Adi.h Adi.h komentáře u knih

Nespěchejte do rakve Nespěchejte do rakve Tomáš Kašpar

Kniha, která by měla patřit mezi povinnou literaturu!

30.08.2018 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Už na začátku jsem tušila o jaký typ knihy se jedná a co asi půjde. Jelikož jsem mírný cynik, věděla jsem, že to asi nebude nic moc pro mě. Občas ale mám na takové knihy náladu.
Bylo to ale horší, než jsem si myslela. První polovina knihy mě bavila a tu další polovinu jsem dočítala opravdu na sílu. Pořád dokola se opakovaly určité situace a věty. Vše bylo tak extrémně sladké, až mě z toho bolely zuby. Myslím, že to bylo opravdu přehnané a nereálné. Za mě tedy velké zklamání.

09.03.2018 2 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Asi jsem od knihy čekala trochu víc. Ze začátku mě bavila, ale asi po sto stránkách se to pořád opakovalo a zdálo se mi, že se neodehrává nic zajímavého. Dalo by se to napsat na pár stránek. Za pár dnů nebudu vědět, že jsem nějakou knihu četla. Takže docela zklamání.

20.12.2017 3 z 5

Ginny Napořád Ginny Napořád Benjamin Ludwig

Zajímavě napsaná kniha. Zase něco trošku jiného, jiný námět. Jen se některé věci docela opakovaly.

09.12.2017 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Hodně silný příběh, který si budu asi dlouho pamatovat. Člověk si díky knize uvědomí, jak se má vlastně dobře a může být rád za to, co má. Je hrozné, co se kdysi dělo a člověk může jen doufat, že se to v budoucnu nebude už více opakovat. Krásná kniha, krásně napsaná.

18.09.2017 5 z 5

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

Kniha mě velice bavila. Vtáhla mě do děje a byla jsem zvědavá, jak vše dopadne. Dějová linie byla zajímavá a nápad na knihu mi přišel skvělý. Doporučuji :)

14.08.2017 5 z 5

Esej o tragédii Esej o tragédii Elizabeth LaBan

Kniha mě mile překvapila. Líbí se mi nápad a celkově, jak je kniha napsaná. Měla jsem ji přečtenou velmi rychle a byla jsem zvědavá, jak vše skončí.

29.07.2017 4 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Přišlo mi to jako ztráta času. Podle hodnocení jsem nečekala, že to bude tak povrchní, prvoplánové, nereálné. Nebavilo mě to číst, nelíbily se mi hlavní postavy a celkově, jak je kniha napsaná.

28.11.2016 2 z 5

Sexy strategie Sexy strategie Sylva Lauerová

Vtipné, zajímavé, oddechové čtení :)

26.01.2016 3 z 5

Agatha Raisinová a otrávený koláč Agatha Raisinová a otrávený koláč M. C. Beaton (p)

Pěkně, čtivě napsané. Hezké popisy prostředí. Celkově se mi to líbilo a určitě si přečtu další díly.

22.10.2015 4 z 5

Už se nikdy nevrátí Už se nikdy nevrátí Hans Koppel

Kniha se velice dobře četla a byla dobře rozčleněna na kapitoly. Nebylo tam nic zbytečného navíc a děje se pěkně prolínaly. Napínavé, zajímavé. Byla jsem mile překvapena.

28.09.2015 4 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Knížka se mi celkem špatně četla a moc mě nezaujala. Často jsem se do toho zamotávala a ze začátku jsem pořádně nevěděla, kdo je kdo. Na mě možná až moc překombinované.

29.03.2015 3 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Překvapilo mě, jak se příběh začal vyvíjet. Musím ale přiznat, že některé úseky mě moc nebavily a připadaly mi až moc vyhrocené a nepravděpodobné. Každopádně oddechové čtení...spíše pro mladší.

23.01.2015 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha, která se opravdu čte sama. Krásný příběh, od kterého se člověk nemůže odtrhnout. Kniha se v rukou moc dlouho neohřeje a myslím, že si z ní každý alespoň kousek vezme. Líbí se mi styl, jakým je kniha napsaná a jak je popisovaná problematika z různých úhlů pohledu. Také mě moc potěšil závěr knihy. Jsem spokojená a moc se mi kniha líbila.

15.06.2014 5 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Nevím, jaký si mám udělat na knihu názor. Zdá se mi to až příliš neuvěřitelné a přitažené za vlasy. Člověk nad tím musí přemýšlet a klade si otázku, jestli se to opravdu stalo a jestli by byl autor, po tak hrůzných zkušenostech, schopný napsat ještě knihu a znovu se k tomu vracet. Každopádně myslím, že je to kniha, která stojí za přečtení. Myslím, že si z toho každý odnese to své. Má to hloubku a není to psaní jen tak o něčem.

13.03.2014 5 z 5

Bylo mi dvanáct, sedla jsem na kolo a jela do školy... Bylo mi dvanáct, sedla jsem na kolo a jela do školy... Sabine Dardenne

Byla jsem zvědavá, jak se mi kniha bude líbit. Hlavně po komentářích, které jsem přečetla. Celý příběh se mi líbil. Je pravda, že část, kdy je uvězněna není úplně do detailů, ale myslím, že je to pochopitelné. Více detailní zpovědi jsem četla většinou jen u vymyšlených knih. Autorce se nedivím, že je nechtěla popisovat. Co se mi ale velice líbí je to, že se autorka zabývá také obdobím po "propuštění". Většinou kniha skončí vysvobozením. Tady se dozvídáme, jak se cítila, co prožívala po únosu a jak probíhal proces. Kniha se dobře čte. Určitě nelituji, že jsem ji četla.

23.02.2014 4 z 5

Moučníky podle vyzkoušených receptů Moučníky podle vyzkoušených receptů Alena Doležalová

Kniha je přehledná, barevná, jednoduchá. Člověk v ní najde to, co potřebuje. Hodí se pro lidi, kteří nemají s pečením moc zkušeností. V jednoduchosti a ověřenosti je síla. Opravdu skvělá.

15.02.2014 5 z 5

Buzíčci Buzíčci Jan Folný (p)

Kniha mě hodně mile překvapila. Nečekala jsem takové propojení, promyšlení a hloubku celého textu. Dobře se četla a byla příjemným zpestřením mých dnů. Jen bych asi volila jinou úvodní povídku, která mě moc nenadchla. Celkově ale musím hodnotit velice kladně.

14.02.2014 5 z 5

Střípky mých lásek Střípky mých lásek Lenka Lanczová

S příběhem jsem se vrátila do svých mladších let, kdy jsem četla především takové knížky. Dobře se čte a je zajímavá. Autorka skvěle popisuje anorektickou změnu povahy a myšlení.

30.01.2014 4 z 5

Lolitky a jiné povídky Lolitky a jiné povídky Věra Dumková

Kniha se mi vůbec nelíbila. Je to přehnané, nepravděpodobné až trapné. Ani jsem to nedočetla. Čtení této knihy je podle mě ztráta času, i když je přečtená za chvilku.

08.12.2013 1 z 5