Alinois Alinois komentáře u knih

Nevěsta na inzerát Nevěsta na inzerát Joan Johnston

Čekala jsem, že nakonec budou mít společné dítě, ale rozuzlení příběhu mi vzalo dech.

13.03.2018 5 z 5

Hlavolam lásky Hlavolam lásky Barbara Cartland

Byla jsem tolik zvědavá na knihu kterou to vlastně všechno začalo, na knihu o které je zmínka na každém přebalu knihy a konečně se mi do rukou dostala Jig-saw. Ta kniha si 100% zaslouží být bestsellerem. Četla jsem více než 100 knih od Barbary Cartland, ale tato je bezesporu její nejlepší knihou. Je tak jiná. Chvílemi jsem si až říkala že to snad ani nepsala B.C. Popisy pocitů hlavních postav byly tak reálné že jsme to s nimi prožívala až do úplného konce. Spílala Moně za její hloupost a měla chuť utěšovat Petera který v minulosti tolik trpěl a teď trpěl tolik kvůli manželce. Ve chvílích kdy Mona krutě trpěla za svoje chyby mi jí bylo líto, ale zároveň jsem byla ráda že si uvědomila jaká byla husa ... na konci bych přivítala i pár stránek navíc, protože usmíření mi přišlo tak na rychlo že jsem zatoužila aby bylo více popsáno, ale ono asi vážně nebylo potřeba dalších slov, protože všechno vlastně bylo popsáno v knize už před tím ... Co dodat na závěr... 5 hvězdiček je málo, tahle kniha je prostě best :-)

20.02.2018 5 z 5

Domov lásky Domov lásky Barbara Cartland

Občas jsem až měla chuť Eugenii proplesknout aby se vzpamatovala :-D

18.02.2018 5 z 5

Zákon lásky Zákon lásky Barbara Cartland

Sňatek mohou mezi sebou uzavřít pouze ti co mají modrou krev. O tom že to není tak úplně pravda nám paní Cartland vypráví zajímavý příběh odehrávající se až v dalekém Rusku.

Hledání lásky Hledání lásky Barbara Cartland

Strašně se mi líbilo hašteření mezi hlavními hrdiny jak v sobě navzájem objevovali vzájemnou lásku. :-)

Pomsta lorda Ravenscara Pomsta lorda Ravenscara Barbara Cartland

Kniha se mi moc líbila, měla zajímavou zápletku a ve chvíli kdy Romara dostala ten nářez bylo mi jí dost líto. Každopádně jsem si tam všimla několika docela nelogických momentů jako byla divná svatba a únos dítěte :-D

Návrat z Afriky Návrat z Afriky Barbara Cartland

Od nenávisti k lásce není zase až tak daleko :-)

15.02.2018 5 z 5

Vítězství srdcí / Láska zvítězí Vítězství srdcí / Láska zvítězí Barbara Cartland

Oba dva příběhy jsou velice poutavé a zajímavé. Moc krásné, přečetla jsem opět na jediný zátah :)

15.02.2018 5 z 5

Láska v Itálii Láska v Itálii Barbara Cartland

V této knize mi trošku chyběla reakce rodiny Paoly na jejich tajný sňatek. Jinak to bylo fajn počtení.

11.02.2018 4 z 5

Láska na vlnách Láska na vlnách Barbara Cartland

Super čtení, krásná kniha :)

09.02.2018 5 z 5

Hudba je duší lásky Hudba je duší lásky Barbara Cartland

Další ze sladkých bonbonků neskutečné Barbary Cartland. Moc hezké :)

05.02.2018 5 z 5

Jedinečná láska Jedinečná láska Barbara Cartland

Zajímavá zápletka s falešným knězem, bylo to fajn počtení :)

03.02.2018 5 z 5

Klam odvážných srdcí Klam odvážných srdcí Barbara Cartland

To si tak na večer čtu tuhle knihu. Čtu, až ji mám dočtenou na jeden zátah a zjišťuji že jsou 2 hodiny v noci :D to se mi u Barbary stává často, prostě musím tu knihu přečíst at se děje co chce. A tahle byla prostě úžasná! Krásná Perdita nebyla vůbec tak ztracená jak si celou dobu myslela. Právě naopak, byla neskutečně chytrá, okouzlující a schopná čelit takřka čemukoliv. Ivon nebyl tak zhýralý jak se z počátku zdálo, ale byl to pravý hrdina a muž :-D U pasáže při pokusu o znásilnění jsem si říkala "Tak jí někdo proboha zachraňte" :-D a musela jsem ocenit i skvělou zápletku z harému a jejich tajné šifry v dopise ... jednoduše to bylo dokonalé počtení a 5* je málo. Tak moc se mi tato kniha líbila :-D

31.01.2018 5 z 5

Nezkrotná Lorinda Nezkrotná Lorinda Barbara Cartland

Tato kniha mě zaujala především proto že hlavní hrdinka je jiná než většina ostatních hrdinek od BC. Ale i přesto jsem jí fandila až do konce aby konečně našla to co hledá a se zakončením jsem byla spokojená :)

29.01.2018 5 z 5

Nevěsta Nevěsta Julie Garwood

Většinou dávám přednost knihám které mají menší počet stran a myslím že ani této by nijak neuškodila kdyby měla méně stran. V některých pasážích by se člověk až červenal :D

29.01.2018 4 z 5

Neuvěřitelné líbánky Neuvěřitelné líbánky Barbara Cartland

Vévoda Athol se musí rychle oženit aby nepřišel o svoje místo u dvora a o svoji milenku. Vybere si za ženu Felicity, deru hraběte ze sousedního panství. Ta všk vévodu za muže nechce protože miluje jiného muže. Antonie, mladší sestra Felicity se nabízí že se ji pokusí zachránit a přemluví hraběte aby si vzal místo sestry ji. Má pro to i svoje vlastní důvody. Rodiči je odstrkována a doma se necítí dobře. Vévoda je její žádostí o ruku překvapen, ale souhlasí že si ji vezme. Dvojice odjíždí na líbánky do Paříže. Antonie je Paříží okouzlena, vévoda zase jí samotnou. Paříž se dostává do obležení a dvojice prchá aby nalezla svůj vlastní ostrov lásky ..... krásná kniha, která určitě stojí za pozornost.

27.01.2018 5 z 5

Pojď se mnou, Radko! Pojď se mnou, Radko! Lenka Lanczová

Krásně zakončená trilogie o Radce, která patří bezesporu k nejlepším knihám LL.

26.01.2018 5 z 5

Most do Země lásky Most do Země lásky Lenka Lanczová

Přiznávám že Denisin konec mě hodně šokoval ... ale nějak jsem měla špatný pocit už od začátku, když brali stopování jako děsnou legraci.

26.01.2018 4 z 5

Plachá nevěsta Plachá nevěsta Barbara Cartland

Moc hezká kniha a dobře se četla. Je vidět že osvědčená zápletka svatby z donucení se jeví jako zajímavý a osvědčený tah na branku :)

26.01.2018 5 z 5

Zázrak v Mexiku Zázrak v Mexiku Barbara Cartland

Líbila se mi hlavně část svatebního obřadu, který byl opravdu krásně pojat.

25.01.2018 5 z 5