adwelka118 adwelka118 komentáře u knih

Nahý mezi vlky Nahý mezi vlky Bruno Apitz

Nádherná kniha, skvěle psaná má děj i všechno co správná kniha potřebuje. Asi nejvíce sem se bála když se objevoval kufr a vše okolo bylo velice zvláštní, jako kdyby to byla bomba nebo něco takového, ale najednou se tam objevil chlapec a mě spadla čelist.........

22.06.2015

Ségra, prober se! Ségra, prober se! Thomas Brezina

Super kniha

22.06.2015

Nahý mezi vlky Nahý mezi vlky Bruno Apitz

Knihu jsem si dnes půjčila v knihovně mám přečtených asi 30str. a jsou úžasné velice knihu doporučuji těm co se zajímají o pravdivé příběhy a také těm co se zajímají o války a koncentrační tábory.. Kniha mi zatím velice otevíra oči :)

19.06.2015

Smrt kouzelného džina Smrt kouzelného džina Ilka Pacovská

Takže knihu sem začala číst včera je moc fajn a člověk u ní hodně rychle vypne realitu :)

18.06.2015

Stále nezvěstná Stále nezvěstná Chevy Stevens (p)

Kniha je skvělá hodně mě zaujala a přečetla sem jí za tři dny skoro na jeden nádech děj mě doslova upoutal a konec knihy mě vyděsil skončilo to jinak než sem čekala velice překvapivě :) Doporučuji všem co mají silnější žaludek a mají rádi zvraty a psycho :)

10.06.2015

Stále nezvěstná Stále nezvěstná Chevy Stevens (p)

10.06.2015