Alibero Alibero komentáře u knih

Medailon osudu Medailon osudu Laura Thorne

Je to hezká knížka. Ikdyž trochu moc romantická, skoro všechno hlavní hrdince vychází, ovšem když nepočítám smrt její matky.

09.06.2012 3 z 5

Hříšná touha Hříšná touha Lenka Lanczová

Mám ráda tuhle spisovatelku, ale zjistila jsem, že jsem se posunula o kousek dál. A že doma "lancezovek" mě už pustila. Ale i tak jsem si knihu užila, i přesto, že mě ničím moc nezaujala. Četla jsem od ní lepší a zajímavější příběhy. Tenhle mi přišel přiliš dlouhý a vcelku nezajímavý.

03.06.2012 3 z 5

Úkryt Úkryt Lisa Gardner

Jedna z nejlepších amerických detektivek, které jsem četla. Zaujala mě od začátku až po posledních stránku a rozuzlení. Tuto spisovatelku obdivuju má zajímavou formu psaní.

Jonas Jonas Eden Maguire

Mě se tato kniha líbila. Mám ráda fantasy knížky od amerických spisovatelek. Jsou zajímavě napsané a mají v sobě něco víc než v těch českých nebo cizích. Tahle knížka mě upoutala vlastně zajímavou obálkou a uznávám obsah byl zajímavý, ikdyž ze začátku celkem nudný.

Útěk z Osvětimi Útěk z Osvětimi Andrej Pogožev

Drsné a pravdivé. Těmito slovy bych knihu označila. Knihy z 2. Světové války jsou sami o sobě zajímavé. Mi si žijeme v hedvabí a proto zjistit některá fakta jsou pro nás jistě otřesné. Porto jsem si knihu vybrala. Vypadala zajímavé a po přečtení jsem proklínala Hitlera a jeho stoupence. Je to napsané tak pravdivě, tak drsně a zajímavě, že jsem se od knihy do poslední stránky neodthla.

Krvavá Marie Krvavá Marie Carolyn Meyer

Velmi dobře zpracovaný životopis Marie I. Tudorovny zvané "Krvavá Marie". Spisovatelka tuto knihu dokázala napsat čtivě a poutavě. Já historii miluju a už jsem přečetla hodně historických románu a životopisů, proto doporučuji tuto knihu lidem, kteří by se chtěli dozvědět něco více o královně Marii v zajímavém podání.

Krev a led Krev a led Robert Masello

Ach...Tuto knihu musím pochvalit. Opravdu se povedla. Nejzajímavější byli ty skoky v historii do součastnosti. Musím uznat, že některé věci i přesto, že zněli velmi nerealně, spisovatel napsal tak, že by tomu člověk uvěřil. Velmi promýšlený a nápaditý děj se zápletkami, akcí i lásky.

Les rukou a zubů Les rukou a zubů Carrie Ryan

Jak jsem, tak pročítala komentáře, tak si uvědomuji, že nesouhlasím úplně ze všemi názory. Podle mě se tato kniha vydařila. Měla zajímavý a poutavý děj. A já osobně jsem se na pokračování hodně těšila. Jistěže je to všech názor, někomu ta kniha může přijít nuda a neorigiální. Mě přišla zajímavá a celkově taková kniha na uvažování. Já osobně bych jí mohla doporučit.