Adelka123456 Adelka123456 komentáře u knih

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Dost dobrý...Sice absolutně nereálný, ale to mi u knih vůbec nevadí ;-) Psychopati jsou mezi námi, a některé ženy jsou možná týrány ještě více než tady v tom příběhu, ale rozhodně to v realitě nemůže vypadat takto... Každopádně bylo to napínavý, přečteno prakticky na jeden zátah. Doporučuji :-)

06.05.2018 5 z 5

Koně se přece střílejí Koně se přece střílejí Horace McCoy

Výborná kniha, výborný film

06.04.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Velmi čtivé, mnohem lepší než Manželé odvedle ;)

01.04.2018 5 z 5

Zázračný lék Zázračný lék Harlan Coben

Tak tohle je jeden z jeho nejlepších kousků... Doporučuji všem, co mají Cobena rádi ;-) Nenechte se odradit rokem prvního vydání ;-)

10.03.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Přečteno. Ale o čem to bylo??? Ne, tohle opravdu ne, díky.

10.03.2018 2 z 5

Smrt v zádech Smrt v zádech Harlan Coben

Jeden ze slabších kousků, ale stále hodně čtivé... Ten konec se mi vůbec nelíbil musím říct :-(

22.11.2017 4 z 5

Výborné!!! Napsat humornou knihu je mnohem náročnější než napsat thriller, řekla bych... A tady se to rozhodně povedlo....

12.10.2017 5 z 5

Velice, velice zajímavá kniha, která popisuje hrůzný život běžného člověka v KLDR... Tato země je zlo a nechápu, že v této době ještě tento systém existuje!!!

30.09.2017 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Skvělé. Přečetla jsem jí velice rychle... Velmi krátké kapitoly, člověka to nutí číst dál a dál :-) Je to napínavé, člověk si myslí, že ví a nakonec zjistí, že neví vůbec nic... Doporučuji :-)

30.09.2017 5 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Tohle je jeho nejlepší kniha... Ano, děj je prakticky nereálný, ale to přeci není tak podstatné... Důležité je, že se to velice dobře čte, je to napínavé, dá se říct že na každé stánce se něco stane... Tato kniha je velmi propracovaná a Cobenovi jistě dala hodně práce... Je to směs více žánrů, je to thriller, romaňtárna, místy je to i vtipné :-)

25.09.2017 5 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Tak toto je velmi, velmi špatné... Prakticky celý děj je v anotaci... Ani nevím, proč sem to celé dočetla...Nálepka bestseller rozhodně není záruka kvality... Škoda...

10.09.2017 1 z 5

Teď, nebo nikdy Teď, nebo nikdy Harlan Coben

Tak tohle patří ke Cobenovým lepším kouskům...

22.06.2017 5 z 5

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Skvělé, napínavé :-) Klasický Coben...

19.12.2016 5 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Kvalitní psychothriller s prvky romantiky i hororu. Bavilo mě to od první stránky a konec jsem absolutně nečekala. Pecka, doporučuji.

10.09.2016 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Porno. Nic než porno. Ale skvělé! Ať to napsal kdokoliv, rozhodně měl talent. Nic se tam neopakuje, takže to nenudí, a je tam prakticky veškerý sex, jaký si člověk dovede představit :-)
Ale doporučuji číst to zároveň s jinou knihou, která děj má, ten děj mi tady chyběl... Ale co čekat od porna, že :-)

22.08.2016 5 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Milostný román. Od autorky Než jsem tě poznala sem čekala trochu víc, ale bylo to hezké, nemůžu říct, že ne :-)

17.08.2016 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Hodnotit nebudu, protože jsem to nedočetla. Přečetla sem asi 70%, pak to bylo stále dokola stejné a nebavilo mě to číst... Ani mě nazajímalo, jak to dopadne. Každopádně tato kniha mi absolutně znechutila žánr erotických knih a mám pocit, že žádnou jinou erotickou knihu už číst nebudu. Škoda. Kdybych to dočetla, dám jednu hvězdu, ale jak říkám, zdržuji se hodnocení...

07.08.2016

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Skvělé! Četla jsem od něj již čtyři knihy a tahle a Šest let jsou rozhodně top! Na každý stránce se něco stane, žádná nudná místa. Prostě paráda!

02.08.2016 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Super :-) Můj druhý King, první byl Revival... Tohle bylo super :-) Tedy vůbec mě to neděsilo, spíš to bylo napínavý :-) Asi nevím, jak ty horory číst :-) Ale i tak, byl to super čtěnářský zážitek... Konec se mi líbil moc... Kam na to ten King chodí???

15.07.2016 5 z 5