alexis818 alexis818 komentáře u knih

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Opět skvělá paní Picoultova. Pěkně propracovaný příběh. O amisich jsem toho už dost přečetla díky paní castillo a je fakt zvláštní komunita. Vyprávění se trochu táhlo, ale jinak super.

10.10.2020 4 z 5

Vyšší spravedlnost Vyšší spravedlnost Hans Rosenfeldt (p)

Opět skvělé čtení. Miluji toho hroznyho Sebastiana a vlastně všechny aktéry. Moc dobře propracovanou, moc se to autorům povedlo a ten konec, no už aby tady byl další díl.

04.10.2020 5 z 5

Růže a čokoláda Růže a čokoláda Teresa Simon (p)

Nádherný příběh z Drážďankde stojí růžová vila, kterou zdědí Anna keplerova a najde v růžových záhonech starou krabici plnou vzpomínek na životy tři žen, které tam žíly. Úžasné čtení.

03.10.2020 5 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Čtu pana Weavera od prvního díla vidím,že dělám dobře.Tento díl byl po předchozím Bez slitování opět velice napínavý,čtivý a nenechal mě na pokoji,dokud jsem nedočetla.Super,moc se mi to líbilo a těším se na další.

29.09.2020 5 z 5

Paranoia Paranoia Lisa Jackson

Docela slušná Lisa,ale umí i lépe.Trochu zklamání.

29.09.2020 4 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

No,tak to bylo hodně dobré.Psycho,které nemělo chybu.Od začátku do konce vás kniha nepustí a všechno,co si během čtení myslíte,že by to tak mohlo být,tak na konci zjistíte,že všechno úplně jinak skončí.Mohu s radostí doporučit.

29.09.2020 5 z 5

Olivovník Olivovník Lucinda Riley

Dávám čtyři,protože Lucinda má mnohem zajímavější děj ve svých ostatních knihách.Přesto hodnotím dost vysoko,ona prostě umí tak skvěle vylíčit přírodu i člověka s jeho náladami,že se čtenář opravdu dokáže vžít do prostředí a vcítit do člověka.To umí jen málo spisovatelů.Její série Sedm sester nemá chybu atak ji odpouštím tento počin,který považuji asi za nejslabší z jejích knih.

19.09.2020 4 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Napínavé čtení od začátku do konce.Moc se mi to líbilo,člověk to zhltne jako malinu,protože se nedá přestat.Opravdu doporučuji.

15.09.2020 5 z 5

Temná cesta Temná cesta Linda Castillo

Skvělé,opět skvělé počteníčko od úžasné Lindy,která prostě umí.Už aby vyšel další díl.

15.09.2020 5 z 5

Skleněný oceán Skleněný oceán Lauren Willig

Příběh,který vás unáší na lodi Lusitania během 1.sv.v. a na vlnách oceánu vypráví smutný osud lidí,kteří se tam ocitli plni nadějí a nových zítřků.Hezké čtení.

15.09.2020 4 z 5

Vlak pro děti Vlak pro děti Viola Ardone

Moc zajímavá kniha.Očima osmiletého kluka a stejnýma očima padesátiletého muže prožíváme jeho příběh.Nejsou tam žádné velké zvraty a dramata a přesto mě hodně chytla za srdce a donutila k zamyšlení.Konec byl pro mě hodně dojemný.Za mě super.

05.09.2020 5 z 5

Travič Travič Sharon J. Bolton

Velmi dobré čtení,tento díl se mi líbil víc než první,ale celkově hodnotím za pět hvězd.Líbil se mi nápad s čarodějnictvím a to tajemno,takže ano dobrá série.

05.09.2020 5 z 5

Rakvář Rakvář Sharon J. Bolton

Jo,tak bylo to docela dobré,ale Bolton umí rozhodně líp.přesto jsem hned vzala druhý díl a ten je o mnoho lepší.

29.08.2020 4 z 5

Zapomenuté dívky z Paříže Zapomenuté dívky z Paříže Pam Jenoff

Opět kvalitní dílo od mé oblíbené autorky.Moc hezké a obohacující čtení.Byla to hrozná doba,budme rádi,že ji nemusíme žít.A těm ženám,které nasazovaly své životy v odboji ,patří dík.

22.08.2020 5 z 5

Za tebou Za tebou Sibel Hodge

Velmi čtivý příběh,i když velice průhledný.Ale mně to nevadilo,moc pěkně se četlo.Ráda si přečtu i další knihy,jestli budou.

14.08.2020 4 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Tak tohle byla pecka.Pro mě zatím nejlepší díl ze všech tří.Napínavé od začátku do konce,opravdu se nedalo odtrhnout.Jen tak dál.

14.08.2020 5 z 5

Osvětimský proces Osvětimský proces Annette Hess

Na tuhle knihu jsem se dost těšila,problematika 2.sv.v.mě zajímá,ale něco mi tam nesedělo.Nevím sama,jak to upřesnit,ale asi to bylo v tom samém zpracování.Je fakt,že když dočtete,pak vás to nutí se zamyslet,co kostlivci schovaní tak dlouho ve skříni,udělají jak s jednotlivci,tak s celými rodinami.No,prostě,k zamyšlení ano,ale vrátit se k tomuto dílu ne.

09.08.2020 4 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

V pořadí již třetí kniha z vynikající série a opět na výbornou.Tohle já opravdu můžu a hodně si to užívám.Temná tajemství z minulosti,do toho hodně napětí a máme tady super čtenářský zážitek.Těším se na další díl.

09.08.2020 5 z 5

Strom duchů Strom duchů Barbara Erskine

Skvělé čtení,správná a moje oblíbená paní Erskinová.Moc jsem si to užila a vůbec mi nevadilo množství stran,naopak mi bylo líto,že už je konec.

09.08.2020 5 z 5

Zmizení Zmizení Charlotte Link

Opět výborná paní Linková,jako vždy nezklamala.Příběh napínavý,plný zvratů a ten konec jsem nečekala.Super.

01.08.2020 5 z 5