ahojky1 ahojky1 komentáře u knih

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Kniha byla hezká a dobře se četla. Pokud jste ale viděli animovanou verzi, tak vás kniha v ničem nepřekvapí.

29.10.2018 4 z 5

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Kniha mě velmi mile překvapila. Klasickou literaturu moc nemusím, ale toto bylo podle mě na dobu kdy to vyšlo velmi nadčasové a velmi poučné. Určitě si pustím i do jiných Čapkových knih a vám tuto knihu vřele doporučuji.

29.10.2018 5 z 5

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Kniha se četla velmi rychle a i přes ten smutný konec byla super. Vřele doporučuji ☺

26.07.2017 5 z 5

Kniha se líbila více vzhledově a těmi obrázky uvnitř, jak dějově. Přišlo mi že se děj neuvěřitelně táhl a to, podle mě, nejzajímavější se odbylo pár stránkami.

05.04.2017 4 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Tuto knížku bych vřele všem doporučila, hlavně pejskařům. Opravdu mě děj zasáhl, dokonce jsem u ní i brečela a od té doby se na svého pejska dívám jinýma očima ☺

31.03.2017 5 z 5

Láska mezi písmenky Láska mezi písmenky Jodi Picoult

Tato kniha se mi velmi líbila a dobře četla, i přes pro mě velký rozsah. Vlastně až do konce nebylo jasné, jak děj dopadne, což se mi líbilo. Mohu jen doporučit ☺

23.10.2016 5 z 5