AliStejsy AliStejsy komentáře u knih

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Bohužel nedočteno.. nemohla jsem se pořádně začíst, děj je strašně pomalý, ztrácela jsem se v postavách. Nerada nedočítám knihy, ale když jsem viděla, kolik mi ještě zbývá do konce, odložila jsem jí.. na to, jaké jsou zde vynikající recenze, jsem byla překvapená, že u mě příběh nezabodoval

30.11.2023

Kopretiny pro zámeckou paní Kopretiny pro zámeckou paní Stanislav Rudolf

Kniha se krásně četla, vrátila jsem se do dětství, film mam strašně ráda, celý příběh je hezky napsaný.

06.09.2023 5 z 5

A hořel snad i kámen A hořel snad i kámen Miroslav Ivanov

Opět perfektně napsaná kniha, kdy vám při čtení běhá mráz po zádech a vy držíte palce všem zúčastněným, i přestože víte, jak to s nimi dopadne..

06.01.2022 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Skvělá kniha, moc se mi líbila, dobře se četla.

26.09.2021 5 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Film jsem neviděla, s knížkou jsem bojovala, čekala jsem, že se to rozjede a pořád nic. Ztrácela jsem se v množství postav a po přečtení vlastně ani nevím, o čem ten příběh byl. Velké zklamání

18.09.2021 1 z 5

Dracula Dracula Bram Stoker

Velmi napínavý a vzrušující příběh, ale zároveň i docela zdlouhavý. Ke konci už jsem se nemohla dočkat, až knihu konečně dočtu.

09.07.2021 4 z 5

Velmi zajímavá knížka. Opět jsem se přesvědčila, jaké mám štěstí, že jsem se narodila v ČR. Je až neskutečné a neuvěřitelné, že v dnešní době existuje stát, kde se dějí takové věci

10.05.2021 4 z 5

Na dosah ruky Na dosah ruky Václav Erben

Jedna z nejlepších detektivek s kapitánem Exnerem.

05.05.2021 5 z 5

Posílám to dál Posílám to dál Lucie Bílá

Kniha se velmi dobře čte. Po jejím přečtení mám pocit, že nic není nemožné. Hezky a pozitivně mně "nakopla" do nového roku.

02.01.2021 5 z 5

Knihomol Knihomol Stefan Zweig

Asi budu jediná s negativním komentářem.. příběh je dobrý, ale nevyhovuje mi styl, jakým je psaný. Na prvních dvaceti stránkách se neustále opakuje to, jak Knihomol miluje knihy, jaký v nich má přehled.. až mě to unavovalo. A další půlka příběhu je sice smutná, ale podle hodnocení čtenářů jsem čekala něco víc. Bohužel mne to nezaujalo ani trochu

05.11.2020 1 z 5

Osamělý mrtvý muž Osamělý mrtvý muž Václav Erben

Parádní případ kapitána Exnera. Do poslední chvíle napínavý příběh.

31.08.2020 5 z 5

Můj fantastický rok Můj fantastický rok Lucie Bílá

Moc jsem si nepočetla, je to spíše fotokniha

30.06.2020 2 z 5

Tereza z rodu Kostkových Tereza z rodu Kostkových Dana Čermáková

Moc mne nebavily děje a recenze jednotlivých her, filmů a seriálů. Jinak hezká kniha o rodině Kostkových

19.06.2020 3 z 5

Poslední noc Poslední noc Milena Brůhová

Opět perfektní případy, zejména ten druhý je napínavý až do konce. Dokonalé zápletky, čtivá kniha - co víc si čtenář může přát?

06.05.2020 5 z 5

Znamení lyry Znamení lyry Václav Erben

Exnera mám ráda, ale tahle kniha mne zklamala. Nedokázala jsem se pořádně začíst, možná za to může pro mne nezajímavé prostředí, ve kterém se detektivka odehrává.

02.03.2020 2 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Skvělá knížka se zajímavým příběhem, velmi dobře se čte. Doporučuju!

05.02.2020 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Přečteno jedním dechem se slzami v očích..

09.09.2019 5 z 5

Válka s Mloky Válka s Mloky Karel Čapek

Nedočetla jsem. Po několika skvělých knihách od Čapka byla tahle zklamání. Nedokázala jsem se pořádně začíst

02.09.2019 1 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Zajímavé příběhy, dobře napsané, až na ten druhý, ten mě moc nebavil. Ale jako celek dobrá knížka

05.06.2019 4 z 5

Schindlerův seznam Schindlerův seznam Thomas Michael Keneally

Zpočatku jsem s knihou trochu bojovala. Nevyhovoval mi styl, kterým je knížka napsaná, ale když se později příběh "rozjel", nemohla jsem se od ní odtrhnout. Takže, čtenáři, nevzdávejte to po pár stránkách, stojí to za to!

30.05.2019 4 z 5