adorinka adorinka komentáře u knih

Přiznání Přiznání Anna Todd

Na jednu stranu ta stará známa pesnička, na stranu druhú - Hardin a Tessa neprestávajú prekvapovať. Vedia, že sa milujú a aj tak si stále ubližujú. Kniha zase emočne vypätá, a hoci sú to také tie instantné emócie, ktoré vo vás príbeh vzbudí trochu umelo, aj tak vás to baví. Teda aspoň mňa bavilo. A verím, že ma bude baviť aj tretí diel.

02.03.2016 5 z 5

Isla a šťastné konce Isla a šťastné konce Stephanie Perkins

Krásna knižka, pre mňa najlepšia z celej série.
Páčilo sa mi, že sme si ich vzťah mohli užiť počas celej knihy a že Josh nebol ten typický "mačo", ktorý by len ubližoval, ako je to teraz časté v mnohých príbehoch, ale bol citlivý, cieľavedomý a chápajúci. Posledné kapitoly boli nádherne...

02.03.2016 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Bolo to NÁDHERNÉ. To slovo si zapamätajte. Ale bolelo to. A poriadne. Ak sa chcete smiať, usmievať a potom si rozdrásať srdce, tak smelo do toho, začnite čítať, táto kniha vám to všetko prinesie. Ale prosím vás o dve veci a)nehnevajte sa neho b)už nikdy nikomu nehovorte, že je magor!!!

27.02.2016 5 z 5

Slza Slza Lauren Kate

Príliš dlhý začiatok oproti rýchlemu spádu ku koncu. Pekná myšlienka, ale niektoré veci sa mi zdali nedotiehnuté alebo naopak pritiahnuté za vlasy. Ale dám šancu druhému dielu a uvidíme.

03.01.2016 2 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Nejdřív chcete vyfackat jeho, pak ji a pak zase jeho...a říkáte si, co to vlastne čtete ??..A přitom se nejde odtrhnout. A svírá vás u srdce nebo v žaludku nebo ješte níž.
Bavilo mě to, byl to krátky a intenzivní zážitek, ale ten konec mě naštval. Bylo mi jasné, že to musí nějak vyeskalovat, ale tohle...Určitě si přečtu další díl, doufám, že to nebude pořád dokola to samé...No a stejně musím dať ty 4 hvězdičky, protože prostě....prostě Hardin. Asi tak...

27.08.2015 5 z 5

Jozova Hanule Jozova Hanule Květa Legátová (p)

Krásné, citlivé a pritom drsné...Pri čítaní mi chladný vietor zo strání mrskal tvár, cítila som vlhké lesy všade okolo a prstami som hladila Jozove drsné, mozolnaté ruky, Bol to nádherný zážitok. Krátky a pritom presne taký dlhý, aký mal byť. Koniec bol rázny, ale o to silnejší.Chytilo ma to za srdce.

31.07.2015 5 z 5