AllyP AllyP komentáře u knih

Daisy Jones & The Six Daisy Jones & The Six Taylor Jenkins Reid

Knihu jsem dostala jako dárek od dcery, takže jsem neměla vůbec tušení o čem kniha pojednává. O to víc jsem byla mile překvapena a nakonec jsem Daisy Jones and The Six dočetla jedním dechem. Vůbec mi nevadilo, že je psána formou rozhovorů a vlastně bylo hezké vrátit se časem do doby rockových hvězd, mládí, rebelství a nespoutaného života. Byla to prostě jízda...

08.03.2023 5 z 5

Klub vrahů Klub vrahů Pavel Renčín

Ze začátku jsem se nemohla do knihy začíst, ale postupně, jak se příběh rozvíjel a napětí nabývalo na síle, jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Poslední třetina knihy byla už jedna velká jízda. Pavel Renčín psát umí a dobře, přesvědčilo mě to už u Vězněné a určitě to nejsou poslední knihy, které jsem od něj četla.

03.03.2021 5 z 5

To To Stephen King

Úžasná knížka, můj první King, ale určitě ne poslední. Některé pasáže byly sice méně zajímavé a popisy zbytečně dlouhé, ale jinak jsem se občas přistihla, jak prožívám příhody s hlavními hrdiny. Nepovažuji To za klasicky horor, neboť jsou v ní i hlubší myšlenky, ale o to víc na mě ta kniha udělala dojem.

05.07.2020 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Pěkné. Seděl mi styl vyprávění i popis míst, ve kterém se příběh odehrává.
Pro mě to jsou místa hodně osobní a známá, možná i proto mě příběh Sisi hodně zaujal... v hlavě ji budu mít ještě nějakou dobu.

04.02.2020 5 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Krásné .... i když smutné zároveň. Nedokázala jsem se od knížky odtrhnout. Napsané s citem a s hlubší myšlenkou.

06.09.2019 5 z 5

Mravenci Mravenci Boris Vian

Moje první setkání se spisovatelem Vianem. Fantazie a absurdita povídek mě ale nakonec pohltily tak, že jsem byla zvědavá, co bude následovat dal... a musím říct, že jsem se nakonec docela dobře bavila.

18.08.2019 4 z 5

Komturova smrt Komturova smrt Haruki Murakami

Naprosto úžasna knížka s prvky tajemna, která mě úplně pohltila. Myslím, že to není poslední knížka, kterou jsem od pana Murakamiho četla. Určitě doporučuji.

14.07.2019 5 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Kniha Ready player one se poslouchala velmi příjemně. Takový hezký příběh z blízké budoucnosti s nádechem minulosti. I když jsem příznivcem počítačových her nikdy nebyla, najednou jsem měla pocit, že jsem sama vtažena do hry ... nechybělo napětí, humor a občas i nějaká ta nadsázka. Nemůžu dát nic jiného, než pět hvězdiček.... a jít si zahrát nějakou tu hru....

15.05.2019 5 z 5

Betonová zahrada Betonová zahrada Ian McEwan

Krátký příběh jedné "zvláštní" rodiny, která má svá tajemství. Kolik takových rodin může skrytě žít kolem nás a proč je to tak šokujíci ? Určitě stojí za to, si tuto knížku přečíst. Vzbuzuje emoce a zamyšlení.....

09.05.2019 4 z 5

Manželka, která utekla Manželka, která utekla Tess Stimson

Knížku jsem poslouchala jedním dechem.... hodně ze života a k zamyšlení. Opravdu hezké čtení

03.03.2019 5 z 5

John na konci umře John na konci umře David Wong

Směs vtipu, napětí a hororu, takové lehce bláznive, ale příjemné čtení.

22.02.2019 5 z 5