Aja39 Aja39 komentáře u knih

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Krásná kniha moc jsem se u ní pobavila. Velmi sympatická Anni kterou si hned oblíbíte. Určitě doporučuji na zlepšení nálady přečíst.

28.02.2021 5 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Pro mě kniha byla zajímavá a tím že byla z prostředí ne mně úplně známé tak mě bavila moc. V knize jsou pěkně popsané i jejich přátelé a ne úplně dokonalá rodina takže mě zajímá jak se bude příběh vyvíjet dál v další knize.

10.02.2021 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

No tohle bude asi návykové čtení. Úžasná kniha hltala jsem stránku po stránce. Jejich přitažlivost skoro posedlost je úžasně popsaná. A příběh tímto nekončí a těším se co bude dál.

29.01.2021 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Pěkný příběh z mafiánské rodiny co dodat.

28.01.2021 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

To bylo tááák pěkný určitě doporučuji.

15.01.2021 5 z 5

On On Elle Kennedy

S knížky jsem nadšená. Je to skvělý příběh, kluky jsem si zamilovala oba. Caninngovu rodinu by si přál asi každý. Těším se na pokračování.

13.01.2021 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Pěkný příběh romantické čtení jen ten konec jsem čekala více rozepsaný než je.

08.01.2021 4 z 5

Srážka Srážka Alexander Stainforth (p)

Tuhle knihu mohu jen doporučit. Příběh velmi poutavý, skvěle napsané jsem ráda že jsem si ji přečetla a těším se na další počtení od autora.

04.01.2021 5 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Tahle kniha mě vážně bavila. Skvělý příběh jejich vztah mě vtáhl do děje emočně krásně vystiženo.Autorka píše moc poutavě určitě sáhnu po další knize.

10.12.2020 5 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

První kniha od autorky a moc se my příběh líbil. Nemohla jsem odložit knihu jejich postupné sblížovaní mě bavilo. Krásné čtení.

17.09.2020 5 z 5

Přísaha krve Přísaha krve J. R. Ward (p)

Příběh drsného Axe a slušné Elis byl za mě velmi dobrý. Další postavy z knihy mají zajímavé osobnosti tak vás lákají na další pokračování.

17.08.2020 5 z 5

V bouři V bouři Sabrina Jeffries

Moc pěkná kniha příběh byl zajímavý. Vždy si ráda přečtu historický román a autorka to umí.

13.08.2020 4 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Další skvělá kniha tohle mě prostě baví.

06.08.2020 5 z 5

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

Ze začátku jsem měla trochu obavu jestli to nebude moc pohádkové upíři a tak ale jsem mile překvapená. Napínavé přijetí do výcvikového centra a postupné sblížení Paradise a Graega mě bavilo. První kniha od autorky a ne poslední.

30.07.2020 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

No kdo má rád zlý hochy tak tomu se bude kniha líbit. Skvělý příběh žádná nuda doporučuji.

28.07.2020 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Krásná kniha slza ukápla. Vždy mě překvapí jak se dá napsat krásná kniha i když s vážným tématem. Těším se na další.

27.07.2020 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Začátek dobrý a konec ještě napínavější a lepší. Příběh o tom že věk nehraje někdy roli a času máme občas tak málo tak je dobré ho žít naplno.

02.07.2020 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Callu si hned oblíbíte když víte co vše prožila a s čím se musí naučit žít. Když se její život jeví jako na nic dostane další ránu a musí ji čelit . V té chvíli potká Jaxe a s ním zažívá ne jedno krásné poprvé. Knížka je skvělá.

29.06.2020 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Pěkný příběh o tom že být spontální není až zas tak špatný nápad. Velmi dobře a čtivě napsané.

25.06.2020 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Tak to se četlo samo. Moc pěkný příběh.

23.06.2020 5 z 5