Aja39 Aja39 komentáře u knih

Lord Belzebub Lord Belzebub Loretta Chase

Tohle byl vážně krásný a poutavý příběh. Sebastian nebyl ten krásný idol jako v jiných knihách ba právě naopak přesný opak ale stejně si ho oblíbíte a čekáte jak se to vše vyvine a Jessica je úžasná a originální. Určitě nečtu knihu naposled.

22.06.2020 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

To byla nádhera, tolik emocí bože ta kniha vás úplně pohltí neuvěřitelně napsané dokonalé.

18.06.2020 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Tak u autorky se prostě nedá sklamat tento příběh byl od začátku poutavý a krásný.

17.06.2020 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Kniha je úžasná!Celý příběh je krásný a hned tak na ni nezapomenu.

15.06.2020 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Třetí díl byl napínavý až do samého konce a to mě baví nejvíc když předem nevíte co se bude dít a tím hltáte stránku po stránce. Nenechám si ujít ani další pokračování Royalů.

10.06.2020 5 z 5

Tak se dáma nechová Tak se dáma nechová Loretta Chase

Moc pěkný příběh kde je popsané jak se řešili dřívější rodinné záležitosti,nechybělo ani jiskření mezi oběma za mě povedená kniha.

05.06.2020 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Skvělý příběh vždy mě baví tihle drsňáci co nakonec podlehnou. Celá zápletka byla fajn žádná nuda a těším se na další.

05.06.2020 5 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Tak tohle si budu pamatovat fakt poutavý příběh ze začátku hravý ke konci dojemný mě se to fakt líbylo moc.

02.06.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Příběh je zábavný a plný škadlení mezi oběma určitě jsem se nenudila za mě pěkná kniha.

29.05.2020 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Konečně jsem se dostala k prvnímu dílu série a jsem nadšená. Krásný příběh Joss a Bradena. Autorka umí krásně popsat pocity a vztahy mezi postavami že si je zamilujete. Celá série je velmi dobře napsaná nenudí mě.

27.05.2020 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Tuhle knihu čtu jako první ze série a jsem nadšená. Moc mě bavil děj bylo to napínavé a zároveň jiskření mezi oběma nemělo chybu. Určitě sáhnu po další knize od autorky.

20.05.2020 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Kniha se četla sama pěkný příběh!

14.05.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Kulti je moje srdcovka tak jsem byla natěšená na další knihu od autorky a nejsem vůbec zklamaná. Je to super zábavný příběh a hned jsem si je všechny oblíbila. Ty jejich hlášky vám zlepší náladu.

13.05.2020 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

No dotčeny druhý díl a už jsem nedočkavá co se bude dít dál.Neni to jen milostný příběh v knize je pořád tolik nevyřešeného a překvapující nové zvraty no prostě nudit se nebudete knížka super!

12.05.2020 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

No tak tahle knížka je vážně dobrá! Vtáhne vás do děje a nemůžete přestat číst. Příběh Elly je plný zvratů a emocí. A závěr, kdo nemáte druhý díl po ruce, tak to asi nevydržíte. Je to teda překvapení a né hezké, takže hned otevírám druhý díl.

07.05.2020 5 z 5

Ledové dvojče Ledové dvojče Jude Deveraux (p)

Knížka mě bavila zajímavý děj.

30.04.2020 5 z 5

Čmeláci v srdci Čmeláci v srdci Petra Hülsmann

Je to pěkný příběh, zábavné čtení určitě přečtu i další knížku od autora.

30.04.2020 5 z 5

Spojeni osudem Spojeni osudem Meagan McKinney

Úžasná kniha, autorka umí úžasně popsat vztahy a pocity hlavních postav. Tuhle knihu si ráda přečtu znovu.

25.04.2020 5 z 5

Lvi a krajka Lvi a krajka Meagan McKinney

Krásná kniha, přečteno hned a splnilo se moje očekávání od autorky.

25.04.2020 5 z 5

Královský svůdce Královský svůdce Jennifer Blake (p)

Knížka je čtivá, ale nějak mě úplně neoslovila ale určitě neodrazuji od čtení.

25.04.2020 3 z 5