Alena1234 Alena1234 komentáře u knih

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tak myslím,že právě jsem našla svého nejoblíbenějšího autora.❤️Nechápu,že jsem ho tak dlouho míjela.100% nejlepší.

20.05.2019 5 z 5

Ochutnávačka Ochutnávačka V. S. Alexander

Jsem mile překvapená.Tahle knížka je úplně jiná než jsem zvyklá číst o 2.svět.válce.Příběh Magdy,která pracovala jako ochutnávačka pro Hitlera.Knížka je originální moc se mi líbila a řekla bych i pro mladší čtenáře, protože je psaná jednoduše a čte se sama.A ta krásná obálka!Dávám 5*

02.05.2019 5 z 5

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Sůl moře a v šedých tónech se velmi povedly.Od této knihy jsem očekávala, že bude stejně tak dobrá.Bohužel jsem se nudila.

06.03.2019 3 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Už obálka je děsivá a její obsah ještě víc.Hororový příběh inspirovaný skutečnou událostí.Čtivé,napínavé ještě teď mám husí kůži.Doporučuji

28.02.2019 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Co napsat za komentář?Přez slzy jsem neviděla na písmenka,ale přečíst jsem jí musela nedá se odložit.

20.02.2019 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Tady není co komentovat.To je jeden z nejkrásnějších příběhů co jsem kdy četla.Nečekala jsem,že se mi bude líbit až tak moc.❤️

11.02.2019 5 z 5

Do temnoty Do temnoty Pavel Stehlík

Chtěla jsem nahlédnout do AČR jaké to je na misích a příběh vojáka, který si sáhl až na dno a postupně se dostal zpět na nohy.Moc se mi knížka líbila.

07.02.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Jsem zmatená jak ohodnotit knihu.Četla se rychle, dobře udržovala mě v napětí jak vše dopadne,ale některé situace mi přišli laciné, absurdní takové komerční asi jsem čekala něco víc.

Útěk z afrického pekla Útěk z afrického pekla Barbora Koudelková

Příběh se četl rychle.A je to síla kam až taková najivita Báru dostala.

Nechte mě odejít Nechte mě odejít Caitlin Spencer

Knížku hodnotím kladně, protože je dobře psaná,čte se rychle byla jsem v napětí jak to z dívenkou která prožívala neskutečné peklo znásilňování,strach,potraty dopadne.Je tak plná násilý,bezmoci,že jsem musela chvílemi hodně rozdýchávat.Kdyby rodiče,policie nebyli lhostejný asi to nemuselo zajít tak daleko.Po přečtení jsem z toho vyřízená.

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Dávám plné hodnocení, protože za mě čtivé,napínavé nemohla jsem se od knížky odtrhnout.Doporučuji

06.02.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Nelituji pořízení této knihy.Je napínavá nešlo jí odložit.Paráda

06.02.2019 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Mě se kniha celkem líbila.Četla se rychle byla psychologicky propracovaná i napínavá.Trochu mi byla nesympatická hlavní postava.

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Nalákala mě krásná obálka a anotace.Knižka neni špatná,ale bohužel čekala jsem více.Chtěla jsem se bát a mít husí kůži,ale na mě slabé.

06.02.2019 3 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Nádherný válečný román.Zde je vše válka,láska,bolest, utrpení.Plný počet hvězdiček si rozhodně zaslouží.

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Smutný příběh devítiletého Bruna který má za otce velitela koncentračního tábora.Přečetla jsem jedním dechem za jeden večer.Knížku bych doporučila i mladším čtenářům i když je smutná dle mě je stravitelná, protože zde nejsou vyobrazené hrůzy prováděné v táborech.

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Asi jsem jediná koho tato kniha nenatchla.Očekávala jsem,že kniha bude napínavá, duchařina,ale se mnou to ani nehlo vůbec jsem se nemohla začíst Možná jí dám ještě někdy šanci.

06.02.2019 1 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Knížky od Ruty Sepetysové mám moc ráda v šedých tónech a sůl moře je za mě moc povedená vypráví příběh čtyř lidí kteří se snaží dostat na loď Wilhelm Gustloff a bojují o přežití.Krásně je tu popsána charakteristika postav.

Holanďanka Holanďanka Ellen Keith

Z knížky jsem nadšená.Rozhodně si zaslouží plný počet hvězdiček.Silný příběh z prostředí z koncentračního tábora a téma prostituce.

Hana Hana Alena Mornštajnová

Od knihy jsem se nemohla odtrhnout silný,dojemný příběh.Krásně napsaná,čte se sama.Dlouho po přečtení jsem jí měla v hlavě.