Ája* Ája* komentáře u knih

Pomsta & rozbřesk Pomsta & rozbřesk Renée Ahdieh

Pohádka ...

07.07.2018 3 z 5

Krvavé nebe Krvavé nebe Mark Roberts

Nerada dávám tři hvězdy. Chtěla jsem zkusit nějaký thriller s detektivni zapletkou. Bohužel jsem se netrefila do mého vkusu. Čekala jsem něco jiného. Každopádně knížka je čtivá.

02.06.2017 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Nenáročné čtení.

15.04.2017 3 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

... Některé momenty v knize byly tak impozantni, že jsem musela přestat číst, abych se mohla nadechnout... Jedna kniha, stovky pocitu.

15.04.2017 5 z 5

Deník 1938–1945 Deník 1938–1945 Helga Hošková-Weissová

Jak ohodnotit knihu, psanou za tak hrůzných okolností? Hvězd si paní Helga Weissová užila za celý život dost a i přesto, že by si zasloužila plný počet, rozhodla jsem se, že tuto knihu hvězdou neohodnotím. Tuto knihu bych ohodnotila citátem: "Ten moment, kdy je kniha tak dobrá, že musíte přestat číst, abyste se konečně mohli nadechnout." Děkuji všem, kteří se nevzdali, přežili a dokázali se o těch hrůzách podělit. Rozhodně doporučuji..

22.09.2016

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Thriller jsem nikdy nečetla.. Díky reklamě a označení "kniha roku 2015", "světový bestseller", jsem si jako první knihu s tímto dějem, vybrala Dívku ve vlaku. Než jsem knížku začala číst, přečetla jsem si k ní pár recenzí. Většina se shodla na tom, že prvních 50 stran je zdlouhavých (nudných), ale mě se do děje podařilo začíst od první strany. Příběh vypráví tří ženy, Rachel, Anna a Morgan. Líbí se mi, jak spisovatelka postupně odkrývá jejich tajemství a jak příběh na konci do sebe zapadne...

22.09.2016

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Četla jsem jedním dechem. Ani nevím co napsat. Pro mě se tato kniha řadí na přední příčky "my favorite book".

12.09.2016

Nejtemnější hodina Nejtemnější hodina Barbara Erskine

Včera jsem jí dočetla... a musím říct, že tato kniha, je z těch
knih o kterých po dočtení, ještě dlouho musíte
přemýšlet.. krásné ač smutné čtení.. Barbara Erskinová ví jak čtenáře vykolejit ze všedního dne...

11.09.2016 4 z 5

Kadin, sultánova žena Kadin, sultánova žena Bertrice Small

Přečetla jsem od Betrice Small už několik knih. Byla jsem zvědavá i na její první knihu "Kadin, sultánova žena". A musím říct, že tento příběh se mi líbil od ní společně s "Adora" nejméně. Bohužel jsem se do knihy nemohla začíst a konec jsem už jen přelítla očima.

09.09.2016 3 z 5