alibaba72 alibaba72 komentáře u knih

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Jo tak to byla krimi jízda :-) zajímavý vyšetřující, napínavé, překvapivý konec, moc se mně Vražedná lhůta líbila a těším se na další díl.

26.02.2023 5 z 5

Den zesnulých: Podzim komisaře Ricciardiho Den zesnulých: Podzim komisaře Ricciardiho Maurizio de Giovanni

Toto je zatím nejlepší díl z celé série. Škoda že je to u nás díl poslední, který přeložili.

14.02.2023 5 z 5

Nedokončený rukopis Nedokončený rukopis Franck Thilliez

Báječné a skvělé čtení, toto je skutečně mrazivý thriller :-) určitě doporučuji nejdříve přečíst Nedokončený rukopis a následně Černou smrt. Stojí to za to :-)

12.02.2023 5 z 5

Mrtvola v komíně Mrtvola v komíně Alan Bradley

Flavie opět nezklamala :-)

11.02.2023 5 z 5

Italské prázdniny Italské prázdniny Jan Werich

Krásné čtení :-) a nejvíc jsem se pobavil u kapitoly Aidy z Rimini :-)

11.02.2023 5 z 5

Město páry Město páry Carlos Ruiz Zafón

Nádherná kniha a povídka Básník v pekle se mně líbila úplně nejvíc :-)

07.02.2023 5 z 5

Prokletí hrobky Prokletí hrobky Gill Paul

Toto už je třetí kniha Gill Paulové a opět jsem byl nadšený. Autorka píše dokonale, u této knihy jsem měl pocit, že čtu skutečný příběh o existujících lidech, chtěl jsem si je googlit, ale kdepak, hned na začátku knihy autorka upozorňuje, že se jedná o fikci a i přes to jsem se nachytal jak chci jít dohledávat info :-)

06.02.2023 5 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Není to špatné čtení, ale spíš bych to označil za romantické čtení sem tam s nějakou příšerou :-), kniha se čte dobře, ale trošku bych ji zkrátil :-)

04.02.2023 4 z 5

Černá smrt Černá smrt Franck Thilliez

Skvělé čtení, pokud máte rádi dobře napsané krimi tak neváhejte :-) už mám doma další autorovu knihu :-)

01.02.2023 5 z 5

Jihočeský horor Jihočeský horor * antologie

Není to rozhodně špatné čtení, ale některé povídky mně připadaly trochu nedotažené.

19.01.2023 4 z 5

Pod šeptajícími dveřmi Pod šeptajícími dveřmi TJ Klune (p)

Skvělá kniha :-) TJ Klune opět nezklamal a za mě je to možná o chlup lepší než Dům v blankytně modrém moři :-)

19.01.2023 5 z 5

Dál nechoď! Dál nechoď! Václav Křivanec

Super kriminálka, skvěle napsaná kniha, čte se jedním dechem, akutně si potřebuji koupit první knihu pana Křivance.

19.01.2023 5 z 5

Máma má alzheimera Máma má alzheimera Luboš Hacala

Kniha, která rozhodně stojí za přečtení :-)

14.01.2023 5 z 5

Můj Janáček Můj Janáček Milan Kundera

Jakákoliv kniha o Janáčkovi je skvělá a tato je excelentní :-)

18.12.2022 5 z 5

Krvavé stíny Krvavé stíny Jérôme Loubry

Joo tak tohle byla temná jízda, to je velmi zajímavá kniha, skvěle napsaná, zajímavá, překvapivá :-)

Relikviář svatého Maura Relikviář svatého Maura Vladimír Liška

Velmi zajímavé čtení pro každého kdo má rád historii :-)

Případ mrtvého redaktora Případ mrtvého redaktora Josh Lanyon

Skvělé a zábavné čtení, doufám, že nám přeloží i další díly :-)

Tam, kde padají andělé Tam, kde padají andělé Dorota Terakowska

Krásné čtení k zamyšlení :-)

03.12.2022 5 z 5

Ve jménu Říše Ve jménu Říše Kat Niemiec (p)

Zajímavá kniha z druhé světové války.

19.11.2022 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Alex North

Za mě byl trochu rozvleklý úvod a tak trochu mně vadilo časté připomínání alkoholové minulosti detektiva. Jinak je to opravdu dobré čtení.

19.11.2022 4 z 5