aljoska83 aljoska83 komentáře u knih

Poslední vlak do Helsingøru Poslední vlak do Helsingøru Heidi Amsinck

Dlouho jsem nečetla povídkovou knihu, tak jsem si to užila. Nic moc strašidelného tam sice nebylo, povídky jsou krátké, takže končí dřív než by se člověk mohl začít bát.

15.04.2024 4 z 5

Zítra touhle dobou Zítra touhle dobou Charlotte Butterfield

Zajímavě napsaná kniha. Jen část psaná Fergusem mi přišla úplně zbytečná.

14.04.2024 3 z 5

Recept na pana Dokonalého Recept na pana Dokonalého Anni Rose

Nedočetla jsem, vzdala jsem ve třetině.

06.04.2024

Asi nejsem ženská Asi nejsem ženská Marcela Mlynářová

Kniha mě nebavila, jak tady již bylo zmíněno, spíš turistický průvodce "šla jsem tam, pak odbočila tam" Ani humoru kniha moc nepobrala.

02.04.2024 2 z 5

Fakt šílená jako já Fakt šílená jako já Jo Watson

Moje první kniha od autorky, na začátku jsem myslela, že odložím. Pak se to naštěstí rozjelo. Zkusím ještě jinou knihu od autorky, toto téma bylo úplně mimo moje zájmy.

01.04.2024 3 z 5

Čokoládový průšvih Čokoládový průšvih Petra Hülsmann

Kniha mě prostě bavila a o tom to je. Byla to moje první kniha od autorky, tak určitě sáhnu i po další.

24.03.2024 5 z 5

Opuštěný dům Opuštěný dům Mirka Skočílková

Asi jsem od knihy čekala něco... víc. Občas mi vadily skoky v ději. A celá část s Oliverem byla divná. Ani ten konec neměl ten správný efekt, protože to bylo strašně předvídatelné.

20.03.2024 3 z 5

Nové nebe Nové nebe Margit Steinborn

Knihu jsem nedočetla. Ráda čtu knihy na toto téma, ale přečetla jsem třetinu a vůbec mě to nebavilo. Dost mě překvapilo vysoké hodnocení, na které se předem nedívám, aby mě neovlivnilo. Tak si říkám, jestli se pak příběh přeci jen nerozběhne, ale zatím nemám chuť to zjistit.

20.03.2024 1 z 5

Přání Přání Nicholas Sparks

Klasický Sparks. Ale tato kniha byla hodně předvídatelná.

17.03.2024 3 z 5

Po schodech nahoru, po čumáku dolů Po schodech nahoru, po čumáku dolů Zuzana Součková

Super oddechovka na deštivý víkend.

13.03.2024 4 z 5

Pohádka Pohádka Stephen King

Bez váhání 5 hvězd. Nejlepší kniha co jsem v poslední době četla.

13.03.2024 5 z 5

Recept na toho pravého Recept na toho pravého Anni Rose

Překvapilo mě nízké hodnocení, protože kniha byla fajn, dobře čtivá, vtipná.

03.03.2024 4 z 5

Knihovna mého srdce Knihovna mého srdce Freya Sampson

Těšila jsem se na zajímavé téma. Ale kniha mě nudila, prostě odvyprávěný příběh, psáno nezáživně.

28.02.2024 3 z 5

Kdo věří na zázraky Kdo věří na zázraky Mirka Skočílková

Kniha se mi dobře četla, jen byla hodně předvídatelná.

28.02.2024

Život je příliš krátký Život je příliš krátký Abby Jimenez

Již třetí knižní paráda od Abby. Její knihy se prostě strašně dobře čtou. Navíc mají jako přidanou hodnotu vždy zajímavé téma k zamyšlení. Nemůžu se dočkat další knihy a věřím, že opět nezklame.

24.02.2024 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Abby Jimenez

Jako je to slaďárna... Ale tak strašně dobře se to čte. Už se těším na další knihu.

22.02.2024 5 z 5

Z gauče vzhůru do divočiny Z gauče vzhůru do divočiny Renata Schritterová

Nedokážu se přinutit dočíst. Škoda.

18.02.2024 1 z 5

Z kopce do kopce Z kopce do kopce Kateřina Dubská

V knize mi chybělo humorné vyprávění. Bylo to jen takové prosté líčení života na vesnici, chvílemi jsem přeskakovala kapitoly. Škoda, zapojit trošku vtipu a byla by to fajn kniha.

18.02.2024 2 z 5

Psí slib Psí slib W. Bruce Cameron

Kniha mě nebavila. Už to bylo strašně překombinované.

18.02.2024 2 z 5

Jeřabinový dům Jeřabinový dům Marie Hajdová

Kniha začala dobře, ale pak přišlo zklamání. Příběh o ničem, nuda s nudným koncem. Kniha mi nic nedala.

16.02.2024 2 z 5