Adele02 - Komentáře

Dám ti slunceDám ti slunceJ. Nelson

Pro Clarka Gablea, tohle bylo DOKONALÝ.

27.06.2016

Jsem zlomenáJsem zlomenáT. Mafi

Moje srdce hoří, HOŘÍ, a uhasit ho může jen kluk jako Warner. Tuhle knížku prostě musíte přečíst.

07.09.2013

Poslední oběťPoslední oběťR. Mead

Chtělo by to min. 10, 5 hvězdiček.

Tohle bylo... fascinující.

22.12.2013

Rudá královnaRudá královnaV. Aveyard

Každý může zradit.
Celá se třesu a vůbec nevím, jestli ze zimy, nebo z té knihy.
Sváří se ve mně protichůdné pocity a nejvíc asi obdiv, obdiv Victorii Aveyard, že tohle stvořila. Že stvořila svět plný intrik. A že nám ukázala, že od toho vlastně nejsme až tak daleko.

Povstaneme. Rudí jako úsvit.

A čekání na druhý díl mě jistojistě zabije.

11.01.2016

Sůl mořeSůl mořeR. Sepetys

...zase nevím, co k tomu říct. Slzy ze mě tentokrát nevypáčila, ale jsem emočně vyždímaná, jako by se tak stalo.
Znáte takový ten pocit, kdy máte tunu povinností, ale pak přijde Ruta a začne psát půlstránkové kapitoly, které toho mají skoro víc než ty desetistránkové, a prostě to nemůžete přestat číst? Všichni čtyři hlavní hrdinové jsou tak rozdílní a přitom stejní. A jestli tohle nechává někoho chladným, tak nevím.

14.01.2017

Nedej seNedej seR. Rowell

Fakt mám teď chuť na to pořádné fangirl pištění a kvílení.
Tohle byla naprostá dokonalost.

10.07.2017

Město z kostíMěsto z kostíC. Clare (pseudonym)

WTF?! Co to bylo za konec? Jestli to nebyl omyl, tak se opravdu naštvu! :)

17.05.2014

Hvězdy nám nepřályHvězdy nám nepřályJ. Green

Tak jsem si myslela, že když jsem viděla film, už brečet nebudu.
Haha.

A stejně jsem si přála, aby to bylo jinak než ve filmu.
Svět zkrátka není továrna na splněná přání.

„Bojím se zapomnění.“
Já nezapomenu.

23.09.2014

Jen jeden denJen jeden denG. Forman

1 hvězdička za tolik zmínek o ČR
1 hvězdička za francouzštinu, Paříž a Shakespeara

-1 hvězdička za debilní hrdinku
-1 hvězdička za debilního vedlejšího hrdinu
-1 hvězdička za to ostatní

Tak jsem čekala něco fajnového, protože spisovatelka je dost opěvovaná, ale dostalo se mi něco zcela jiného, než jsem čekala. Autorka má očividně ráda ČR, což je fajn, na to se v knížkách moc nenaráží :D, ale to je asi všechno. Nudné, dlouhé, vláčné, víc přívlastků mě nenapadá.
Ale ještě dám autorce šanci u Zůstaň se mnou.

11.08.2015

Girl OnlineGirl OnlineZ. Sugg

No jo. Je to hrozně naivní, divný, pohádkový, nesmyslný, nereálný, nemožný a to už jsou asi synonyma...

Ale i tak dávám 4*. Kvůli Elliotovi, který sice taky byl místy nereálnou postavou, ale oblíbila jsem si ho asi nejvíc, a protože mu toho prince přeju. Aby z něj byla taky Popelka.
A protože se to tak dobře čte. Zklamání? To necítím.

30.08.2015

Než jsem tě poznalaNež jsem tě poznalaJ. Moyes

Nejdřív jsem se smála. Pak fňukala. Pak se smála a fňukala. A nakonec jsem řvala jako malý dítě.

11.07.2017

EragonEragonC. Paolini

Eragon mně úplně dostal, Paolini ho napsal už v 15 letech a je mým velkým vzorem (i já se chystám psát knížky). Bromova smrt mně fakticky dostala, pokračování jsou ještě lepší. Myslím, že první díl je celkem hubený - tzn. málo stránek...

Vampýrská akademieVampýrská akademieR. Mead

Tak tahle knížka se mi fakt hrozně moc líbila, Rose mi přišla taková správná a s Lissou tvořily tu nejskvělejší dvojici, kterou jsem kdy s upíry našla. Navíc není o romantické a vtipné scény nouze, takže fakt pro mě :)

15.08.2013

SelekceSelekceK. Cass

Maxon je jasnej konkurent Warnera, naopak Aspen spadá někam k Adamovi. America by si zasloužila pár facek, ale je to bomba!

30.12.2014

ElitaElitaK. Cass

4,5
Tak tedy, pět bych klidně dala. Tuhle sérii mám fakt ráda, ale když uděláte z hlavní hrdinky děvku, je to pak o ničem. America mě tu tedy příšerně štvala, Aspen opět nic moc a dokonce i Maxon si lehce klesl. A když to shrnu? Na konci je to samé, co u prvního dílu. Opět nevím vůbec nic.
No, jsem zvědavá, co se z nich vyklube v První.

26.05.2015

Ostrov LhářůOstrov LhářůE. Lockhart (pseudonym)

Jak teď mám
mám kruci popsat
svoje myšlenky
a to, jak
se po přečtení
cítím?

Čekala jsem úplně něco jiného, než mi bylo nabídnuto - a jsem velice překvapená. A taky zvědavá, jak na tohle sakra napíšu recenzi, abych mohla říct pravdu a abych taky trošku lhala.
Sama jsem z toho trochu vedle.

29.08.2015

Harry Potter a prokleté dítěHarry Potter a prokleté dítěJ. K. Rowling

Vůbec jsem to nechtěla číst jen jeden den, ale co už... Byly tam chvilky, kdy jsem si řekla: „Jo, tak tohle je Rowling.“ Strašně mě mrzí, že to nenapsala sama a rovnou jako prózu, protože to by bylo boží. Ten její styl se prostě pozná :3 Ale... našla jsem tam i to, co ostatní kritizují. Několikrát mi přišlo, že si autoři vzali pár fanfikcí a spojili je dohromady, protože určité páry tam by z hlavy Rowling rozhodně nevzešly (a že těch fanfikcí je fůra). Ale čte se to strašně dobře. Tak dobře, že to zhatilo můj plán si to po kouskách vychutnávat... čtyři hvězdičky jsou podle mě ideál.

27.12.2016

KorunaKorunaK. Cass

Uáá, já se asi rozpustím ♥
Nechce napsat ještě něco o Eadlyniných dětech? To bych mohla číst pořád.

Dvůr mlhy a hněvuDvůr mlhy a hněvuS. J. Maas

U prvního dílu jsem se nudila, tady jsem stránky hltala jako blázen. Konce Dvorů jsou jiné než u Trůnu, ale stejně mi vždycky vyrazí dech. Miluju celý Noční dvůr. A pro autorku mám do dalšího dílu jediné přání: Zabij tu tamlinovskou svini hned na začátku trojky. A pěkně pomalou, mučivou smrtí, ať si to taky vychutnám.

OznačenáOznačenáK. Cast

Přes celou knížku se táhne napětí, jak to vlastně bude, a otevřený konec nutí číst další díl. Ale u některých scén bych doporučovala nejíst.

17.07.2013

NezkrotnáNezkrotnáK. Cast

4,5.
Pěkné, bála jsem se jít potmě na záchod :) Nabité akcí, fakt supr.

11.10.2013

Princezniny deníkyPrincezniny deníkyM. Cabot

Tak neskutečně prdlé, že podle Miina uvažování budu mluvit ještě hodně dlouho. :)

27.10.2013

Nebezpečná láskaNebezpečná láskaK. Petrusová

Nezklamalo! :) Už dlouho jsem si takhle nepobrečela (a navíc taky trochu zbytečně...)

25.01.2014

Tajemství LynburnůTajemství LynburnůS. R. Brennan

Jé. ono to má stejnou obálku jako Easy? :D Tak jsem teda zvědavá :DD

28.01.2014

Dračí oči: ČarodějkaDračí oči: ČarodějkaK. Hlaváčková

Kdyby si autorka více obohatila slovní zásobu a dala hrdince víc než 8 let (s tím jejím chováním), bylo by to fajn.

12.03.2014

Za zrcadlemZa zrcadlemA. Bronsky

3,5
Tohle bylo hodně, hodně divné. Juli byla tak podivná osoba, že doteď nevím, jaká charakteristika k ní vlastně sedí, ale jinak se mi to líbilo.

20.03.2014

Dýchání pod vodouDýchání pod vodouA. Flinn

Můj - ty - bože.
Tak takhle silný příběh jsem už dlouho nečetla.

09.07.2014

Všem klukům, které jsem milovalaVšem klukům, které jsem milovalaJ. Han

Původně jsem těch pět dát nechtěla, ale nakonec si říkám... proč ne? Možná spíš 4,5*, ale bylo to sladké. Fakt.
Vážně nechápu, proč jsem s tím tak otálela :D

03.07.2016

Poslední navěkyPoslední navěkyS. Chainani

Obsahuje jeden spoiler ;)

A to jsem někde u půlky přemýšlela, jestli to neklesne na čtyři hvězdičky... prd. Prostě miluju, když pohádky končí jako pohádky. :3 Pár smrtí mi vehnalo slzy do očí, kdy jsem kroutila hlavou nad tím, jak je mohl autor prostě jen tak zabít. A stejně jsem se povětšinu času smála jak vyšinutá. Pohádka o Sofii a Agátě je jednoznačně jedna z těch, které budu někdy v budoucnu vykládat večer co večer pořád dokola. ♥

30.07.2016

Bez nadějeBez nadějeC. Hoover

...no. Kostra příběhu byla dobrá. Fakt. Sympatická lovestory s párem, co nejsou typičtí YA hrdinové. Ale pak přišel ten zbytek. Některé scény se mi zdály až příliš uspěchané a jiné zbytečně protáhlé, Holder je kluk sakra k neuvěření a Sky bych občas nejradši něčím praštila. Navíc ta fakta u konce mi do příběhu vůbec neseděla. Ale celkově jsem s tím docela spokojená.

23.11.2016

Dvůr trnů a růžíDvůr trnů a růžíS. J. Maas

Tak jo. Ten konec to vytáhl na čtyři.
Začátek a závěr byly super, ale prostředek se strašně táhl. Jako fakt moc, moc strašně. Ale jsem ráda, že se na konci ukázala taková Maas, jakou mám ráda.
A jestli jsou všechny její druhé díly lepší než jednička, tak jsem sakra zvědavá.
A taky ji pořád nesnáším s tím shipováním. Tady teda uvedla jen jeden pár, ale zdá se mi to ještě horší než ve Skleněném trůnu.

10.07.2017

DivotáníDivotáníA. Howard (pseudonym)

Slabší než jednička; čekala jsem tolik akce a ono nic... a to se mi Šepotání docela zamlouvalo. Alyssa je tak neskutečně pitomá, až to bolí. A ostatní postavy taky. Jen Morfeus stojí za to. Do dalšího dílu jdu jen kvůli jeho šťastnému konci, protože fakt doufám, že si to Alyssa trochu urovná v hlavě a shodí Zacha ze srázu.

BrisingrBrisingrC. Paolini

Zezačátku mně to moc nebavilo, pořád jsem přemýšlela, jestli mám knížku odložit nebo ne. Jsem ráda, že se to nestalo, protože konec byl kouzelný - pravda o vztahu s Bromem... byla voltážová.

InheritanceInheritanceC. Paolini

Poslední díl jsem zhltla. Byl nejkouzelnější z celé série, i když tím trochu křivdím ostatním, protože všechny mají něco do sebe. Doufám, že má opravdu Paolini v úmyslu s Alagaësií pokračovat, třeba udělat nového Dračího jezdce příbuzného Eragonovi.... a Eragon by se pak mohl vrátit zpátky do Alagaësie. ♥♥

DrakieDrakieS. Jordan

V objednávce to vypadalo jako blbost, díkybohu že jsem se nechala ukecat na objednání :D Drakie je moje nejoblíbenější série...

16.05.2013

Jak vycvičit drakaJak vycvičit drakaC. Cowell

Knížku jsem četla až poté, co jsem viděla film. Obojí mně vzalo trochu jinak a knížka byla opravdu kouzelná. Líbily se mi i vtipné obrázky a Škyťákovy kousavé komentáře k různým příhodám. Bezzubka si taky získal moje srdce, obzvlášť pokakáním kuchyně :)

12.06.2013

PádPádL. Kate

Moc kouzelná knížka, překvapilo mně, jak to všechno Luce vstřebala a věřila tomu. Rozhodně si přečtu i další díly.

28.06.2013

OtrokyněOtrokyněL. J. Smith

Ještě lepší než předchozí díl s pořádně otevřeným koncem. Prostě super.

11.07.2013

Jsem roztříštěnáJsem roztříštěnáT. Mafi

Řekla bych, že takovýhle typ knížky jsem hledala. Roztříštěná byla bombastická.

21.07.2013

ZášťZášťL. J. Smith

Tak se Upíří deníky konečně rozjely, ještě že jsem u nich vydržela. Tady už se mi všichni (až na Katherine, která byla až moc šílená) celkem zalíbili, ale ten závěr, TEN ZÁVĚR!

20.08.2013

1 2 3 4 5 6 >