Aknit Aknit komentáře u knih

Těla Těla Klára Vlasáková

WTF???

13.08.2023 odpad!

Co je odtud vidět Co je odtud vidět Mariana Leky

Asi jsem to celý nepochopila nebo nevím, ale byla to nuda od začátku až do konce. 90% je teda hodne přestřelené.

12.03.2023 1 z 5

Smršť Smršť Jozef Karika

Skvělý! U jeho knížek mám vždy husí kůži :)

24.12.2022 5 z 5

Nedostatečný pocit vlastní hodnoty Nedostatečný pocit vlastní hodnoty Heinz-Peter Röhr

Tuto knížku bych dávala povinně každému člověku s občanským průkazem.

28.04.2022 5 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Tak tohle byl určitě můj poslední Hartl.
500 stran nudy.

07.03.2022 1 z 5

Občas lžu Občas lžu Alice Feeney

Bylo to napínavý jako kšandy, hlavně druhá polovina. A ten konec? Z toho jsem fakt zmatená. Ale četlo se to dobře, moc mě bavilo samotné zpracování, popis toho co se může dít člověku v kómatu v hlavě.

24.10.2021 4 z 5

Anatomie lásky Anatomie lásky Guy Corneau

Knihu jsem dostala jako dárek a musím říct, že mě hodně obohatila, určitě se k ní ještě vrátím

18.10.2021 5 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Knížku jsem přečetla jako nic na dvakrát, skvělý! Knížky kde je hlavní hrdina sám ve svý hlavě a je to pro něj fakt peklo, to můžu :)

09.09.2021 5 z 5

Majonéza k snídani Majonéza k snídani Markéta Lukášková

Na knihu jsem se hrozně těšila, ale nečekala jsem, že předčí má očekávání. Zamilovala jsem se do autorčina popisu lidí už v její prvotině a s každou další knížkou došlo ke zdokonalení. Můj zvyk je, že když je knížka fakt dobrá, čtu ji po kouskách, abych si ji užívala každý den trochu. Tohle se nedalo, totálně mě to vtáhlo a na konci jsem věděla, že ten příběh miluju a že bych si to dala hned ještě jednou nebo lépe hned druhý díl. V každé postavě jsem našla někoho ze svého okolí, který má nebo měl podobný život/ vztahy. Miluju tahle zamyšlení nad tím proč a jak se člověk chová ve vztahu potažmo k druhým lidem. Těším se na další knižku! Díky Markéto, jste skvělá s pokaždé mě dojímáte.

PS:Nemůžu se přestat smát přirovnání " i pohostinnost je v jeho podání jako říznutí cirkulárkou"

08.09.2021 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Dočetla jsem to spíš ze zvědavosti, než že by mě ten příběh nějak vtáhnul.

17.06.2021 3 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Nebylo to až tak provázáné jako předchozí díly, nedostavilo se WOW při dočtení, ale i tak se kniha četla velmi dobře a Jussi je i nadále můj oblíbený spisovatel ♥

10.04.2021 4 z 5

Poustevník Poustevník Jørn Lier Horst

Knihu jsem dostala jako dárek a byla jsem příjemně překvapena. Čtivé a napínavé, bavilo mě to. Škoda toho konce, představovala jsem si větší propojení obou linií. Od tohoto autora si ale určitě ještě něco přečtu.

19.03.2021 3 z 5

Život je mýdlová bublina Život je mýdlová bublina Osho

Mohla bych číst stále dokola a vždy bych v tom našla nové pravdy. ♥

14.03.2021 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Nebylo to špatný, Hartla mám hodně ráda, ale tahle knížka mě nějak nezaujala. Taková knižní mýdlová opera. Nic moc se tam nedělo. Postavy mi k srdci nepřirostly. Nerada nedočítám knížky, takže jsem to dala, ale kdybych to nedočetla nic by mi nechybělo.

10.03.2021 2 z 5

Nedočetla jsem, nebavilo mě to. Na můj vkus až moc "Boha" v jedné knížce.

23.01.2021 1 z 5

Možnosti milostného románu Možnosti milostného románu Jan Němec

Nerada nedočítám knihy, takže jsem to dala, ale bylo to utrpení.
Sorry, ale byla to fakt sračka.
Neodnáším si z toho nic.
Autor se potřeboval vyrovnat z rozchodem, to chápu, ale příště si to nápiš do deníčku. Uděláš lépe.
Škoda peněz.
Pokud má někdo zájem, zdarma přenechám.

18.01.2021 odpad!