za železnou oponou Zeď: Jak jsem vyrůstal za železnou oponou Petr Sís

Jaká škoda, že jsem se s knihou nesetkala jako menší. Určitě by mi pomohla pochopit dějepis, který jsem tak nesnášela.
Kniha má dokonalé ilustrace a dechberoucí příběh, který má opravdovou hloubku.
Miluji jí a těším se, jak ji předám svým dětem.

20.06.2015 5 z 5

Jedna z nejdrsnějších knih, co jsem četla. Nikdy jsem se tolik nemodlila, aby kniha dopadla dobře. Knihu mohu jen doporučit.

Sběratel Sběratel John Fowles

Jedna z knih, která mě neskutečně zasáhla. Přemýšlela jsem o ní tolik nocí. To je rozhodně dobré znamení. Doporučuji, doporučuji, doporučuji!

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Po knize jsem sáhla po shlédnutí traileru k filmu. Kniha mě nezklamala, asi ani úplně nepohltila, něco mezi. Každopádně se hezky čte.

20.06.2015 3 z 5

Expanze na Mars Expanze na Mars Alexandra Hrouzková

Úžasná zpověď dvou dívek. Kniha není dlouhá a měla jsem ji přečtenou ve vlaku jedním dechem. Místy jsem se smála tak, až si cestující museli myslet, že jsem se zbláznila. Nejvíce mě z knihy zasáhla citová proměna Evy. Její ztracené iluze.
Kam se hrabe padesát odstínů šedi :D

20.06.2015 3 z 5

Jízdenka do Říma Jízdenka do Říma Thomas Jeier

Knihu jsem četla jako teenager, tématika mi byla blízká, ale žádný dojem na mě neudělala. Bylo to pro mě trochu zmatené, styl psaní mi taky nesedl. Omlouvám se, ale o čem že kniha je ?

20.06.2015 odpad!