Aeris Aeris komentáře u knih

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Bohužel neuvěřitelně odbytý konec...

21.06.2017

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Podle recenzí jsem čekala šokující zápletku. No žádné překvapení se nekonalo a kniha mě bohužel hodně zklamala. Asi za to může očekávání. Občas jsem nechápala reakce postav, hlavně Holdera. A především mi vztah hlavních hrdinů přišel hodně nereálný. Mám pocit, že snaha ohromit čtenáře, se autorce vymstila. Zdálo se mi, že je příběh překombinovaný a místy přitažený za vlasy. Český překlad jsem nečetla, ale přinejmenším musím pochválit jednoduchý a čtivý styl psaní autorky.

25.03.2014 1 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Bohužel jsem zklamaná. První díl byl skvělý, druhý už moc ne, takže jsem s třetím doufala ve zlepšení. Pro mě to však byla katastrofa. Tris byla snad ještě hloupější než v předchozí knize a Čtyřka... No dejme tomu, že byl má nejoblíbenější postava celé série. Líbilo se mi, že je plný záhad a tajemství a taky mu to (na rozdíl od Tris) pálí. Avšak v tomhle díle jsem poznala úplně jiného Čtyřku, než jakého jsem znala z předchozích dílů.

15.03.2014

Arthas: Zrod krále Lichů Arthas: Zrod krále Lichů Christie Golden

Hodně velké zklamání. Čekala jsem, že se ze života Arthase dozvím něco nového, ale mohla jsem si prostě jenom znovu zahrát W3 a vyšlo by to stejně

08.03.2014 1 z 5