Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Bylo to vtipné, romantické i když trošku spíchnuté horkou nití,ale já se bavila a odreagovala a o tom to je

22.04.2024 4 z 5

S láskou z Říma S láskou z Říma Jules Wake (p)

Milý příběh z Říma,ale..... líbilo se mi to tak napůl. Přišlo mi to takové hodně uspěchané a přestože na konci byla zápletka nejlepší,už to nezachránila.Romantické útěky byly rozhodně lepší

22.04.2024 3 z 5

Zeb Zeb Jay Crownover

Já prostě ty kluky potetovaný miluju.Na Zeba jsem se těšila a jsem úplně paf,bylo víc než skvělý, nádherný a jsem dojatá.Tak snad se naše rodina ,, označených "bude rozrůstat a bude ještě hodně příběhů s nimi,stejně úchvatných jako je tenhle

21.04.2024 5 z 5

Quaid Quaid Jay Crownover

Přestože Quaid nepatří přímo mezi naše potetované ztroskotance,jeho příběh jsem si užila.Bylo to romantické, erotické a hodně bohaté dějově.Každý díl ze série je něčím zvláštní a líbí se mi,že příběhy nemají klesající tendenci,ale jsou skvělé a i propojené mezi sebou.

20.04.2024 5 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Stacey Kennedy

Další příběh z klubu Phoenix.Líbí se mi,že to není jen o klubu,ale i o něčem jiném.Opět moc hezky napsané

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Začátek příběhů z klubu Phoenix byl skvělý.Zoe vymyslela s kamarádkami bezva pomstu a netušila,že se zamiluje do Rhyse,majitele klubu.Bylo to něco jiného a hezky se to četlo.Těším se na Zoiny kamarádky

19.04.2024 4 z 5

Osudové setkání - Štěstí má čtyři tlapky Osudové setkání - Štěstí má čtyři tlapky Kelly Moran

Skvělá oddychovka,podle obálky jsem čekala něco jiného,ale byla jsem mile překvapená.Snad bude pokračování,tady se mi líbil Cade,byl úžasný, trpělivý,zato Avery byla někdy hrozná a dost mě štvala .Tak snad se dočkáme ještě příběhy s Cadeho bratry, kteří byli taky moc super

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Tahle autorka mě vždycky dokáže úplně rozsekat na kousky. Její příběhy jsou neuvěřitelně emoční, smutné a velmi krásné.Tady mi jen vadilo, rychlé ukončení vztahu Ellie a Greye v mládí a nic potom během šestnácti let

Šance na štěstí Šance na štěstí Kristan Higgins

Krásný příběh ze série,moc jsem se bavila.Celou sérii si užívám a díl od dílu je lepší a lepší

17.04.2024 5 z 5

Srdce v plamenech Srdce v plamenech Casey Jones

Krásná obálka,která mě upoutala a díky které jsem si knihu koupila.Celý příběh mi přišel takový hodně nedodělaný, hodně věcí rozdělaných, které se nevyřešili,konec dost uspěchaný,nevím jestli bude nějaké pokračování.Na druhou stranu to nebylo vůbec špatné,mělo to své romantické kouzlo

15.04.2024 4 z 5

Léto porušených pravidel Léto porušených pravidel K.L. Walther

Tohle bylo milé, romantické čtení.Je pravda, že ze začátku jsem se hodně prokousávala tím,kdo je kdo a ke komu kdo patří.Bylo tam hodně osob, což je na svatbu typické,a mě se dost pletli,ale když jsem je rozeznala,bylo to skvělé čtení,s láskyplným humorem i když se smutným pozadím.

13.04.2024 4 z 5

Šach a mat Šach a mat Ali Hazelwood

Moc jsem se bavila,byla jsem natěšená z Hypotézy lásky a třebaže mě Hlava plná lásky neoslovila,tohle se povedlo.Sice začátkem jsem se musela trochu prokousat,ale potom už to bylo super

Hector Hector Marcy Jell

Já se na Hectora tak těšila,milovala jsem ho od prvního dílu.Oproti tomu Elena mi vůbec nesedla.Mě nevadí ženská, která umí bojovat a je mi jasné,že taková se k Hectorovi hodí nejvíc,ale na Eleně mi něco vadilo,něco mi na ní nesedlo.Na tenhle díl jsem se těšila nejvíc a jsem nejvíc zklamaná

11.04.2024 3 z 5

Ricci Ricci Marcy Jell

Miluji mafiány a tahle série je prostě super.Líbil se mi hodně první díl a tenhle byl taky bezva.Jsem zvědavá na Hectora.Toho zbožňuju od začátku

11.04.2024 4 z 5

Chladný král Chladný král M. V. Jírová (p)

Bylo to super, přestože já vůbec fantasy nečtu,tohle se mi líbilo.Už se těším na další díl,tak snad nebudeme čekat dlouho

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Předchozí díly byly podle mě lepší, takové hodně emoční a uvěřitelné,tady byly takové různé neuvěřitelné situace,ale přesto myslím, že to byl skvělý příběh

04.04.2024 5 z 5

Návrat do minulosti Návrat do minulosti Tijan (p)

První díl byl o kousek lepší,ale já mám pro ty mafiány prostě slabost.Celkově oba díly byly takové zmatenější,na jedné straně věčně opilá Teressa,Amanda,Noah a na druhé Emma a Carter, zvláštně se to prolínalo.No myslím, že Bennett Mafia nic nepřekoná

04.04.2024 4 z 5

Skryté bouře Skryté bouře Tami Fischer

První dva díly byly úplně skvělý,moc jsem se těšila na Creeda,toho jsem si zamilovala hned na začátku,ale Lenny mi tedy k srdci vůbec nepřirostla.I přesto, že to neměla lehký,jsem si k ní cestu nedokázala najít,byla mi dost protivná

04.04.2024 3 z 5

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

Ach jo,to byl zase nářez. Já musím číst tyto knihy od autorky s odstupem.Jsou tak emočně vypjatý a romanticky nádherný, že ve mě velmi dlouho zůstávají

03.04.2024 5 z 5

Troufalá vášeň Troufalá vášeň Penelope Douglas

Bylo to krásné,na knihu jsem se těšila hodně dlouho,ale přesto se mi Láska na hraně líbila víc.Byla víc dějově akční

03.04.2024 4 z 5