Akin309

Jak se král Země víl naučil nenávidět příběhyJak se král Země víl naučil nenávidět příběhyHolly Black

Nádherná kniha s dechberúcimi ilustráciami. Jediné čo mi tam asi schádzalo bolo trošku viac príbehov s Cardanom.

Kouzla rodu ThornůKouzla rodu ThornůMargaret Rogerson

Úžasne pohodová knižka. Hneď som si ju zamilovala ! Strašne sa mi páčili dialógy medzi hlavnými postavami a ich príhody/nehody ♡

Z kouře a kameneZ kouře a kameneAlžběta Bílková

Zo začiatku mi trvalo sa začítať ale potom konečne som sa dostala do deja. Kniha sa mi celkom páčila. Rada si prečítam aj pokračovanie pri ktorom autorke držím palce.

Zlatá věžZlatá věžHolly Black

Super a neočakávaný záver napínavej série.

Vikomt, který mě milovalVikomt, který mě milovalJulia Quinn

Úžasný historický román. Celú knihu som sa neprestávala culiť a smiať. Najviac sa mi páčili scénky s corgim a hlavnými postavami, keď to bolo napäté. Určite ju doporučujem všetkým ♡

Holky někdy koušouHolky někdy koušouChloe Neill

Som strašne rada, že som si túto knihu prečítala. Svet upírov a nadprirodzených bytostí proste milujem ♡. Kniha bola nenáročná a záujmavá na prečítanie. Jedna z vecí, ktoré sa mi najviac páčili bolo to že tam vystupovalo viac druhov nadprirodzených bytostí z rôznymi a osobitnými charaktermi. Určite si prečítam celú sériu.

31.12.2020

Vítr z horVítr z horAndy Wildwood

Veľmi rada by som poďakovala autorovi za zaslanie knížky. Na jeho prvú knižku to bolo dobré a prajem mu veľa šťastia pri ďalších knižkách.
K recenzii zo začiatku som sa trochu nevedela začítať a vadili mi dosť dlhé popisky ale keď som sa dostala tak do štvrtky tak to už išlo samo. Pre mňa sa vzťah Ya-ni s Jonem vyvíjal až poc rýchlo. Čo sa mi páčilo bol svet, ktorý autor svojím príbehom vytvoril.
Koniec knižky bol taký otvorený takže si myslím, že by sme sa mohli dočkať aj pokračovania na ktoré sa teším.

21.11.2020

Rod země a krveRod země a krveSarah J. Maas

Táto kniha sa dá podľa mňa opísať ako úžasná. Strašne som si obľúbila postavy a aj ja by som chcela mať ako domáceho maznáčika Syrinxe. V pokračovaní bude zaújmavé ako sa situácia vyvinie. Neviem sa toho dočkať ♡

11.10.2020

Pád Ohnivého princaPád Ohnivého princaElise Kova

Naozaj som sa tešila po prvom diely. Táto časť bola strašne napínavá a nwm sa dočkať na pokračovanie ♡

28.08.2020

Něco skutečnéhoNěco skutečnéhoErin Watt

Tuto knihu som si okamžite zamilovala. Má užásný, zaújmavý a zamilovaný dej. Samozrejme odporučujem.

14.04.2020

SvatbaSvatbaJulie Garwood

Výborná kniha, úžasný príbeh. Určite odporučujem ♡.

29.03.2020

KosecKosecNeal Shusterman

Niektoré časti boli trošku nudnejšie ale inak sa mi kniha páčila.

26.03.2020

Láska a čestLáska a čestJulie Garwood

Je to jedna z mojich obľúbených kníh od
J. Garwood. Strašne som sa pri tomto príbehu nasmiala. Určite ju odporúčam ♡

17.03.2020

Šlechetný rytířŠlechetný rytířJulie Garwood

Úžasný, vtipný historický román. Rada som ho čítala a veľa som sa nasmiala.

14.03.2020

Malum – část druháMalum – část druháAmo Jones

Úžasná knižná séria. No, musím priznať, že po všetkých tých tajomstvách ma bolí hlava. Tiež sa mi zdá, že už ma nič nedokáže prekvapiť, ale aj tak mám pocit, že s tajomstvami a podvodmi ešte nieje koniec. Teším sa na pokračovanie !

07.03.2020

Prvá veterná čarodejkaPrvá veterná čarodejkaElise Kova

Táto kniha ma bavila. Hlavnú hrdinku som si obľúbila, hlavne preto lebo po dlhom čase hlavná postava ovláda iný element ako oheň. Teším sa na pokračovanie.

22.02.2020

Krvavé pretekyKrvavé pretekyMaggie Stiefvater

Je to užasná kniha. Autorka sa postarala o zaújmavý a pútavý dej. Už dlho som nečítala nič tak dobré. No a kone milujem od malička takže táto kniha bola pre mňa dokonalá ♡

19.02.2020

Vládkyně kouřeVládkyně kouřeLaura Sebastian

Táto kniha sa mi čítala tak dobre ako prvá. Odporúčam ju každému kto má rád čary a dobrodrúžstvo. Budem sa tešiť na pokračovanie.

19.01.2020

Sleduj měSleduj měA. V. Geiger

Úžasná kniha ! Nedočkavo čakám na pokračovanie. ♡

16.01.2020

Zrození hrdinůZrození hrdinůBrandon Mull

Tuto knihu som si okamzite zamilovala. Mala putavy dej a uzasne postavy, ktore ste si hned oblubili ♡

11.01.2020

Doušek temnotyDoušek temnotyLaurell K. Hamilton

Zaujmavy pribeh, rozmyslam ako to autorka ukonci.

18.12.2019

Království popelaKrálovství popelaSarah J. Maas

Tato seria bola uzasna. Tesim sa na dalsie !!!

18.12.2019