Alien. Alien. komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Tomu není absolutně co vytknout. Dokonale napsaný příběh..

20.01.2019 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Super zápletky.

10.11.2018 4 z 5

My, sex a podpatky My, sex a podpatky Kamila Tomsová

Na oddych a čtení bez přemýšlení supr. Často jsem se u knížky smála, je napsaná přesně mým humorem.

25.10.2018 3 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Spisovatelka dobře propletla celý příběh. Co se mi líbilo bylo, že to nebylo z pohledu pouze jedné osoby.

15.10.2018 4 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Jako předchozí dvě.. Dokonalé.

13.07.2018 5 z 5

S láskou tě nenávidím - 13 povídek o ničemnosti S láskou tě nenávidím - 13 povídek o ničemnosti * antologie

Ze začátku jsem měla velký problém se začíst a vůbec knížku pochopit.. Nakonec ale nebyla tak špatná.

05.07.2018 3 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Dobře se četla, zajímavé zápletky.

24.04.2018 4 z 5

V náruči nepřítele V náruči nepřítele Mary Higgins Clark

Vymyšlené to bylo dobře, ale nijak extra mě to nechytlo.

04.04.2018 3 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Geniálně propletený příběh.

15.02.2018 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Je to takové nenáročné, ale za to srdceryvné.
A myslím, že při čtení si každý uvědomí, že zdraví je vážně důležité..

23.06.2017 4 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Jednoduše ale krásně napsaná knížka. Podle mě je tenhle příběh autentický s tím, co se v životě prostě stává a není to nic výjimečného. Uvidíme, co přinese třetí díl. :)

08.06.2017 4 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Velice zajímavý a napínavý příběh, do kterého jsem se okamžitě zamilovala! Odhalení vraha mě dost překvapilo, protože ten dotyčný mě vůbec nenapadl.
Knížku určitě doporučuji, sice je občas trochu drsná, ale skvělá!

19.03.2017 5 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Jedna z nejlepších knížek, co jsem četla, u konce jsem skoro nedýchala a nemohla odtrhnout oči. Doporučuji :)

30.01.2017 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Je to taková ta typická pohodová knížka. Zajímavý příběh a knížka je krásně napsaná :) Doporučuji.

28.12.2016 4 z 5

Nick a Norah: Až do ochraptění Nick a Norah: Až do ochraptění Rachel Cohn

Knížku jsem musela odložit, protože mě vůbec nezaujala a nudila..

27.11.2016

Kapky rosy Kapky rosy Lenka Lanczová

Jedna z nejlepších knížek od Lanczové a zároveň jedna z nejlepších knížek, co jsem četla. Je to báječná letní oddechovka. Doporučuji.

17.11.2016 5 z 5

Byla jsem tu Byla jsem tu Gayle Forman

Příjemně mě překvapila, jelikož je to o sebevraždě, tak jsem čekala spíše depresivní knížku, ale vůbec to tak nebylo. Příběh je emotivně a opravdu krásně napsaný. Za mě doporučuji :)

31.10.2016 4 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Kniha mě nijak extra nezaujala, je taková, že nenadchne ani neurazí. Nějak na ní prostě nemám názor, vůbec nevím, co si o ní myslet..

04.10.2016 3 z 5

Zadáno pro Blížence Zadáno pro Blížence Lenka Lanczová

To, jak se David zachoval, když Eva zjistila, že je těhotná mi vyrazilo dech! Zachoval se úžasně a několikrát jsem si u knížky i pobrečela.. Tenhle díl byl z těch tří nejlepší!

17.09.2016 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Film je oproti knížce úplně nic! Určitě doporučuji! Přečetla jsem jí 'jedním dechem' a nemohla se odtrhnout. Akorát je smutné, že nikdy nepřestala..

06.09.2016 5 z 5