alibaba72 alibaba72 komentáře u knih

Šťastně až navěky? Šťastně až navěky? F. T. Lukens

Začátek byl slibný, ale pak už to bylo trochu nudné, tak ale nejsem cílová skupina, je možné, že mladým čtenářům to bude vyhovovat, ale já rozhodně čekal víc.

17.06.2023 3 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Tak to byla opět jízda. Andrea Gruber umí :-) už abych měl další díl.

15.06.2023 5 z 5

Falešný kupón Falešný kupón * antologie

Sice moc nečtu povídkové knihy, ale tato stojí za to :-) Jo někdy se vyplatí si přečíst klasiku.

15.06.2023 5 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

To bylo ještě lepší než první díl :-) ihned si musím pořídit Vražedné pohádky a doufám, že se překládají další díly této skvělé série.

06.06.2023 5 z 5

Ty chladné oči Ty chladné oči Scarlett Wilková

Skvělé čtení...

05.06.2023 5 z 5

Pohyblivé obrázky Pohyblivé obrázky Terry Pratchett

Zeměplocha je nejlepší série, kterou znám a Pohyblivé obrázky si právem zaslouží plný počet hvězd.

01.06.2023 5 z 5

Mokrá ryba Mokrá ryba Volker Kutscher

Geniální, skvělé, čtivé, už mám doma druhý díl a jdu ho co nejrychleji číst :-)

26.05.2023 5 z 5

Všichni žijem' v blázinci Všichni žijem' v blázinci Radkin Honzák

Skoro bych až řekl, že by to mělo být povinné čtení :-) velmi zajímavý rozhovor.

27.04.2023 5 z 5

Za hranice království Za hranice království Chris Colfer

Nejlepší čtení na překonání čtecí krize :-)

22.04.2023 5 z 5

Mníška Mníška Denis Diderot

Kniha mě velmi překvapila. Čekal jsem nudnou klasiku, ale dostal jsem velmi zajímavý příběh, který mě pohltil a četl jsem jedním dechem.

22.04.2023 5 z 5

Navštěvuj mě v snu Navštěvuj mě v snu Orlando Figes

Velmi silný příběh, až mě mrazilo v zádech.

21.04.2023 5 z 5

Šinjú Šinjú Laura Joh Rowland

Velmi zajímavé a neotřelé čtení, asi si postupně přečtu celou sérii :-)

21.04.2023 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Vetřelec je pro mě super skvělá detektivka. Doufám, že se brzo dočkáme od autorky nové knihy :-)

Symfonie ozvěn Symfonie ozvěn Jodi Taylor

Už se těším na další díl...

Rouhači a smíškové Rouhači a smíškové Václav Horyna

Moc pěkné čtení o osobnostech naší minulosti :-) Dozvěděl jsem se zajímavé informace a ještě se i pobavil :-)

Genesis Genesis Chris Carter

Chris Carter opět nezklamal :-)

31.03.2023 5 z 5

Volání divočiny Volání divočiny Jack London

Rozhodl jsem se přečíst si nějakou klasiku a Volání divočiny mně doma leželo dlouho. Proč jsem to nepřečetl dříve? Já byl nadšený a doporučuji k přečtení všem, kteří se nebojí klasiky :-)

21.03.2023 5 z 5

Chlapec na vrcholu hory Chlapec na vrcholu hory John Boyne

Opět mě John Boyne dostal, překvapivá kniha, ani ve snu by mě nenapadlo, jak se bude tato kniha odvíjet, byl jsem dost zaskočený a musel jsem knihu na chvíli odložit... Určitě tato kniha stojí za přečtení.

12.03.2023 5 z 5

Cartierova panteřice Cartierova panteřice Stephanie Des Horts

Zajímavé čtení o zajímavé osobě, jen mně trochu vadilo na koncích kapitol takovéto sumarizování kdo měl jaký šperk, Jinak jsem byl spokojený :-)

10.03.2023 4 z 5

Komnata ozvěn Komnata ozvěn John Boyne

Trochu jiný John Boyne, ale kniha mě moc bavila a těším se na další romány tohoto autora :-)

10.03.2023 5 z 5