adlak adlak komentáře u knih

Intimně po mailu Intimně po mailu Daniela Procházková

Rychle se to četlo. Nápad, že kniha je psaná formou mailů mě zaujala. Občas smutné, ale i zábavné. Je vidět, jak se život s člověkem nemazlí.

17.01.2019 4 z 5

Žádný sex, je úterý Žádný sex, je úterý Tracy Bloom

Jednoduchá kniha, rychle přečtená. Uvažování postav jsem občas nechápala. Ale občas jsem se i zasmála :)

30.11.2018 3 z 5

Jsem těhotná, NE nemocná Jsem těhotná, NE nemocná Renata Petříčková

Kniha je hezky napsaná. Vlastní zkušenosti zatím nemám, ale určitě je to dobrý základ v této problematice. Informace jsou dobře podané spolu s vlastními názory a zkušenostmi z autorčina života.

Hra na schovávanou Hra na schovávanou Zuzana Francková

Příběh, který můj svůj úvod, stať a závěr. V knize jsou řešeny nástrahy lidského života, díky kterým se hlavní hrdinka musí potýkat s důsledky svých činů...

19.11.2018 4 z 5

Zuzka tančí srdcem a duší Zuzka tančí srdcem a duší Šárka Stumpfová

Hezký románový příběh se třemi hlavnějšími postavami, které se navzájem ovlivňují. Přesto s dobrým koncem.

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Kniha čtivá, zábavná. Přesto mi to spíš přišlo jako román o svatbách, než o erotice - o té mám asi jiné představy :D

Těžká hodina Těžká hodina Jiří Wolker

I když mě některé verše vtáhly do sebe, musím se zastydět, že jsem nedokázala vše rozluštit. Smutné, přesto hezké...kniha to v sobě má :) jen vědět, jak na ni.

Adéla na svatbě královny Margot Adéla na svatbě královny Margot Silène Edgar

Historie nikdy nebyla moje silná stránka, přesto musím uznat, že děj mě zaujal, jak z doby současné, tak doby minulé. Zajímavě řešené bylo prolínání dějů :)

Malostranská psí zima Malostranská psí zima Pavla Skálová

Krásná knížka s obrázky a vtipnými poznámkami, jak některé věci vidí psíci-mopsíci :D

19.11.2018 5 z 5

Noční jízda aneb 12 opravdu erotických povídek Noční jízda aneb 12 opravdu erotických povídek Anna Hebr

Příběhy měly nápad, ale nebylo to propracované. Povídky sice byly krátké a rychle přečtené, ale něco mi tam chybělo. Vše psané bez osobitosti postav. Přesto mě některé vyprávění svou myšlenkou zaujalo.

O malé jedličce O malé jedličce Hans Christian Andersen

Hezká knížka, rychle přečtené :)

Ariel a delfín Flip Ariel a delfín Flip Walt Disney

Krátký, jednoduchý příběh :) hezky zpracované.

Zatloukači Zatloukači Zita Marinovová

Kniha se mi svým způsobem líbila. Bylo zábavné sledovat prolínání příběhů a osudů postav. Opět nechápu kritiku. Každý má rád něco jiného. I když by tento příběh sotva měl námět ze skutečné události, přesto byl krásně zamotaný a následný konec podle očekávání.

13.11.2018 4 z 5

Krásky a zvířata Krásky a zvířata Zita Marinovová

Jednoduché počtení. Občas zábavné či smutné. Úhly příběhu z několika pohledů, které se navzájem prolínají a ovlivňují životy hlavních postav. Proč kritizovat, když každý má rád něco jiného :) Osobně jsem knížku měla rychle přečtenou.

11.11.2018 3 z 5

Vrbové údolí Vrbové údolí Carlos Busquets

Hezká knížka pro děti. Asi jsem stále dítě :D

25.05.2018 5 z 5

Moje "super" rodinka Moje "super" rodinka Tim Collins

Knížka se čte velice rychle. Stránky zdobí občasné obrázky. :)

23.05.2018 4 z 5

Velký závod Velký závod Bonnie Bryant

Knížka se mi líbila. Hezké čtení o třech kamarádkách :)

20.05.2018 4 z 5

Svět bez stížností Svět bez stížností Will Bowen

By bylo krásné, kdyby byl svět opravdu bez stížností :) jde jen o to přemýšlet jiným způsobem než většina lidí, se kterými se stýkáme.. nechápu co je to v dnešní době za hit - pořád si na všechno stěžovat... na školu, na práci, na děti, na počasí... na život.. je to smutné. Tato knížka však poukazuje na to, že stěžování není potřeba a má to mnoho výhod... když takovou změnou myšlení člověk projde. Není to však jednoduchá věc ze dne na den.

13.05.2018 4 z 5

Každý si z knížek může vzít něco jiného. Člověk se nemůže řídit co je napsané v jedné knížce. Přesto doporučuji její přečtení pro větší rozhled...
Knížky jsou většinou všechny obohacující :)

Štěstí, láska, čokoláda Štěstí, láska, čokoláda Menna van Praag

Knížka mi dala hodně... byla jsem v období, kdy jsem něco takového potřebovala číst, tak se to ke mě opravdu dostalo..