adrianna0305 adrianna0305 komentáře u knih

Kontrakt 3 Kontrakt 3 Melanie Moreland

Tak to bylo až moc slaďoučké, leptalo mi to čočky při čtení. Tolik sluníčkových lidiček v jedné knize jsem ještě nezažila. Čekala jsem, že ke konci přiletí kosmická loď a odnese je na jejich domovskou planetu.

19.04.2024 1 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Zdlouhavé a nudné :( konec už jsem moc nedávala a některé odstavce přeskakovala. Adept na Odpad! :)

17.03.2024 1 z 5

Psáno s lítostí Psáno s lítostí Aly Martinez

Píšu to s lítostí, ale dobrá byla jenom poslední kapitola, ta mě nalákala přečíst si i druhý díl. Jinak to bylo takové vleklé a opakující se. :(

24.02.2024 2 z 5

Ďábel se skrývá v lásce Ďábel se skrývá v lásce Katrin Ayad

Ďábel se skrývá v lásce aneb z deníčku totální zoufalky. Vždyť ta ženská nebyla normální, to mozek nebere, aby se choval někdo tak blbě a ještě o tom napsal knihu. Abdul byl možná psychouš, ale autorka myslím taky. Jejich komunikace v závěru knihy připomínala zaseknutou gramofonovou desku, takže ji můžete v klidu přeskočit, jak jsem to udělala já.

13.02.2024 2 z 5

Vlaštovky z Černobylu Vlaštovky z Černobylu Morgan Audic

Krásně ponurý obal ukrývá skvělou knihu, kdy se při čtení i bojíte, že na vás dopadá radiace z místa činu.

10.01.2024 5 z 5

Na Vánoce o den více Na Vánoce o den více Christina Lauren

Já nějak doufala, že to po hodně špatných knihách bude od autorek něco lepšího, ale zase je to skoro odpad. :-( Nebylo to nijak zábavné, bez jiskřivosti mezi hrdiny a jen samé blbiny. Tak aspoň, že ten obal je hezký. :-)

17.12.2023 1 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Úvod slibný, v polovině už to bylo vleklé a ten konec byl zbytečně dlouhý. Jenom cukrování, až by z toho člověk blil. Novela Baby šéf - odpad. Ten, kdo má děti nad takovou blbostí musel kroutit hlavou, já to nedávala a přečetla tak jednu větu ze stránky.

06.12.2023 2 z 5

Noc na zámku Noc na zámku Frieda Birkner-Mahler

To byla hrůza, že to čtení i bolelo. Hloupě napsané, nesmyslné zápletky, tupé postavy mluvící jak škrobení panáci. Autorka chtěla psát detektivky s romantickou zápletkou, ale bylo to jak představení nějakých robotů po lobotomii.

16.08.2023 odpad!

Arkány vzpomínek Arkány vzpomínek Emilie Bednářová

"Ach, to jsme si tedy nepočetli. To je tiskovina, aspoň pro nás, k ničemu." ...citace z knihy, která popisuje její kvalitu. Ta 1* je za roztomilý mini formát knihy, jinak to byla totální blbost. Člověk by musel na něčem ujíždět, aby tenhle blábol pochopil. :-)))

13.08.2023 1 z 5

Okouzlení Okouzlení Helen Hardt

Za ten hezký obal 1* :) jinak obsahově zbytečný odpad.

16.07.2023 1 z 5

Klekánice Klekánice Tereza Bartošová

Nechala jsem se obelstít hezkým přebalem knihy :( ale dějově hodně slabé.

16.07.2023 2 z 5

Svatyně Svatyně William Faulkner

Pokud si člověk nepřečetl anotaci, tak vlastně ani nevěděl o čem to čte. Hatlama patlama, sem tam normální věta, ze které člověk něco vytušil a pak zase patlaniny.

15.07.2023 1 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Až moc toxická kniha :( To se i někomu líbí takové jedovaté vztahy? Všichni mi přišli jak psychopati, zcela zbytečného sexu na tři pornofilmy, zajímavý děj na 3 stránky. Trochu normálního chování by knize prospělo.

21.06.2023 odpad!

Čelisti Čelisti Peter Benchley

Film jsem neviděla, takže nemám s čím srovnávat, ale kniha mi přišla dobrá. Že tam byly i nějaké rodinné trable a děj mimo moře mi nevadilo, v každé krvelačné knize musí být i odpočinkové pasáže :-) Popisy žraločí žranice se mi líbily, jen jich tam mohlo být víc...

11.06.2023 3 z 5

Zachránila mě slza Zachránila mě slza Angele Lieby

Tahle kniha musela být nějak divně napsaná nebo přeložená, protože mi byla vypravěčka příběhu děsně nesympatická. Člověk měl chutě přidržet jí v té nemocnici na hlavě polštář. Lepší byl Skafandr a motýl, tam jsem s dotyčným soucítila :( zde jsem byla při čtení katem.

17.05.2023 2 z 5

Operace mé dcery Operace mé dcery Stanislav Rudolf

Takové retro počtení, které kazila sci-fi stránka s hledáním míchy. To autor fakt přestřelil. Film taky nic moc, ale aspoň tam řešili ledvinu a ne chirurgický paskvil s míchou.

17.05.2023 2 z 5

Ve jménu pomsty Ve jménu pomsty Kinga Litkowiec

Tohle je i škoda komentovat, prostě další blbost v sérii :( Velkolepá pomsta ve stylu jednoho pižlání nožem byla směšná - jeden říz a dokonáno jest :) ...děsivější bude, jestli to má pokračování.

19.03.2023 odpad!

Ptáci a jiné povídky Ptáci a jiné povídky Daphne du Maurier

Asi mě trošku naštvala povídka Ptáci :-( Mohlo to být delší, nějaké pokračování, jak proti ptákům země bojovaly a třeba pak pomyslný konec, klidně i špatný, že ptáci všechny sežrali...

28.01.2023 4 z 5

Dvakrát za uherský rok Dvakrát za uherský rok Christina Lauren

Tuhle knihu stačí přečíst jedenkrát za uherský rok a bohatě stačí, dvakrát by to asi nikdo nepřežil. Autorky už píšou děsné blbosti a vydavatelé jejich knihám dávají čím dál horší obaly, což je varování, že to bude stát za prd :-( Od dalších knih se budu držet ve vzdálenosti světelného roku :-)

23.01.2023 odpad!

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

4 z 5 řezníků doporučují knihu Znamenitá mrtvola :) Já bych to nedoporučila vegetariánům, citlivým duším a ochráncům zvířat. Psáno ponurým stylem, čekáte na něco optimistického, ale nedočkáte se :) Závěr zajímavý a myslím, že i vhodný.

10.12.2022 4 z 5