Adelin239 Adelin239 komentáře u knih

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Za mě nejlepší díl z celé série! Sympatičtí hrdinové, skvělé a vtipné téma i prostředí. Jen mě mrzelo, že jako jediná kniha ze série tu není mužský pohled z celého příběhu, ale pouze ten ženský. Rozhodně by mě v některých okamžicích zajímal Cameronův pohled a názor na věc. Ale to je jen jediné malinké mínus. Děj rychle ubíhal, žádné zádrhely, hodně vtipných momentů, u kterých se smějete nahlas. Takže naprosto skvělá kniha, ke které mám v plánu se ještě vrátit.

Malvína Malvína Anna Szafrańska

Na druhý díl jsem se, díky přečtení prvního, moc těšila. Malvína mi byla velmi sympatická a to stejné platí o mužském protějšku Arekovi. Proto jsem překvapená, jak jsem z knihy nadšená a zároveň malinko zklamaná. Začátek měl trochu pomalý rozjezd, takže jsem se nutila do čtení, prostředek knihy skvělý, plynulý a konec mi moc nesedl. Některé pasáže v knize mi přišly uspěchané a rychle vyřešené a představovala jsem si i trochu jiný závěr. Důležité však je, že příběh dobře dopadl pro oba hlavní hrdiny. Takže za mě nakonec spokojenost a těším se na třetí díl!

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Hodně jsem váhala, jestli si toto dílo přečíst. Téma násilí a znásilnění o tom nerad čte snad každý, ale nakonec jsem neodolala a knihu začala číst. A vůbec nelituji. Silný příběh, prostředí a lidé v něm vás chytí za srdce a díky tomu knížku z ruky jen tak nedáte. Děj je plynulý, nudné pasáže tu snad ani nenajdete a postavy všechny sympatické (alespoň za mě). Rozhodně doporučuji přečíst!

Hon na Cassandru Hon na Cassandru Lisa Kleypas

Jedním slovem = nádhera. Ne že bych ostatní knihy od této autorky nemilovala, ale konkrétně tato se stala jednou z mých nejmilejších. Opravdu, kdo nečetl, doporučuji přečíst! Z předešlých knih jsem se především na Cassandřin příběh velmi těšila. Společně s Tomem tvoří tak ideální pár, až se to nedá slovy popsat. I když pravda je, že jsem přeci jen očekávala trochu něco jiného. Z předchozích dílů této série se mi Tom jevil trošku více namyšlený a chladnější. Zde ale něco takového nečekejte....tady je tak pozorný a milý, až si říkám, zda si autorka nespletla mužskou postavu. Samozřejmě se projeví i jeho povaha tvrdého obchodníka, ale jen v tom nejlepším světle. Ať už jsem si představovala cokoli, nemohl tento příběh dopadnout lépe.
Doufám, že autorka bude dále pokračovat a navazovat na další stejně tak skvělé knihy jako doposud!

14.02.2021 5 z 5

Ďáblova dcera Ďáblova dcera Lisa Kleypas

Jako obvykle tu máme skvělé dílo od této autorky. Nenudila jsem se u ní ani vteřinu. Na knihu o Westovi jsem se velice těšila a byla jsem celkem překvapena, jakou partii mu spisovatelka přidělila. Ale v žádném případě zklamaná. Phoebe mi byla hned sympatická, takže nebyl žádný problém si ji zamilovat. Moc se mi líbil vztah mezi jejími dětmi a Westem....byla to taková krásná třešinka na dortu. Za mě rozhodně povedený díl této série.

21.07.2020 5 z 5

Po čem touží vévoda Po čem touží vévoda Sabrina Jeffries

Zřejmě jsem objevila svoji další oblíbenou sérii. Nechci dělat předčasné závěry hned po prvním díle, ale pravdou je, že mě naprosto uchvátil. Děj napínavý od začátku do konce, sympatické postavy, vtipné a romantické scény. Kniha se mi četla bez problému, až mě překvapilo s jakou rychlostí jsem dospěla ke konci. Co jiného tedy dodat, než že se nemůžu dočkat dalšího dílu.

28.01.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Skvělá oddychová knížka, která vás prostě musí chytit za srdce. Nejprve mě zaujala svým originálním obalem, a pak i obsahem. Velmi sympatičtí mi byli oba mladí hrdinové, kteří se snažili vypořádat se svými problémy. Líbilo se mi, že autorka do knihy zakomponovala i ty ne moc příjemné věci, jako nemoc malé holčičky Holly....člověk si pak uvědomí, jaké hrozné věci se přihodí nejen dospělým, ale i dětem.
Jinak byla kniha čtivá, vtipná a svým způsobem i romantická. Takže rozhodně neuškodí si tuto knihu přečíst :-)

23.12.2019 5 z 5

Sídlo Blackmoore Sídlo Blackmoore Julianne Donaldson

Tahle kniha mi popravdě moc nesedla. První knihu od autorky ,,Panství Edenbrooke,, naprosto zbožňuji a jen tak ji nedám z ruky. Tam jsem se bez problému do děje začetla, u této to bohužel tak lehce nešlo. I tak ale měla knížka své kouzlo a zajímavý děj, u kterého někdy nevíte, co se stane.

31.10.2019 3 z 5

Hlas srdce Hlas srdce Lisa Kleypas

Popravdě, do tohoto dílu jsem se pouštět už nechtěla, ale nakonec jsem si řekla "Dočtu přece celou sérii až do konce". Ještě jsem tak tak udělala. Přišla bych jinak o další skvělou knihu od své oblíbené autorky. Nick potřeboval přesně takovou ženu jako byla Lotie. Ona byla klidná, on naopak trochu divoký. Ona rozvážná, on zase dával za pravdu prvnímu instinktu. Prostě krásný příklad dvou protikladů.

04.07.2019 5 z 5

Dáma v modrém Dáma v modrém Valerie Bowman

Nádherné čtení. Už od prvního dílu jsem tušila, že mezi těmito postavami bude něco víc. Jak je vidět, nemýlila jsem se. Samotnou mě překvapilo, jak se postupně děj vyvíjel...Přišlo mi, že v sobě ti dva našly zalíbení hodně rychle na to, jak se neměly moc v lásce :-D Ale to mi nijak zvlášť nevadilo...spíš jedině dobře.
Doufám hlavně v to, že bude další díl....Ten konec mě tedy dostal. Jak to vypadá, Daphne je v pěkném průšvihu, takže by to mohlo být pěkně zajímavé.

04.05.2019 5 z 5

Hvězdy nad hlavou Hvězdy nad hlavou Marissa Meyer

Jedna z mála knih, u které mi ukáplo i pár slz...některé příběhy byly smutné, jiné zase naopak veselé. Nejvíce se mi zřejmě líbil poslední díl, díky tomu, že tam byly všechny mé oblíbené postavy pohromadě. No řekněte, svatba Scarlet a Vlka? Kdo by řekl, že tihle dva budou mít svatbu jako první? Já tedy ne :D.
Takže, když to všechno shrnu jedním slovem, byla to prostě nádhera. Opravdu. Knihu rozhodně doporučuji přečíst, především všem milovníkům Měsíční kroniky...Litovat rozhodně nebudete :-)

04.05.2019 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Tak tohle jsem nečekala....a tím nemyslím samotný děj knihy, ale především povahy všech postav v ní. Některé části knihy se daly sice předvídat, ale ani to neubralo jejímu kouzlu. Co mi v ní ale trochu chybělo, byl pohled z druhé hlavní postavy Kadena. Nicméně je to jen malý detail, a i přes to dávám knize plný počet hvězdiček.
Není pochyb, že se k této senzaci určitě vrátím. Pevně doufám i v to, že nám vydají druhý díl. Jinak tu podle mě bude hodně zklamaných čtenářek :D

16.03.2019 5 z 5

Jeho lordstvo Jeho lordstvo Suzanne Enoch

Za mě jsou všechny díly z této série skvělé, ale tenhle mě bavil asi nejméně. I když díky Nateovi to bylo o něco zajímavější. Okouzlující Emily mě zajímala už od prvního dílu, kdy se hlásila do klubu Tantalos. Některé pasáže se daly sice předpovídat, ale ani to neubralo knize na kouzlu. Přesto se to s předchozími díly nedalo srovnávat. Prostě pěkné oddychové čtení.

30.11.2018 5 z 5

Setkání s cizincem Setkání s cizincem Lisa Kleypas

Jsem tak šťastná, že Lisa začala psát tuto sérii....každým dílem je to lepší a jen lepší. Popravdě, když jsem dočetla předchozí díl o Pandoře, myslela jsem si, že v tom dalším bude West, který se dá dohromady s Garrett....bylo pro mě trochu zklamání, že tam jako hlavní mužský hrdina nefiguruje. Nakonec ale udělala Lisa to nejlepší co mohla. West a Garrett by se k sobě nakonec přece jen tak moc nehodili, jak jsem si původně myslela :-D
Určitě se ale moc těším na díl, který bude věnovaný Westovi...v tomhle díle jsem si ho přímo zamilovala.
Za mě rozhodně knihu doporučuji! Byla vtipná, romantická a velmi napínavá....jednoduše skvělá kniha!

30.11.2018 5 z 5

Ďábelský vévoda Ďábelský vévoda Suzanne Enoch

Čím dál lepší.....nic jiného dodat nejde. Už od prvního dílu jsem byla na Adama velmi zvědavá. Popravdě jsem si myslela, že to bude trochu jiný typ osobnosti, než kterou nám Suzanne předložila....ale kdyby to byl uhlazený vévoda beze špetky žárlivosti, nebyl by příběh tak zajímavý. A Sophie....k té snad ani žádné výhrady nemůžu mít. Moc se mi líbila její živá a veselá povaha.
Prostě skvělá kniha, jsem zvědavá na další díl.

10.11.2018 5 z 5

Zkrocení rebela Zkrocení rebela Suzanne Enoch

Trochu slabší než předchozí díl, ale i tak skvěle napsané. Kniha se bez problémů četla a oba hrdinové byli k pomilování. Nemůžu se dočkat dalšího dílu!

05.09.2018 5 z 5

Hříšnice Hříšnice Suzanne Enoch

Já nevím, co jiného říct....jednoduše se mi tato kniha moc líbila! Trochu jsem se zdráhala si ji sice přečíst, díky předchozím komentářům, ale nakonec jsem se to udělala. Rozhodně nelituji. Pár děl jsem už jsem od této autorky přečetla, ale tahle se mi prozatím četla i líbila nejvíc. Diane, ctižádostivá a nevzdávající se žena, která se sama probojovala zpět na vrchol. Samozřejmě díky menší pomoci šarmantního darebáka Olivera. Jejich vzájemné popichování mi hned zlepšilo den.

23.08.2018 5 z 5

Jarní skandál Jarní skandál Lisa Kleypas

Tuto sérii jsem si doopravdy zamilovala! Lisa Kleypas je opravdu úžasná spisovatelka a její knihy jsou vždycky unikátní. Ani tahle nebyla výjimkou. Na Daisy, takového menšího snílka, jsem byla už v předchozích dílech zvědavá. Nakonec se děj knihy odehrával trochu jinak, než jsem si představovala. To však nemění nic na tom, že byla knížka skvělá a zábavná!
Rozhodně doporučuji si tuto sérii přečíst!

25.07.2018 5 z 5

Kráska a geek: Jak Sam přestal být mimo Kráska a geek: Jak Sam přestal být mimo Melissa Keil

Mně se kniha líbila. Sice musím souhlasit s předchozími komentáři, a to v tom, že se děj trochu vlekl, ale jinak se mi celkově moc líbil. Sam byl takový mimoň, který se neustále hledal, zkoušel nové věci a především poznával sám sebe. Camilla se jevila jako pravý opak: sebevědomá, vědoma si všeho, co se kolem ní dělo a znalá světa. Byla jsem ráda za změnu v podobě mužské vyprávěcí role, takových knih jsem zatím moc nenašla.
Takže shrnout to do jediné věty: Jako oddechové čtení se tato kniha perfektně hodí :-)

23.07.2018 4 z 5

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

Na tento díl jsem byla velmi zvědavá, už jen díky otevřenému konci na závěr předchozího dílu. A jak jinak spisovatelka nezklamala. Evie, nenápadná šedá myška, mi byla zřejmě nejvíc sympatická ze všech čtyř čekanek, a v této knize se to taky potvrdilo.
Už jen to, že si vybrala jako svého manžela Sebastiana, bylo celkem překvapující. Oba dva byly naprosté opaky a přesto se k sobě perfektně hodí. Takže musím souhlasit s většinou čtenářek, krásná romantická kniha, kterou jedině doporučuji přečíst.

06.07.2018 5 z 5