Aelin. Aelin. komentáře u knih

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Ke knize jsem se dostala náhodou a vůbec nelituji. Sice jsem se zpočátku musela naladit na specificky nespisovnou mluvu některých postav. Každopádně jsem knize už za pár kapitol propadla a četla jsem to kdykoli, kdy to šlo. Poutavý příběh, který částmi upřímně člověka rozesměje, rozpláče, ale i přiměje se zamyslet nad chováním lidí jak v minulosti, tak i v dnešní době. Skvělá kniha, doporučuji.

22.07.2022 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Kniha se mi líbila, ale upřímně mě zaujaly více příběhy Anny a Alžběty, než život Anežky, o které byla skoro polovina knihy. Nelituji toho, že jsem po ní sáhla, celkově se četla dobře, ale neoslovila mě natolik, jako Tiché roky od stejné autorky.

10.04.2020 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Knihu jsem přečetla během dvou dnů jedním dechem. Mohu jen doporučit každému, protože kniha je to úžasná a příběh ještě lepší.

08.04.2020 5 z 5

Diabolik Diabolik S. J. Kincaid

Naprosto dokonalá kniha, která rychle vtáhne do děje a nepustí až do samotného konce.

14.12.2017 4 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Naprosto úžasná kniha, která vtáhne do děje a už nepustí. Líbila se mi už od pohledu - má nádhernou obálku a anotace také velmi lákala. Zhltla jsem ji jedním dechem a už netrpělivě vyhlížím druhý díl.

21.05.2017 5 z 5